Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2017/2018 > PlusLiga > play-off

Ligi polskie>sezon 2017/2018>PlusLiga > play-off

FINAŁ
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
02-05-2018 20:30 Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:025:23, 25:23, 26:241:0
05-05-2018 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów 1:325:15, 20:25, 21:25, 23:250:2
mecz o 3. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
02-05-2018 17:30 AZS Olsztyn Trefl Gdańsk 2:325:16, 26:24, 26:28, 23:25, 12:150:1
05-05-2018 17:30 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn3:125:16, 20:25, 25:19, 25:182:0

półfinały

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
25-04-2018 20:30 AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:325:27, 25:20, 23:25, 27:25, 17:190:1
28-04-2018 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Olsztyn3:219:25, 22:25, 25:17, 25:20, 15:112:0
25-04-2018 17:30 Trefl Gdańsk Skra Bełchatów 2:325:22, 20:25, 28:26, 16:25, 12:150:1
28-04-2018 17:30 Skra Bełchatów Trefl Gdańsk3:225:19, 31:33, 25:17, 24:26, 15:132:0

o 5. miejsce

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
25-04-2018 18:00 Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów3:216:25, 21:25, 25:16, 25:18, 15:101:0
28-04-2018 17:00 Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel3:119:26, 31:29, 28:26, 26:241:1
29-04-2018 14:45 Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel 1:323:25, 27:25, 27:29, 20:251:2

o 7. miejsce

(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
18-04-2018 18:00 Cuprum Lubin ONICO Warszawa 1:318:25, 25:22, 17:25, 23:250:1
23-04-2018 20:00 ONICO Warszawa Cuprum Lubin 1:316:25, 18:25, 25:18, 21:25, 16:181:1

o 9. miejsce

(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
18-04-2018 18:00 Warta Zawiercie Czarni Radom3:123:25, 25:20, 25:21, 25:211:0
20-04-2018 18:30 Czarni Radom Warta Zawiercie 3:025:18, 25:19, 25:18, 12:151:1

o 11. miejsce

(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
18-04-2018 18:00 Stocznia Szczecin GKS Katowice 2:322:25, 20:25, 25:20, 25:21, 13:150:1
21-04-2018 17:00 GKS Katowice Stocznia Szczecin3:025:20, 25:18, 25:182:0

o 13. miejsce

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
19-04-2018 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz MKS Będzin 2:323:25, 25:21, 25:19, 14:25, 16:180:1
22-04-2018 17:00 MKS Będzin Łuczniczka Bydgoszcz3:025:19, 25:19, 25:202:0

o miejsce w półfinale

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
18-04-2018 17:00 AZS Olsztyn Resovia Rzeszów 2:325:22, 27:25, 23:25, 19:25, 6:150:1
21-04-2018 14:45 Resovia Rzeszów AZS Olsztyn 1:328:30, 25:21, 15:25, 23:251:1
22-04-2018 14:45 Resovia Rzeszów AZS Olsztyn 1:322:25, 25:18, 26:28, 26:281:2
18-04-2018 20:30 Jastrzębski Węgiel Trefl Gdańsk 1:325:14, 21:25, 23:25, 14:250:1
21-04-2018 20:00 Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel 1:325:23, 27:29, 17:25, 21:251:1
22-04-2018 20:00 Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel3:225:17, 21:25, 18:25, 26:24, 16:142:1
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę