Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza

5. kolejka: 16-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
15-11-2019 20:30 Jastrzębski Węgiel Ślepsk Suwałki
16-11-2019 14:45 Aluron Virtu Zawiercie Projekt Warszawa
17-11-2019 17:30 Czarni Radom ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
16-11-2019 20:30 Skra Bełchatów MKS Będzin
06-11-2019 20:30 Resovia Rzeszów BKS Visła Bydgoszcz3:025:21, 25:18, 25:22
16-11-2019 17:30 GKS Katowice Cuprum Lubin
17-11-2019 14:45 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn
 przejdź do kolejki: 4przejdź do kolejki: 6

tabela po 5. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Projekt Warszawa41212:2339:293
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle41212:2353:321
3PGE Skra Bełchatów4911:6381:357
4Aluron Virtu CMC Zawiercie4810:7398:378
5Indykpol AZS Olsztyn4710:8387:379
6Asseco Resovia Rzeszów5710:10436:440
7Cerrad Czarni Radom469:8359:364
8Jastrzębski Węgiel466:6270:259
9Trefl Gdańsk357:6284:285
10GKS Katowice459:11423:417
11MKS Ślepsk Malow Suwałki335:7279:274
12Cuprum Lubin436:11339:374
13BKS Visła Bydgoszcz512:15339:415
14MKS Będzin402:12312:343
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

4. kolejka: 09-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
17-12-2019 Ślepsk Suwałki Trefl Gdańsk
08-11-2019 20:30 AZS Olsztyn GKS Katowice3:225:20, 25:22, 18:25, 20:25, 15:9
09-11-2019 20:30 Cuprum Lubin Resovia Rzeszów 1:325:19, 18:25, 15:25, 21:25
10-11-2019 14:45 Czarni Radom MKS Będzin3:025:22, 25:21, 25:22
10-11-2019 20:00 BKS Visła Bydgoszcz Skra Bełchatów 0:319:25, 15:25, 27:29
09-11-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Aluron Virtu Zawiercie3:123:25, 25:22, 27:25, 25:23
09-11-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel Projekt Warszawa 0:321:25, 15:25, 20:25
 przejdź do kolejki: 3

6. kolejka: 23-11-2019

gospodarzgośćwynik
23-11-2019 14:45 Ślepsk Suwałki AZS Olsztyn
24-11-2019 17:30 Cuprum Lubin Trefl Gdańsk
23-11-2019 17:30 BKS Visła Bydgoszcz GKS Katowice
11-12-2019 MKS Będzin Resovia Rzeszów
24-11-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów
24-11-2019 20:30 Projekt Warszawa Czarni Radom
22-11-2019 20:30 Jastrzębski Węgiel Aluron Virtu Zawiercie

tabela po 13. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Projekt Warszawa41212:2339:293
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle41212:2353:321
3Aluron Virtu CMC Zawiercie51113:8496:466
4Indykpol AZS Olsztyn51013:8469:453
5PGE Skra Bełchatów4911:6381:357
6Cerrad Czarni Radom5912:9461:460
7Jastrzębski Węgiel699:9419:404
8Trefl Gdańsk4810:6359:340
9Asseco Resovia Rzeszów6710:13491:515
10GKS Katowice459:11423:417
11MKS Ślepsk Malow Suwałki335:7279:274
12Cuprum Lubin537:14435:476
13BKS Visła Bydgoszcz613:18427:513
14MKS Będzin502:15375:418
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved