Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > Transfery > PlusLiga

Ligi polskie>sezon 2019/2020>Transfery > PlusLiga

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Sam Deroo (BEL)
(przyjmujący)
David Smith (USA)
(Resovia Rzeszów) 
Mateusz Bieniek
(Cucine Lube Civitanova – ITA) 
 
Benjamin Toniutti (FRA)
(rozgrywający) 
 Krzysztof Rejno
(Warta Zawiercie)
 Rafał Szymura 
(GKS Katowice)
 
Aleksander Śliwka
(przyjmujący)
 Kamil Semeniuk
(Warta Zawiercie)
Kamil Szymura
(szuka klubu)
 
Paweł Zatorski
(libero)
   
Łukasz Wiśniewski
(środkowy)
   
Łukasz Kaczmarek
(atakujący)
   

 

ONICO WARSZAWA

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Andrzej Wrona
(środkowy)
trener Andrea Anastasi (ITA)
(Trefl Gdańsk) 
trener Stephane Antiga (FRA)
(szuka klubu) 
Thibault Rossard (FRA)
(Resovia Rzeszów) 
Bartosz Kwolek
(przyjmujący) 
 Piotr Nowakowski
(Trefl Gdańsk)
Graham Vigrass (CAN)
(AZS Olsztyn) 
Kevin Tillie (FRA)
(Azimut Modena – ITA)
Damian Wojtaszek
(libero)
 Patryk Niemiec
(Trefl Gdańsk) 
Jan Nowakowski
(szuka klubu)
 
Piotr Łukasik
(przyjmujący)
 Michał Kozłowski
(Trefl Gdańsk)
  
Mateusz Janikowski
(przyjmujący)
   
Dominik Jaglarski
(libero)
   

 

JASTRZĘBSKI wĘGIEL

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Dawid Konarski
(atakujący)
 Tomasz Fornal
(Czarni Radom)
 Grzegorz Kosok
(Resovia Rzeszów)
Raphael Vinhedo Margarido (BRA)
(Chemik Bydgoszcz) 
Lukas Kampa (GER)
(rozgrywający) 
 Michał Szalacha
(Chemik Bydgoszcz)
Dawid Gunia
(Warta Zawiercie) 
 
 Jakub Bucki
(atakujący)
Jurij Gladyr (UKR)
(Emma Villas Sienna – ITA)
  

 

ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marcin Waliński
(przyjmujący)
 Krzysztof Rejno
(ZAKSA K-Koźle) 
  Dawid Gunia
(Jastrzębski Węgiel)
Tachiro Koga (JPN)
(libero) 
 Kamil Semeniuk
(ZAKSA K-Koźle)
 
Michal Masny (SVK)
(rozgrywający)
   

 

CERRAD CZARNI RADOM

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Robert Prygiel
(I trener)
 Tomasz Fornal
(Jastrzębski Węgiel) 
Sebastian Adamczyk
(BBTS Bielsko-Biała) 
 Michał Filip
(atakujący)
 Kamil Kwasowski
(GKS Katowice) 
Bartosz Firszt
(BBTS Bielsko-Biała) 
  Wojciech Żaliński
(AZS Olsztyn)
Karol Butryn
(GKS Katowice) 
  Norbert Huber
(szuka klubu)
 Mateusz Masłowski
(Resovia Rzeszów)
  Alen Pajenk (SLO)
(szuka klubu)
Nikołaj Penczew (BUL)
(Onico Warszawa) 

 

PGE Skra Bełchatów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Grzegorz Łomacz
(rozgrywający)
 trener Michał Gogol
(AZS Olsztyn)
trener Roberto Piazza (ITA)
(szuka klubu) 
Norbert Huber
(Czarni Radom) 
 Jakub Kochanowski
(środkowy)
 II trener Michał Winiarski
(Trefl Gdańsk) 
 Dušan Petković (SRB)
(Biosì Indexa Sora – ITA)
Karol Kłos
(środkowy)
  Patryk Czarnowski
(szuka klubu)
 
Milad Ebadipour (IRN)
(przyjmujący)
  Renee Teppan (EST)
(szuka klubu)
 
Mariusz Wlazły
(atakujący)
   

 

ASSECO RESOVIA RZESZÓW

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marcin Możdżonek
(środkowy)
trener Piotr Gruszka
(GKS Katowice)
trener Gheroghe Cretu (ROU)
(szuka klubu)
Nicholas Hoag (CAN)
(Sir Safety Perugia – ITA) 
Rafał Buszek
(przyjmujący)
 Grzegorz Kosok
(Jastrzębski Węgiel)
 David Smith (USA)
(ZAKSA K-Koźle)
Faundo Conte (ARG)
(Funvic Taubaté – BRA) 
 Kawika Shoji (USA)
(rozgrywający)
  Thomas Rousseaux (BEL)
(GKS Katowice)
Łukasz Kozub
(Trefl Gdańsk)
Steven Marshall (CAN)
(İnegöl Belediyesi  – TUR)
Damian Schulz
(atakujący) 
Bartosz Mariański
(GKS Katowice)
Jakub Jarosz
(GKS Katowice)
 
 Bartłomiej Lemański
(środkowy)
Marcin Komenda
(GKS Katowice)
Łukasz Perłowski
(kończy karierę)
 
 Zbigniew Bartman
(UPCN San Juan – ARG)
Mateusz Masłowski
(szuka klubu)
 
  Mateusz Mika
(AZS Olsztyn)
 
  Dawid Dryja
(MKS Będzin)
 
  Thibault Rossard (FRA)
(szuka klubu)
 

 

GKS KATOWICE

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Maciej Fijałek
(rozgrywający)
trener Dariusz Daszkiewicztrener Piotr Gruszka
(Resovia Rzeszów)
Wiktor Musiał
(Lechia Tomaszów Maz.)
Emanuel Kohut (SVK)
(środkowy) 
 Rafał Szymura
(ZAKSA K-Koźle)
  Thomas Rousseaux (BEL)
(Resovia Rzeszów)
Jan Nowakowski
(Onico Warszawa) 
  Kamil Kwasowski
(Czarni Radom)
 Bartosz Mariański
(Resovia Rzeszów)
Adrian Buchowski
(MKS Będzin) 
 Jakub Jarosz
(Resovia Rzeszów)
Marcin Komenda
(Resovia Rzeszów)
Dustin Watten (USA)
(Berlin RV – GER) 
 Jan Firlej
(Lindemans Aalst – BEL)
 Bartłomiej Krulicki
(szuka klubu)
 Miłosz Zniszczoł
(AZS Olsztyn)
  Wojciech Sobala
(szuka klubu)
 Andreas Takvam (NOR)
(VfB Friedrichshafen – GER)
  Dawid Woch
(szuka klubu)
 
  Karol Butryn
(szuka klubu)
 
  Bartosz Krzysiek
(szuka klubu)
 
  Dawid Ogórek 
(szuka klubu)
 
  Rafał Sobański 
(MKS Będzin)
 
  Dominik Depowski
(szuka klubu)
 
  Gonzalo Quiroga (ARG)
(szuka klubu)
 

 

TREFL GDAŃSK

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Ruben Schott (GER)
(przyjmujący)
 trener Michał Winiarski
(Skra Bełchatów)
trener Andrea Anastasi (ITA)
(Onico Warszawa) 
 Bartosz Filipiak
(Chemik Bydgoszcz)
 Fabian Majcherski
(libero)
 Łukasz Kozub
(Resovia Rzeszów)
Piotr Nowakowski
(Onico Warszawa) 
 
Szymon Jakubiszak
(przyjmujący)
Paweł Halaba
(Hypo Tirol  Unterhaching – GER)
Michał Kozłowski
(Onico Warszawa)
 
 Bartłomiej Mordyl
(środkowy)
 Nikola Mijailović
(szuka klubu)
 
Maciej Olenderek
(libero) 
 Patryk Niemiec
(Onico Warszawa)
 
 Marcin Janusz
(rozgrywający)
 Miłosz Hebda
(szuka klubu)
 
Wojciech Grzyb
(środkowy) 
 Maciej Muzaj
(Gazprom-Jugra Surgut)
 
Kevin Sasak
(atakujący)
   

 

INDYKPOL AZS OLSZTYN

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Jan Hadrava (CZE)
(atakujący)
 trener ???trener Michał Gogol
(Skra Bełchatów) 
 Tomasz Kowalski
(MKS Będzin)
 Paweł Woicki
(rozgrywający)
Graham Vigrass (CAN)
(Onico Warszawa) 
Radosław Gil
(szuka klubu)
Remigiusz Kapica
(SMS Spała)
 Mateusz Poręba
(środkowy)
Wojciech Żaliński
(Czarni Radom)
 Mateusz Kańczok
(szuka klubu)
 
 Michał Żurek
(libero)
Mateusz Mika
(Resovia Rzeszów)
Miłosz Zniszczoł
(szuka klubu)
 
Paweł Pietraszko
(środkowy)
 Marcin Wika
(szuka klubu) 
 
Robbert Andringa (NED)
(przyjmujący)
Serhiy Kapelus (UKR)
(szuka klubu)
Jakub Zabłocki
(libero)
Marcel Lux (SVK)
(szuka klubu)
Dawid Sokołowski
(przyjmujący)

 

BKS CHEMIK BYDGOSZCZ

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  trener Jakub Bednaruk
(MKS Będzin) 
Kamil Szymura
(ZAKSA K-Koźle) 
  Michał Szalacha
(Jastrzębski Węgiel) 
Kamil Droszyński
(Skra Bełchatów) 
  Bartosz Filipiak
(szuka klubu)
 
  Bartłomiej Lipiński
(szuka klubu)
 

 

CUPRUM LUBIN

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marcelo Fronckowiak (BRA)
(I trener)
 Jakub Wachnik
(szuka klubu) 
Bartłomiej Lipiński
(Chemik Bydgoszcz) 
 Bartłomiej Zawalski
(środkowy)
   
Maciej Gorzkiewicz
(rozgrywający)
Jędrzej Gruszczyński
(libero)
Bartosz Makoś
(libero)
Przemysław Smoliński
(środkowy)
Jakub Ziobrowski
(atakujący)
Filip Biegun
(przyjmujący)

 

MKS BĘDZIN

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Rafał Faryna
(atakujący)
 trener Jakub Bednaruk
(Chemik Bydgoszcz)
Tomasz Kowalski
(szuka klubu) 
 Dawid Gunia
(Jastrzębski Węgiel)
 Dawid Dryja
(Resovia Rzeszów) 
   Renee Teppan (EST)
(szuka klubu)
 Tyler James Sanders (CAN)
(Halkbank Ankara – TUR)
  
Rafał Sobański
(GKS Katowice)

 

ŚLEPSK SUWAŁKI

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Wojciech Winnik
(kończy karierę) 
 
    

Informacje  potwierdzone  zostały  umieszczone  pogrubionym  tekstem
pozostałe  są  tylko  przypuszczeniami  i  informacjami  nieoficjalnymi
kolorem  czerwonym  zamieszczono  najnowsze  informacje

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved