Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

2. kolejka: 19-09-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
21-09-2020 20:30 GKS Katowice Stal Nysa3:223:25, 20:25, 25:21, 25:18, 15:12
19-09-2020 17:30 AZS Olsztyn Ślepsk Suwałki 0:322:25, 21:25, 27:29
20-09-2020 20:30 Czarni Radom Trefl Gdańsk 0:319:25, 21:25, 11:25
19-09-2020 14:45 Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów3:025:21, 25:16, 25:18
20-09-2020 14:45 Skra Bełchatów Aluron Zawiercie 1:327:25, 24:26, 24:26, 23:25
18-09-2020 20:30 Cuprum Lubin Verva Warszawa 2:325:20, 25:23, 18:25, 21:25, 12:15
19-09-2020 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle MKS Będzin3:025:16, 25:19, 25:23
 przejdź do kolejki: 1przejdź do kolejki: 3

tabela po 2. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle266:0150:106
2GKS Katowice256:2185:166
3Jastrzębski Węgiel256:2180:163
4Verva Warszawa Orlen Paliwa256:3204:184
5Aluron CMC Warta Zawiercie245:4210:203
6Trefl Gdańsk133:075:51
7PGE Skra Bełchatów234:4199:201
8Ślepsk Malow Suwałki233:3144:147
9Cerrad Enea Czarni Radom223:5157:176
10Cuprum Lubin213:6200:209
11Indykpol AZS Olsztyn212:6171:185
12Stal Nysa212:6149:183
13MKS Będzin201:6141:171
14Asseco Resovia Rzeszów100:355:75
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

1. kolejka: 12-09-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
11-09-2020 17:30 Stal Nysa ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:319:25, 13:25, 16:25
13-09-2020 17:30 MKS Będzin Verva Warszawa 1:320:25, 14:25, 25:20, 24:26
12-09-2020 17:30 Cuprum Lubin Skra Bełchatów 1:325:20, 22:25, 28:30, 24:26
13-09-2020 20:30 Aluron Zawiercie Jastrzębski Węgiel 2:321:25, 25:19, 25:19, 25:27, 12:15
21-10-2020 Resovia Rzeszów Trefl Gdańsk przełożony
12-09-2020 14:45 Czarni Radom AZS Olsztyn3:225:17, 23:25, 18:25, 25:21, 15:13
12-09-2020 20:30 Ślepsk Suwałki GKS Katowice 0:318:25, 22:25, 25:27

3. kolejka: 26-09-2020

gospodarzgośćwynik
27-09-2020 17:30 Verva Warszawa Stal Nysa
26-09-2020 14:45 Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
27-09-2020 17:00 MKS Będzin Jastrzębski Węgiel
25-09-2020 20:30 Trefl Gdańsk Cuprum Lubin
26-09-2020 17:30 AZS Olsztyn Aluron Zawiercie
25-09-2020 17:30 GKS Katowice Resovia Rzeszów
27-09-2020 14:45 Ślepsk Suwałki Czarni Radom
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved