Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza


O miejscu w tabeli decydują kolejno: 
zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 zagrają w play-off do 2 zwycięstw( 1-8; 2-7; 3-6; 4-5). Finały i mecze o 3. miejsce do 3 zwycięstw.

Mecze o miejsca 9-12: Zespoły z miejsc 9-10 i 11-12 zagrają dwumecz o miejsca 9-10  i 11-12. (w przypadku wyniku 1:1, o zwycięstwie zdecyduje „złoty set”)
Miejsce 13: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 13, miejscu, zostanie na nim sklasyfikowana na koniec sezonu
Spadek z ligi: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 14. miejscu, opuszcza PlusLigę i w sezonie 2020/21 zagra w I lidze.

19. kolejka: 15-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-02-2020 20:30 AZS Olsztyn Ślepsk Suwałki 1:332:34, 23:25, 25:23, 17:25
14-02-2020 17:30 Trefl Gdańsk Cuprum Lubin3:026:24, 25:17, 25:16
17-02-2020 20:30 GKS Katowice BKS Visła Bydgoszcz3:133:35, 25:16, 25:15, 25:18
15-02-2020 20:30 Resovia Rzeszów MKS Będzin 2:323:25, 25:18, 25:20, 20:25, 11:15
16-02-2020 14:45 Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:225:21, 25:17, 25:27, 21:25, 15:10
15-02-2020 14:45 Czarni Radom Verva Warszawa3:125:19, 22:25, 25:21, 25:23
16-02-2020 17:30 Aluron Virtu Zawiercie Jastrzębski Węgiel3:221:25, 19:25, 28:26, 25:22, 15:11
 przejdź do kolejki: 18przejdź do kolejki: 20

tabela po 19. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa194853:161637:1478
2PGE Skra Bełchatów194852:181671:1495
3Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle194752:191698:1561
4Jastrzębski Węgiel193944:271658:1491
5Trefl Gdańsk182837:331611:1584
6GKS Katowice192842:441892:1870
7Aluron Virtu CMC Zawiercie192330:411583:1642
8MKS Ślepsk Malow Suwałki182230:411591:1619
9Cerrad Enea Czarni Radom182232:411602:1661
10Asseco Resovia Rzeszów192131:451613:1706
11Indykpol AZS Olsztyn182032:421638:1688
12MKS Będzin191829:461680:1742
13Cuprum Lubin191826:441474:1603
14BKS Visła Bydgoszcz191122:551572:1780
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

18. kolejka: 01-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
01-02-2020 17:30 Ślepsk Suwałki Jastrzębski Węgiel 1:316:25, 25:20, 17:25, 18:25
02-02-2020 17:30 Verva Warszawa Aluron Virtu Zawiercie3:025:20, 25:21, 25:19
01-02-2020 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Czarni Radom3:025:19, 25:21, 25:21
31-01-2020 20:30 MKS Będzin Skra Bełchatów 0:317:25, 20:25, 18:25
03-02-2020 20:30 BKS Visła Bydgoszcz Resovia Rzeszów3:226:24, 18:25, 22:25, 25:19, 15:12
01-02-2020 20:30 Cuprum Lubin GKS Katowice3:125:23, 25:22, 16:25, 25:19
31-01-2020 17:30 AZS Olsztyn Trefl Gdańsk 0:319:25, 18:25, 20:25
 przejdź do kolejki: 17

20. kolejka: 22-02-2020

gospodarzgośćwynik
23-02-2020 14:45 Ślepsk Suwałki Aluron Virtu Zawiercie
22-02-2020 20:30 Jastrzębski Węgiel Czarni Radom
22-02-2020 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów
22-02-2020 14:45 Verva Warszawa Skra Bełchatów
21-02-2020 17:30 MKS Będzin GKS Katowice
23-02-2020 20:30 BKS Visła Bydgoszcz Trefl Gdańsk
21-02-2020 20:30 Cuprum Lubin AZS Olsztyn

tabela po 24. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa205156:171730:1559
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle205055:201796:1639
3PGE Skra Bełchatów204853:211765:1589
4Jastrzębski Węgiel204247:281754:1576
5GKS Katowice203145:441967:1933
6Trefl Gdańsk192838:361696:1680
7MKS Ślepsk Malow Suwałki202534:451772:1806
8Cerrad Enea Czarni Radom192535:411677:1712
9Aluron Virtu CMC Zawiercie202330:441646:1717
10MKS Będzin202132:471774:1827
11Cuprum Lubin212130:481645:1788
12Asseco Resovia Rzeszów202131:481664:1781
13Indykpol AZS Olsztyn192033:451719:1781
14BKS Visła Bydgoszcz201123:581657:1874
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved