Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne>sezon 2020/2021>Rosja M > runda zasadnicza

18. kolejka: 17-01-2021

gospodarzgośćwynikwyniki setów
17-01-2021 Gazprom-Jugra Surgut Dinamo Okręg Leningradzki3:223:25, 25:23, 22:25, 25:21, 17:15
17-01-2021 ASK Niżnyj Nowgorod Biełogorie Biełgorod3:025:20, 25:20, 25:22
17-01-2021 Ural Ufa Jenisej Krasnojarsk3:127:25, 22:25, 25:23, 25:18
17-01-2021 Jugra-Samołtor Niżniewartowsk Fakieł Nowyj Urengoj 2:316:25, 22:25, 25:23, 25:22, 12:15
16-01-2021 Lokomotiw Nowosybirsk Zenit Sankt Petersburg 0:320:25, 12:25, 15:25
17-01-2021 Zenit Kazań Dinamo Moskwa 0:322:25, 24:26, 18:25
17-01-2021 Neftianik Orienburg Kuzbass Kemerowo 1:322:25, 25:20, 22:25, 27:29
 przejdź do kolejki: 17przejdź do kolejki: 19

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Sankt Petersburg173940:171365:1163
2Kuzbass Kemerowo173843:211526:1376
3Dinamo Moskwa143840:91203:1009
4Zenit Kazań173339:241492:1381
5Fakieł Nowyj Urengoj173339:271501:1383
6Ural Ufa182631:341423:1455
7Lokomotiw Nowosybirsk142428:221124:1103
8Jugra-Samołtor Niżniewartowsk172229:371424:1540
9Jenisej Krasnojarsk162129:301344:1372
10ASK Niżnyj Nowgorod151523:371270:1392
11Gazprom-Jugra Surgut171521:411318:1439
12Dinamo Okręg Leningradzki171524:401390:1496
13Biełogorie Biełgorod161420:391298:1377
14Neftianik Orienburg181021:491468:1660
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

17. kolejka: 10-01-2021

gospodarzgośćwynikwyniki setów
11-01-2021 Dinamo Okręg Leningradzki Biełogorie Biełgorod3:125:22, 25:13, 20:25, 28:26
10-01-2021 Jenisej Krasnojarsk ASK Niżnyj Nowgorod 1:325:22, 23:25, 22:25, 21:25
10-01-2021 Fakieł Nowyj Urengoj Ural Ufa 0:322:25, 19:25, 23:25
11-01-2021 Zenit Sankt Petersburg Jugra-Samołtor Niżniewartowsk3:025:14, 25:19, 25:17
17-02-2021 Lokomotiw Nowosybirsk Dinamo Moskwa
10-01-2021 Kuzbass Kemerowo Zenit Kazań2:125:27, 25:23, 25:19
11-01-2021 Gazprom-Jugra Surgut Neftianik Orienburg3:125:20, 21:25, 26:24, 29:27
 przejdź do kolejki: 16

19. kolejka: 23-01-2021

gospodarzgośćwynik
23-01-2021 Gazprom-Jugra Surgut ASK Niżnyj Nowgorod
23-01-2021 Biełogorie Biełgorod Ural Ufa
23-01-2021 Jenisej Krasnojarsk Jugra-Samołtor Niżniewartowsk
23-01-2021 Fakieł Nowyj Urengoj Lokomotiw Nowosybirsk
23-01-2021 Zenit Sankt Petersburg Zenit Kazań
23-01-2021 Dinamo Moskwa Kuzbass Kemerowo
23-01-2021 Dinamo Okręg Leningradzki Neftianik Orienburg

tabela po 26. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Sankt Petersburg173940:171365:1163
2Kuzbass Kemerowo173843:211526:1376
3Dinamo Moskwa143840:91203:1009
4Zenit Kazań193744:281698:1572
5Fakieł Nowyj Urengoj173339:271501:1383
6Ural Ufa192632:371511:1557
7Lokomotiw Nowosybirsk142428:221124:1103
8Jugra-Samołtor Niżniewartowsk172229:371424:1540
9Jenisej Krasnojarsk162129:301344:1372
10Biełogorie Biełgorod171623:411401:1481
11ASK Niżnyj Nowgorod151523:371270:1392
12Gazprom-Jugra Surgut171521:411318:1439
13Dinamo Okręg Leningradzki171524:401390:1496
14Neftianik Orienburg181021:491468:1660
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved