Z OSTATNIEJ CHWILI

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała stopniowo odkrywa karty przed sezonem 2026/2027. Przedstawiono już sześć siatkarek, które pozostają w klubie na nadchodzące rozgrywki. Siódmą zawodniczką, która kolejny rok również spędzi w Bielsku-Białej jest przyjmująca Klaudia Nowakowska. –…




![Transfery siatkarskie 2026/2027 [21.06] – Paweł Zatorski zostaje, Cuprum się zbroi](https://siatka.org/wp-content/uploads/2026/06/za4tpxvvy2qz0ubzjizq.jpg)