Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Młodzieżowe Mistrzostwa Świata

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata>2019>kadetki U-18 > runda finałowa

Klasyfikacja końcowa

1USA 
2Włochy 
3Brazylia 
4Chiny
5Japonia
6Rumunia
7Rosja
8Peru
9Turcja
10Egipt
11Bułgaria
12Argentyna
13Korea Południowa
14Kanada
15Tajlandia
16Portoryko
16Białoruś
16Meksyk
16Kamerun
16Demokratyczna Republika Kongo
FINAŁ
gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-09-2019 20:00 USA Włochy3:225:17, 19:25, 25:18, 22:25, 15:10
mecz o 3. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-09-2019 17:30 Brazylia Chiny3:125:18, 25:18, 22:25, 27:25
mecz o 5. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-09-2019 15:00 Japonia Rumunia3:025:23, 25:23, 25:15
mecz o 7. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-09-2019 12:30 Rosja Peru3:025:12, 25:16, 25:15
mecz o 9. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-09-2019 20:00 Turcja Egipt3:025:19, 25:22, 25:18
mecz o 11. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-09-2019 17:30 Argentyna Bułgaria 0:324:26, 17:25, 13:25
mecz o 13. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-09-2019 15:00 Kanada Korea Płd. 2:325:11, 25:21, 21:25, 22:25, 10:15
mecz o 15. miejsce
gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-09-2019 12:30 Tajlandia Portoryko3:120:25, 25:20, 26:24, 25:22
półfinały
gospodarzgośćwynikwyniki setów
13-09-2019 17:30 Brazylia USA 0:318:25, 18:25, 14:25
13-09-2019 20:00 Chiny Włochy 2:325:22, 25:19, 19:25, 19:25, 10:15
o miejsca 5-8
gospodarzgośćwynikwyniki setów
13-09-2019 12:30 Rosja Japonia 1:325:27, 25:23, 17:25, 23:25
13-09-2019 15:00 Rumunia Peru3:025:20, 25:21, 25:17
o miejsca 9-12
gospodarzgośćwynikwyniki setów
13-09-2019 18:00 Turcja Argentyna3:215:25, 22:25, 25:19, 25:21, 15:12
13-09-2019 20:30 Bułgaria Egipt 1:323:25, 25:21, 15:25, 20:25
o miejsca 13-16
gospodarzgośćwynikwyniki setów
13-09-2019 13:00 Kanada Tajlandia3:29:25, 25:23, 25:22, 20:25, 15:10
13-09-2019 15:30 Korea Płd. Portoryko3:125:15, 21:25, 25:16, 26:24
ćwierćfinały
gospodarzgośćwynikwyniki setów
12-09-2019 12:30 Chiny Rumunia3:025:17, 30:28, 25:19
12-09-2019 15:00 Brazylia Rosja3:221:25, 17:25, 25:19, 25:17, 15:9
12-09-2019 17:30 USA Japonia3:117:25, 25:13, 25:19, 25:20
12-09-2019 20:00 Włochy Peru3:025:19, 25:10, 25:18
o miejsca 9-16
gospodarzgośćwynikwyniki setów
12-09-2019 13:00 Korea Płd. Turcja 1:325:22, 17:25, 14:25, 11:25
12-09-2019 15:30 Kanada Bułgaria 1:317:25, 26:24, 16:25, 23:25
12-09-2019 18:00 Egipt Tajlandia3:225:21, 25:23, 17:25, 22:25, 18:16
12-09-2019 20:30 Portoryko Argentyna 1:310:25, 17:25, 25:22, 15:25
o miejsca 17-20
gospodarzgośćwynikwyniki setów
10-09-2019 10:00 Kamerun Meksyk 0:313:25, 12:25, 20:25
10-09-2019 10:00 Białoruś D.R. Konga3:025:11, 25:7, 25:20
12-09-2019 09:00 Kamerun D.R. Konga3:027:25, 25:20, 25:23
12-09-2019 11:00 Meksyk Białoruś 1:325:27, 25:22, 25:27, 23:25
13-09-2019 09:00 Meksyk D.R. Konga3:025:8, 25:17, 25:20
13-09-2019 11:00 Kamerun Białoruś 0:38:25, 18:25, 12:25
1/8 finału
gospodarzgośćwynikwyniki setów
10-09-2019 12:30 Włochy Portoryko3:025:12, 25:18, 25:21
10-09-2019 12:30 Peru Argentyna3:116:25, 25:15, 25:22, 26:24
10-09-2019 15:00 Japonia Tajlandia3:025:19, 25:18, 25:19
10-09-2019 15:00 Chiny Korea Płd.3:027:25, 27:25, 26:24
10-09-2019 17:30 Brazylia Kanada3:025:21, 25:18, 25:19
10-09-2019 17:30 Rosja Białoruś3:125:17, 25:20, 15:25, 25:16
10-09-2019 20:00 USA Egipt3:025:13, 27:25, 25:17
10-09-2019 20:00 Rumunia Turcja3:025:18, 25:16, 25:20
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved