Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2017/2018 > PlusLiga > play-off

Ligi polskie>sezon 2017/2018>PlusLiga > play-off

FINAŁ
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
02-05-2018 20:30 Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:025:23, 25:23, 26:241:0
05-05-2018 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów 1:325:15, 20:25, 21:25, 23:250:2
mecz o 3. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
02-05-2018 17:30 AZS Olsztyn Trefl Gdańsk 2:325:16, 26:24, 26:28, 23:25, 12:150:1
05-05-2018 17:30 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn3:125:16, 20:25, 25:19, 25:182:0

półfinały

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
25-04-2018 20:30 AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:325:27, 25:20, 23:25, 27:25, 17:190:1
28-04-2018 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Olsztyn3:219:25, 22:25, 25:17, 25:20, 15:112:0
25-04-2018 17:30 Trefl Gdańsk Skra Bełchatów 2:325:22, 20:25, 28:26, 16:25, 12:150:1
28-04-2018 17:30 Skra Bełchatów Trefl Gdańsk3:225:19, 31:33, 25:17, 24:26, 15:132:0

o 5. miejsce

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
25-04-2018 18:00 Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów3:216:25, 21:25, 25:16, 25:18, 15:101:0
28-04-2018 17:00 Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel3:119:26, 31:29, 28:26, 26:241:1
29-04-2018 14:45 Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel 1:323:25, 27:25, 27:29, 20:251:2

o 7. miejsce

(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
18-04-2018 18:00 Cuprum Lubin ONICO Warszawa 1:318:25, 25:22, 17:25, 23:250:1
23-04-2018 20:00 ONICO Warszawa Cuprum Lubin 1:316:25, 18:25, 25:18, 21:25, 16:181:1

o 9. miejsce

(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
18-04-2018 18:00 Warta Zawiercie Czarni Radom3:123:25, 25:20, 25:21, 25:211:0
20-04-2018 18:30 Czarni Radom Warta Zawiercie 3:025:18, 25:19, 25:18, 12:151:1

o 11. miejsce

(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
18-04-2018 18:00 Stocznia Szczecin GKS Katowice 2:322:25, 20:25, 25:20, 25:21, 13:150:1
21-04-2018 17:00 GKS Katowice Stocznia Szczecin3:025:20, 25:18, 25:182:0

o 13. miejsce

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
19-04-2018 18:00 Łuczniczka Bydgoszcz MKS Będzin 2:323:25, 25:21, 25:19, 14:25, 16:180:1
22-04-2018 17:00 MKS Będzin Łuczniczka Bydgoszcz3:025:19, 25:19, 25:202:0

o miejsce w półfinale

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
18-04-2018 17:00 AZS Olsztyn Resovia Rzeszów 2:325:22, 27:25, 23:25, 19:25, 6:150:1
21-04-2018 14:45 Resovia Rzeszów AZS Olsztyn 1:328:30, 25:21, 15:25, 23:251:1
22-04-2018 14:45 Resovia Rzeszów AZS Olsztyn 1:322:25, 25:18, 26:28, 26:281:2
18-04-2018 20:30 Jastrzębski Węgiel Trefl Gdańsk 1:325:14, 21:25, 23:25, 14:250:1
21-04-2018 20:00 Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel 1:325:23, 27:29, 17:25, 21:251:1
22-04-2018 20:00 Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel3:225:17, 21:25, 18:25, 26:24, 16:142:1
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved