Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > Transfery > PlusLiga

Ligi polskie>sezon 2019/2020>Transfery > PlusLiga

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Benjamin Toniutti (FRA)
(rozgrywający)
  trener Nikola Grbić (SRB)
(Calzedonia Werona – ITA)
trener Andrea Gardini (ITA)
(Gas Sales Piacenza – ITA) 
Aleksander Śliwka
(przyjmujący)
 Krzysztof Rejno
(Warta Zawiercie)
Mateusz Bieniek
(Cucine Lube Civitanova – ITA)
Paweł Zatorski
(libero)
 Kamil Semeniuk
(Warta Zawiercie)
James Shaw (USA)
(szuka klubu)
 
Łukasz Kaczmarek
(atakujący)
 David Smith (USA)
(Resovia Rzeszów)
Tomasz Kalembka 
(Chemik Bydgoszcz) 
 
Łukasz Wiśniewski
(środkowy)
 Adam Smolarczyk
(AZS AGH Kraków)
Brandon Koopers (CAN)
(Tourcoing Lille Métropole – FRA) 
 
Sebastian Warda
(Indykpol AZS Olsztyn)
Mateusz Sacharewicz
(Cuprum Lubin)
 Korneliusz Banach
(ZAKSA Strzelce Opolskie)
 Kamil Szymura
(Chemik Bydgoszcz)
 
Filip Grygiel
(SMS Spała) 
Rafał Szymura
(GKS Katowice)
 Simone Parodi (ITA)
(Top Volley Latina – ITA)
Sam Deroo
(Dinamo Moskwa – RUS)
Piotr Łukasik
(Onico Warszawa)
Árpád Baróti (HUN)
(Narbonne Volley – FRA)

 

ONICO WARSZAWA

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Andrzej Wrona
(środkowy)
trener Andrea Anastasi (ITA)
(Trefl Gdańsk) 
trener Stephane Antiga (FRA)
(Developres Rzeszów) 
Bartosz Kwolek
(przyjmujący) 
II trener Karol Rędzioch
(Trefl Gdańsk)
II trener Fabio Storti (ITA)
(szuka klubu) 
Damian Wojtaszek
(libero)
II trener Piotr Graban
(Trefl Gdańsk)
Jan Nowakowski
(GKS Katowice)
Dominik Jaglarski
(libero)
 Michał Kozłowski
(Trefl Gdańsk)
 Nikołaj Penczew (BUL)
(szuka klubu)
 
Jakub Kowalczyk
(środkowy)
Kevin Tillie (FRA)
(Azimut Modena – ITA) 
 Sharone Vernon-Evans (CAN)
(Consar Ravenna – ITA)
 
  Piotr Nowakowski
(Trefl Gdańsk)
 Konrad Buczek
(MKS Będzin)
 
 Bram van den Dries (BEL)
(Rennes Volley 35 – FRA)
Graham Vigrass (CAN)
(Jastrzębski Węgiel)
 Igor Grobelny 
(Cuprum Lubin)
Bartosz Kurek
(Vero Volley Monza – ITA)
Artur Udrys (BLR)
(Fakieł Nowy Urengoj – RUS)
Mateusz Janikowski
(Trefl Gdańsk) 
 Patryk Niemiec
(Trefl Gdańsk)
Piotr Łukasik
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) 

 

JASTRZĘBSKI wĘGIEL

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Dawid Konarski
(atakujący)
 Tomasz Fornal
(Czarni Radom)
 Grzegorz Kosok
(Resovia Rzeszów)
Lukas Kampa (GER)
(rozgrywający) 
 Michał Szalacha
(Chemik Bydgoszcz)
Dawid Gunia
(MKS Będzin) 
 Jakub Bucki
(atakujący)
Jurij Gladyr (UKR)
(Emma Villas Sienna – ITA)
 Wojciech Ferens
(Warta Zawiercie)
 
Julien Lyneel (FRA)
(przyjmujący)
 Raphael Vinhedo Margarido (BRA)
(Chemik Bydgoszcz) 
 Jakub Turski
(szuka klubu)
Christian Fromm (GER)
(przyjmujący)
 Graham Vigrass (CAN)
(ONICO Warszawa) 
Patryk Czyrniański
(szuka klubu) 
 Paweł Rusek
(libero)
 Dominik Depowski
(GKS Katowice)
Nikodem Wolański
(TV Schönenwerd – SUI)
Jakub Popiwczak
(libero) 
Luke Reynolds
(Berlin Recycling Volleys)
 Piotr Hain
(środkowy)
Wojciech Szwed
(AT Jastrzębski Węgiel)

 

ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mark Lebedew (AUS)
(trener)
 Wojciech Ferens
(Jastrzębski Węgiel) 
Krzysztof Rejno
(ZAKSA K-Koźle) 
Tachiro Koga (JPN)
(libero) 
  Patryk Czarnowski
(Skra Bełchatów)
Kamil Semeniuk
(ZAKSA K-Koźle)
Michal Masny (SVK)
(rozgrywający)
 Pieter Verhees (BEL)
(Bunge Ravenna – ITA)
 Michał Żuk
(BBTS Bielsko-Biała)
Grzegorz Bociek
(atakujący)
 Vojin Ćaćić (MNE)
(İnegöl Belediyespor – TUR)
 Olieg Achrem (BLR)
(szuka klubu)
Mateusz Malinowski
(atakujący)
 Nikołaj Penczew (BUL)
(ONICO Warszawa)
Alexandre Ferreira (POR)
(przyjmujący)
Krzysztof Andrzejewski
(libero)
Łukasz Swodczyk
(środkowy)
Bartosz Gawryszewski
(środkowy)
Marcin Waliński
(przyjmujący)

 

CERRAD ENEA CZARNI RADOM

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Robert Prygiel
(I trener)
II trener Dmitry Skoryj (RUS)Tomasz Fornal
(Jastrzębski Węgiel) 
 Michał Filip
(atakujący)
  Karol Butryn
(GKS Katowice) 
Kamil Kwasowski
(GKS Katowice) 
 Dejan Vincić (SLO)
(rozgrywający)
 Michał Kędzierski
(Argos Volley Sora – ITA)
Wojciech Żaliński
(AZS Olsztyn)
Alen Pajenk (SLO)
(środkowy) 
  Mateusz Masłowski
(Resovia Rzeszów)
Norbert Huber
(Skra Bełchatów)
Michał Ostrowski
(środkowy) 
 Bartosz Firszt
(BBTS Bielsko-Biała) 
 Maksim Żygałow
(Dinamo Moskwa – RUS)
 Damian Boruch
(Cuprum Lubin)
Jakub Rybicki
(Lindemans Aalst – BEL)
 Athanasios Protopsaltis (GRE)
(VfB Friedrichshafen – GER)
Kacper Wasilewski
(Mickiewicz Kluczbork)
 Bartłomiej Grzechnik
(MKS Będzin)
Reto Gieger (SUI)
(Saaremaa VK – EST)
Alen Sket (SLO)
(Halkbank Ankara – TUR)
Wojciech Włodarczyk
Volley Castellana Grotte (ITA)

 

PGE Skra Bełchatów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Grzegorz Łomacz
(rozgrywający)
 trener Michał Gogol
(AZS Olsztyn)
trener Roberto Piazza (ITA)
(Powervolley Mediolan – ITA) 
 Jakub Kochanowski
(środkowy)
II trener Radosław Kolanek
(drużyna juniorów)
II trener Michał Winiarski
(Trefl Gdańsk) 
Karol Kłos
(środkowy)
  Dušan Petković (SRB)
(Biosì Indexa Sora – ITA)
 Patryk Czarnowski
(Warta Zawiercie)
 
Milad Ebadipour (IRN)
(przyjmujący)
Norbert Huber
(Czarni Radom)  
 Renee Teppan (EST)
(Stade Poitevin Poitiers – FRA)
 
Mariusz Wlazły
(atakujący)
  David Fiel (CUB)
(Tourcoing LM Volley – FRA)
 
Kamil Droszyński
(rozgrywający)
Milan Katić (SRB)
(przyjmujący)
Robert Milczarek
(libero)
Artur Szalpuk
(przyjmujący)
Kacper Piechocki
(libero)
Piotr Orczyk
(przyjmujący)

 

ASSECO RESOVIA RZESZÓW

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marcin Możdżonek
(środkowy)
trener Piotr Gruszka
(GKS Katowice)
trener Gheroghe Cretu (ROU)
(szuka klubu)
Rafał Buszek
(przyjmujący)
 Grzegorz Kosok
(Jastrzębski Węgiel)
 David Smith (USA)
(ZAKSA K-Koźle)
 Kawika Shoji (USA)
(rozgrywający)
  Thomas Rousseaux (BEL)
(GKS Katowice)
Łukasz Kozub
(Trefl Gdańsk)
Damian Schulz
(atakujący) 
Bartosz Mariański
(GKS Katowice)
Jakub Jarosz
(GKS Katowice)
 Bartłomiej Lemański
(środkowy)
Marcin Komenda
(GKS Katowice)
Łukasz Perłowski
(kończy karierę)
 
 Luke Perry (AUS)
(libero)
Zbigniew Bartman
(UPCN San Juan – ARG)
Mateusz Masłowski
(Czarni Radom)
 
   Nicolas Marechal (FRA)
(Jenisej Krasnojarsk – RUS)
Mateusz Mika
(AZS Olsztyn)
 
  Nicholas Hoag (CAN)
(Sir Safety Perugia – ITA) 
Dawid Dryja
(MKS Będzin)
 
  Bartłomiej Krulicki
(GKS Katowice)
Thibault Rossard (FRA)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
 
Nicolas Szerszeń (FRA)
(Ślepsk Suwałki)

 

GKS KATOWICE

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Maciej Fijałek
(rozgrywający)
trener Dariusz Daszkiewicztrener Piotr Gruszka
(Resovia Rzeszów)
Emanuel Kohut (SVK)
(środkowy) 
 Rafał Szymura
(ZAKSA K-Koźle)
  Thomas Rousseaux (BEL)
(Resovia Rzeszów)
  Kamil Kwasowski
(Czarni Radom)
 Bartosz Mariański
(Resovia Rzeszów)
 Jakub Jarosz
(Resovia Rzeszów)
Marcin Komenda
(Resovia Rzeszów)
 Jan Firlej
(Lindemans Aalst – BEL)
 Bartłomiej Krulicki
(Resovia Rzeszów)
 Wiktor Musiał
(Lechia Tomaszów Maz.) 
Wojciech Sobala
(szuka klubu)
  Adrian Buchowski
(MKS Będzin) 
Dawid Woch
(Chemik Bydgoszcz)
 
   Szymon Gregorowicz
(MKS Będzin)
Karol Butryn
(Czarni Radom)
 
  Miłosz Zniszczoł
(AZS Olsztyn)
Bartosz Krzysiek
(Stal Nysa)
 
  Jan Nowakowski
(Onico Warszawa) 
Dawid Ogórek 
(Lechia Tomaszów Maz.)
 
  Kamil Drzazga
(AKS VLO Rzeszów)
Rafał Sobański 
(MKS Będzin)
 
  Jakub Szymański
(Buskowianka Kielce)
Dominik Depowski
(Jastrzębski Węgiel)
 
  Dustin Watten (USA)
(Berlin RV – GER)
Gonzalo Quiroga (ARG)
(Chemik Bydgoszcz)
 

 

TREFL GDAŃSK

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Ruben Schott (GER)
(przyjmujący)
 trener Michał Winiarski
(Skra Bełchatów)
trener Andrea Anastasi (ITA)
(Onico Warszawa) 
 Fabian Majcherski
(libero)
II trener Roberto Rotari (ITA)
(BluVolley Verona)
II trener Piotr Graban
(Onico Warszawa) 
Szymon Jakubiszak
(przyjmujący)
Paweł Halaba
(Hypo Tirol  Unterhaching – GER)
Michał Kozłowski
(Onico Warszawa)
 
 Bartłomiej Mordyl
(środkowy)
  Łukasz Kozub
(Resovia Rzeszów)
Nikola Mijailović (SRB)
(szuka klubu)
 
Maciej Olenderek
(libero) 
 Pablo Crer (ARG)
(Bolivar Volei – ARG) 
Patryk Niemiec
(Onico Warszawa)
 
 Marcin Janusz
(rozgrywający)
 Karol Urbanowicz
(drużyna juniorów)
Miłosz Hebda
(Calcit Kamnik  -SLO )
 
Wojciech Grzyb
(środkowy) 
  Bartosz Filipiak
(Chemik Bydgoszcz)
Maciej Muzaj
(Gazprom-Jugra Surgut)
 
Kevin Sasak
(atakujący)
Mateusz Janikowski
(Onico Warszawa) 
 Piotr Nowakowski
(Onico Warszawa) 
 

 

INDYKPOL AZS OLSZTYN

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Jan Hadrava (CZE)
(atakujący)
 trener Paolo Montagnani (ITA)
(Fonteviva Livorono – ITA)
trener Michał Gogol
(Skra Bełchatów) 
 Paweł Woicki
(rozgrywający)
Wojciech Żaliński
(Czarni Radom)
Radosław Gil
(Chemik Bydgoszcz)
 Mateusz Poręba
(środkowy)
Mateusz Mika
(Resovia Rzeszów)
 Mateusz Kańczok
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Michał Żurek
(libero)
  Tomasz Kowalski
(MKS Będzin)
Miłosz Zniszczoł
(GKS Katowice)
 
Paweł Pietraszko
(środkowy)
 Remigiusz Kapica
(SMS Spała)
Marcin Wika
(szuka klubu) 
 
Robbert Andringa (NED)
(przyjmujący)
 Taylor Averill  (USA)
(Chaumont VB 52 – FRA)
Serhiy Kapelus (UKR)
(BBTS Bielsko-Biała)
Jakub Zabłocki
(libero)
 Seyed Mohammad Mousavi (IRN)
(Shahrdari Urmia – IRN)
Marcel Lux (SVK)
(CEZ Karlovarsko – CZE)
Dawid Sokołowski
(przyjmujący)
Sebastian Warda
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Jakub Urbanowicz
(Chemik Bydgoszcz)

 

BKS VISŁA BYDGOSZCZ

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Przemysław Michalczyk
(I trener)
 Kamil Szymura
(ZAKSA Kędzieryn-Koźle)
trener Jakub Bednaruk
(MKS Będzin) 
Paweł Gryc
(przyjmujący) 
 Tomasz Kalembka
(ZAKSA Kędzieryn-Koźle)
Michał Szalacha
(Jastrzębski Węgiel) 
 Paweł Cieślik
(atakujący)
 Janusz Gałązka
(KPS Siedlce)
Bartosz Filipiak
(Trefl Gdańsk)
 Gonzalo Quiroga (ARG)
(GKS Katowice)
Bartłomiej Lipiński
(Cuprum Lubin)
 Piotr Lipiński
(Krispol Września)
Mateusz Witek
(AGH Kraków)
Jakub Peszko
(MKS Będzin) 
Raphael Vinhedo Margarido (BRA)
(Jastrzębski Węgiel)
  Radosław Gil
(AZS Olsztyn)
Nikola Kovacević (SRB)
(szuka klubu)
  Dawid Woch
(GKS Katowice)
Adam Kowalski
(Berlin Recycling Volleys -GER)
 Jakub Urbanowicz
(AZS Olsztyn)
Patryk Akala 
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Tomasz Bonisławski
(Lechia Tomaszów Maz.)
Piotr Sieńko
(szuka klubu)
 Toncek Stern (SLO)
(Top Volley Latina – ITA)
Maksim Morozau (BLR)
(Cuprum Lubin)
 Michał Bednarek 
(juniorzy Trefl Gdańsk)
Marcin Karakuła
(KPS Siedlce)
Jan Lesiuk
(Chrobry Głogów)
Kacper Bobrowski
(Chrobry Głogów)
Mateusz Siwicki
(Norwid Częstochowa)

 

CUPRUM LUBIN

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marcelo Fronckowiak (BRA)
(I trener)
 Kamil Maruszczyk
(Gwardia Wrocław)
Jakub Wachnik
(Cambrai Volley – FRA) 
 Bartłomiej Zawalski
(środkowy)
 Miguel Tavares Rodrigues (POR)
(Rennes Volley 35 – FRA)
Luke Smith (AUS)
(United Volleys Frankfurt – GER)
 
Maciej Gorzkiewicz
(rozgrywający)
 Robinson Dvoranen (BRA)
(Fiat/Minas Belo Horizonte – BRA)
Masahiro Yanagida (JPN)
(United Volleys Frankfurt – GER) 
Jędrzej Gruszczyński
(libero)
 Mateusz Sacharewicz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Igor Grobelny
(Onico Warszawa)
Bartosz Makoś
(libero)
 Damian Domagała
(Tonno Callipo Vibo Valentia – ITA)
 Damian Boruch
(Czarni Radom)
Przemysław Smoliński
(środkowy)
 Maksim Morozau (BLR)
(Chemik Bydgoszcz)
 Mariusz Marcyniak
(VK Ostrava – CZE)
Jakub Ziobrowski
(atakujący)
 Bartłomiej Lipiński
(Chemik Bydgoszcz) 
 
Filip Biegun
(przyjmujący)
 Michał Bednarek
(Trefl Gdańsk)

 

MKS BĘDZIN

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Rafał Faryna
(atakujący)
 trener Jakub Bednaruk
(Chemik Bydgoszcz)
Tomasz Kowalski
(AZS Olsztyn) 
 Michał Potera
(libero)
Dawid Dryja
(Resovia Rzeszów) 
 Mateusz Kowalski
(szuka klubu)
 Jan Fornal
(przyjmujący)
Tyler James Sanders (CAN)
(Halkbank Ankara – TUR)
Bartłomiej Grzechnik
(Czarni Radom) 
 Artur Ratajczak
(środkowy)
Rafał Sobański
(GKS Katowice)
Jakub Peszko
(Chemik Bydgoszcz) 
 Bartosz Schmidt
(MCKiS Jaworzno)
 Szymon Gregorowicz
(GKS Katowice)
Konrad Buczek
(ONICO Warszawa) 
Jake Langlois (USA)
(Woori Card Wibee – KOR)
  David Sossenheimer (GER)
(VfB Friedrichshafen – GER)
Adrian Buchowski
(GKS Katowice)
 Dawid Gunia
(Jastrzębski Węgiel) 
Lukas Tichacek (CZE)
(CEZ Karlovarsko – CZE)
Purya Fayazi (IRN)
(Matin Varamin VC – IRN)
Michał Superlak
(Gwardia Wrocław)
Piotr Macheta
(AZS Częstochowa)

 

ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mateusz Mielnik
(II trener)
 trener Andrzej Kowal
(Volei Municipal Zalau – ROU)
Wojciech Winnik
(kończy karierę) 
 
 Cezary Sapiński
(środkowy)
 Joshua Tuaniga (USA)
(Long Beach State Univ. – USA)
 Jan Tomczak
(Krispol Września)
 
Wojciech Siek
(środkowy)
 Bartłomiej Bołądź
(VfB Friedrichshafen – GER)
Mateusz Laskowski
(KPS Siedlce)
Kacper Gonciarz
(rozgrywający) 
Adrian Stańczak
(powrót do gry) 
Jakub Macyra
(AGH Kraków)
Kamil Skrzypkowski
(przyjmujący) 
 Andreas Takvam (NOR)
(VfB Friedrichshafen – GER)
Jakub Krupiński
(KPS Siedlce)
Jakub Rohnka
(przyjmujący) 
 Nicolas Szerszeń (FRA)
(Resovia Rzeszów)
Jewgienij Kapajew (UKR)
(szuka klubu)
Łukasz Rudzewicz
(środkowy)
 Kévin Klinkenberg (BEL)
(Fenerbahçe Stambuł – TUR)
Patryk Szwaradzki
(atakujący)
Paweł Filipowicz
(libero)

Informacje  potwierdzone  zostały  umieszczone  pogrubionym  tekstem
pozostałe  są  tylko  przypuszczeniami  i  informacjami  nieoficjalnymi
kolorem  czerwonym  zamieszczono  najnowsze  informacje

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved