Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > Transfery > I liga M

I liga M

Stal Nysa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Krzysztof Stelmach
(I trener)
 Bartosz Krzysiek
(GKS Katowice) 
Łukasz Owczarz
(Mickiewicz Kluczbork) 
 Bartosz Bućko
(przyjmujący)
Damian Dobosz
(KPS Siedlce)  
 Dawid Bułkowski
(Mickiewicz Kluczbork)
Kamil Długosz
(przyjmujący)
  Mariusz Schamlewski
(Norwid Częstochowa)
Daniel Ochrymczuk
(szuka klubu)
Łukasz Kaczorowski
(atakujący)
 Kamil Dembiec
(Norwid Częstochowa) 
Michał Makowski
(BBTS Bielsko-Biała)
Moustapha M’Baye
(środkowy)
 Łukasz Łapszyński
(Norwid Częstochowa)
Mateusz Nożewski
(Astra Nowa Sól)
 
Mateusz Czunkiewicz
(libero)
 Sławomir Stolc
(LUK Politechnika Lublin) 
 
Maciej Zajder
(środkowy)
   
Jarosław Mucha
(środkowy)
   
Sebastian Matula
(rozgrywający)
   
Patryk Szczurek
(rozgrywający)
   

APP Krispol Września

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marian Kardas
(I trener)
Robert Brzóstowicz
(Wilki Wilczyn) 
 Piotr Lipiński
(Chemik Bydgoszcz)
 
 Mateusz Zawalski
(środkowy)
Jan Tomczak
(Ślepsk Suwałki) 
Damian Wierzbicki
(LUK Politechnika Lublin) 
 
Mateusz Jóźwik
(przyjmujący)
Marcin Krawiecki
(ZAKSA Strzelce Opolskie) 
 Filip Troczyński
(szuka klubu)
Filip Frankowski
(przyjmujący)
 Wojciech Pańka
(Wilki Wilczyn)
Tomasz Kuś
(szuka klubu)
Adam Lorenc
(atakujący)
 Dawid Biesek
(BKS Chemik Bydgoszcz)
Rafał Berwald
(szuka klubu) 
Wojciech Kaźmierczak
(środkowy)
 Łukasz Kalinowski
(Trefl Lębork)
Maciej Krysiak
(szuka klubu)
Tomasz Narowski
(środkowy)
Patryk Ligocki
(libero)

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Bartłomiej Neroj
(rozgrywający)
 Wiktor Musiał
(GKS Katowice)
Dawid Ogórek
(GKS Katowice) 
Krzysztof Pigłowski
(rozgrywający) 
Paweł Rusin
(LUK Politechnika Lublin) 
Mateusz Kańczok
(AZS Olsztyn) 
Michał Błoński
(przyjmujący) 
Adrian Mihułka
(szuka klubu)
Kamil Gutkowski
(przyjmujący)
Adam Miniak
(środkowy)
Przemysław Toma
(środkowy)
Bartłomiej Janus
(środkowy)

BBTS Bielsko-Biała

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Paweł Gradowski
(I trener) 
 Bartłomiej Dorosz
(BBTS II Bielsko-Biała)
Sebastian Adamczyk
(szuka klubu)
Oleg Krikun (RUS)
(atakujący)
 Klaudiusz Englart
(BBTS II Bielsko-Biała)
Bartosz Firszt
(szuka klubu) 
Bartosz Cedzyński
(środkowy)
 Kacper Popik
(Mickiewicz Kluczbork)
Łukasz Koziura
(szuka klubu) 
 
Bartłomiej Oniszk
(środkowy)
 Mateusz Frąc
(Mickiewicz Kluczbork)
Bartosz Buniak 
(szuka klubu) 
Tomasz Piotrowski
(przyjmujący)
 Adrian Hunek
(Olimpia Sulęcin)
Fedor Suchacki (RUS)
(szuka klubu) 
Kajetan Marek
(libero)
Michał Makowski
(Stal Nysa)
 Mikołaj Sawicki
(szuka klubu)
 Jarosław Macionczyk
(rozgrywający)
 Michał Żuk
(Warta Zawiercie)
Wiktor Nowak
(szuka klubu)
 Serhiy Kapelus (UKR)
(AZS Olsztyn)
Mikołaj Skotarek
(szuka klubu)
Mateusz Łysikowski
(ZAKSA Strzelce Opolskie)

Exact Systems Norwid Częstochowa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Wiktor Rajsner
(środkowy)
 trener Tomasz Wasilkowski
(Berlin Recycling Volleys – GER) 
trener Radosław Panas
(Norwid – dyrektor sportowy)
 Marcin Kryś
(VK Sport Kosice)
Łukasz Usowicz
(środkowy) 
 Kamil Kosiba
(Buskowianka Kielce)
Łukasz Łapszyński
(Stal Nysa) 
 Piotr Adamski
(Buskowianka Kielce)
Damian Kogut
(przyjmujący) 
Kamil Dembiec
(Stal Nysa)
Sławomir Busch
(Buskowianka Kielce) 
 Mateusz Piotrowski
(atakujący)
Bartosz Zrajkowski
(LUK Politechnika Lublin)
 Wojciech Druzgała
(libero)
Mariusz Schamlewski
(Stal Nysa)
 Adrian Kraś
(rozgrywający)
Arkadiusz Żakieta
(szuka klubu)
Krzysztof Modzelewski
(szuka klubu)

KPS Siedlce

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Witold Chwastyniak
(Avia Świdnik) 
trener Mateusz Grabda
(Buskowianka Kielce) 
 Roman Oroń
(LUK Politechnika Lublin)
 
Damian Dobosz
(Stal Nysa)
Krzysztof Gibek
(szuka klubu)
Patryk Łaba
(AGH Kraków)
Radosław Sterna
(LUK Politechnika Lublin)
Mateusz Januszewski
(szuka klubu)
Dawid Wiczkowski
(Avia Świdnik)
Marcin Iglewski
(kończy karierę)
Janusz Gałązka
(Chemik Bydgoszcz)
Bartosz Kowalczyk
(MCKiS Jaworzno)
Jakub Abramowicz
(BAS Białystok)
Daniel Grzymała
(szuka klubu)
Krzysztof Antosik
(szuka klubu)

KS Gwardia Wrocław

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Arkadiusz Olczyk
(środkowy)
trener Krzysztof Janczak
(młodzież #VolleyWrocław)
trener Leszek Mazur
(szuka klubu)
Adrian Mihułka
(Lechia Tomaszów Maz.) 
Łukasz Lubaczewski
(przyjmujący)
 Michał Superlak
(szuka klubu) 
 Krzysztof Gibek
(KPS Siedlce)
Łukasz Sternik
(rozgrywający) 
Kamil Maruszczyk
(Cuprum Lubin)
Jakub Nowosielski
(rozgrywający) 
Maciej Naliwajko
(AGH Kraków)
Filip Lebioda
(szuka klubu)
Dawid Obrempalski
(szuka klubu)
Daniel Fijałka
(szuka klubu)
Bartłomiej Dzikowicz
(Aqua Zdrój Wałbrzych)

MCKiS Jaworzno

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mariusz Syguła
(I trener)
 Maciej Polański
(Mickiewicz Kluczbork)
trener Mariusz Łoziński
(drużyny młodzieżowe)
 Jakub Grzegolec
(przyjmujący)
 Bartosz Kowalczyk
(KPS Siedlce) 
Rafał Pawlak
(Mickiewicz Kluczbork) 
 
 Kamil Dębski
(przyjmujący)
 Kacper Ledwoń
(TKS Tychy)
Bartosz Schmidt
(MKS Będzin)
 Bartosz Zieliński
(libero)
Mateusz Błasiak
(AGH Kraków) 
Sebastian Bartecki
(szuka klubu)
 Mateusz  Pietras
(środkowy)
 Konrad Stajer 
(AGH Kraków)
Przemysław Gepfert
(szuka klubu)
 Oskar Wojtaszkiewicz
(rozgrywający)
Jakub Czubiński
(szuka klubu)
 Paweł Żeliński
(środkowy)
Wiktor Macek
(szuka klubu)
Karol Borończyk
(atakujący)
Mariusz Magnuszewski
(rozgrywający)
Tomasz Pizuński
(przyjmujący)

Buskowianka Kielce

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Kamil Kosiba
(Norwid Częstochowa)
 
Piotr Adamski
(szuka klubu) 
 
Sławomir Busch
(szuka klubu)
Jakub Szymański
(GKS Katowice)

AZS AGH Kraków

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Andrzej Kubacki
(I trener)
 Patryk Łaba
(KPS Siedlce) 
 Paweł Przystaś
(szuka klubu)
 Daniel Gąsior
(atakujący)
 Maciej Naliwajko
(Gwardia Wrocław)
 Adrian Kacperkiewicz
(szuka klubu)
 
Karol Jankiewicz
(rozgrywający)
 Mikołaj Szewczyk
(AZS Częstochowa)
Mateusz Błasiak
(MCKiS Jaworzno)
Przemysław Stąsiek
(libero)
 Konrad Stajer
(MCKiS Jaworzno)
Piotr Janus
(środkowy)
 Adam Smolarczyk
(szuka klubu) 
Bartłomiej Gajdek
(kończy karierę)
Łukasz Rajchelt
(szuka klubu)
Karol Dudziński
(szuka klubu)
Jakub Zmarz
(szuka klubu)
Roman Kącki
(szuka klubu)
Szymon Biniek
(szuka klubu)

AZS Częstochowa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mikołaj Szewczyk
(AGH Kraków) 
 
Krzysztof Rykała
(Sobieski Żagań) 
 

UKS Mickiewicz Kluczbork

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Maciej Kowalonek
(przyjmujący)
 Łukasz Szablewski
(Aqua-Zdrój Wałbrzych)
II trener Marcin Widera
(MKS Kalisz)
Dawid Murek
(AZS Częstochowa) 
 Artur Pasiński
(przyjmujący)
 Rafał Pawlak
(MCKiS Jaworzno)
Mateusz Frąc
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Konrad Mucha
(środkowy)
 Łukasz Owczarz
(Stal Nysa)
Paweł Stysiał
(szuka klubu)
 Piotr Jedliński
(środkowy)
  Dawid Bułkowski
(Stal Nysa)
Dominik Miarka
(szuka klubu)
 Jakub Lewandowski
(Olimpia Sulęcin)
Jędrzej Maćkowiak
(szuka klubu)
 Konrad Woroniecki
(Olimpia Sulęcin)
Gracjan Sachnik
(szuka klubu)
  Wladislaw Łoszakow (BLR)
(VC Zapadny Bug-Brest – BLR)
Jędrzej Brożyniak
(AZS 2020 Częstochowa)
Maciej Polański
(MCKiS Jaworzno)
Kacper Popik
(BBTS Bielsko-Biała)

ZAKSA Strzelce Opolskie

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Roland Dembończyk
(I trener)
 Szymon Bereza
(Olimpia Sulęcin)
 Marcin Krawiecki
(Krispol Września)
 
 Grzegorz Wójtowicz
(przyjmujący)
 Mateusz Łysikowski
(BBTS Bielsko-Biała)
Patryk Szymański
(szuka klubu) 
 
  Maciej Walczak
(atakujący)
 Daniel Szaniawski
(Steaua Bukareszt – ROU)
Tomasz Kryński 
(szuka klubu)
 Krzysztof Zapłacki
(przyjmujący)
 Patryk Foltynowicz
(SMS Spała)
Mateusz Podborączyński
(szuka klubu)
 Markus Kosian
(środkowy)
Jakub Jaruzal
(szuka klubu)
 Maciej Wóz
(środkowy)
Korneliusz Banach
(szuka klubu)
Damian Pilichowski
(libero)

LUK Politechnika Lublin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Maciej Kołodziejczyk
(I trener)
 Paweł Rusin
(Lechia Tomaszów Maz.)
Wojciech Kwiecień
 (szuka klubu) 
 
 Kamil Durski
(rozgrywający)
 Roman Oroń
(KPS Siedlce)
 Bartosz Jesień
(szuka klubu)
 
Rafał Cabaj
(libero)
 Damian Wierzbicki
(Krispol Września)
Tomasz Kusior
 (Avia Świdnik) 
Kamil Szaniawski
(środkowy)
 Radosław Sterna
(KPS Siedlce)
Tomasz Błądziński 
(szuka klubu)
Szymon Seliga
(przyjmujący)
Bartłomiej Giza
(Avia Świdnik) 
Michał Marszałek
 (szuka klubu) 
Jędrzej Goss
(atakujący)
 Bartosz Zrajkowski
(Norwid Częstochowa)
Łukasz Zugaj
 (szuka klubu) 
Szymon Pałka
(przyjmujący)
Sławomir Stolc
(Stal Nysa) 
Mateusz Stasiak
(szuka klubu) 
Piotr Toborek
(libero)

Informacje  potwierdzone  zostały  umieszczone  pogrubionym  tekstem
pozostałe  są  tylko  przypuszczeniami  i  informacjami  nieoficjalnymi
kolorem  czerwonym  zamieszczono  najnowsze  informacje

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-03
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved