Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > Transfery > I liga M

I liga M

Stal Nysa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Krzysztof Stelmach
(I trener)
 Bartosz Krzysiek
(GKS Katowice) 
Łukasz Owczarz
(Mickiewicz Kluczbork) 
 Bartosz Bućko
(przyjmujący)
Damian Dobosz
(KPS Siedlce)  
 Dawid Bułkowski
(Mickiewicz Kluczbork)
Kamil Długosz
(przyjmujący)
  Mariusz Schamlewski
(Norwid Częstochowa)
Daniel Ochrymczuk
(szuka klubu)
Łukasz Kaczorowski
(atakujący)
 Kamil Dembiec
(Norwid Częstochowa) 
Michał Makowski
(BBTS Bielsko-Biała)
Moustapha M’Baye
(środkowy)
 Łukasz Łapszyński
(Norwid Częstochowa)
Mateusz Nożewski
(Astra Nowa Sól)
 
Mateusz Czunkiewicz
(libero)
 Sławomir Stolc
(LUK Politechnika Lublin) 
 
Maciej Zajder
(środkowy)
   
Jarosław Mucha
(środkowy)
   
Sebastian Matula
(rozgrywający)
   
Patryk Szczurek
(rozgrywający)
   

APP Krispol Września

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marian Kardas
(I trener)
Robert Brzóstowicz
(Wilki Wilczyn) 
 Piotr Lipiński
(Chemik Bydgoszcz)
 
 Mateusz Zawalski
(środkowy)
Jan Tomczak
(Ślepsk Suwałki) 
Damian Wierzbicki
(LUK Politechnika Lublin) 
 
Mateusz Jóźwik
(przyjmujący)
Marcin Krawiecki
(ZAKSA Strzelce Opolskie) 
 Filip Troczyński
(szuka klubu)
Filip Frankowski
(przyjmujący)
 Wojciech Pańka
(Wilki Wilczyn)
Tomasz Kuś
(BAS Białystok)
Adam Lorenc
(atakujący)
 Dawid Biesek
(BKS Chemik Bydgoszcz)
Rafał Berwald
(szuka klubu) 
Wojciech Kaźmierczak
(środkowy)
 Łukasz Kalinowski
(Trefl Lębork)
Maciej Krysiak
(szuka klubu)
Tomasz Narowski
(środkowy)
 Mateusz Linda
(Olimpia Sulęin)
Patryk Ligocki
(libero)

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Bartłomiej Rebzda
(I trener)
Dawid Ogórek
(GKS Katowice)  
II trener Jacek Wieczorek
(szuka klubu)
Bartłomiej Neroj
(rozgrywający)
Adam Kącki
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
Paweł Rusin
(LUK Politechnika Lublin) 
Krzysztof Pigłowski
(rozgrywający) 
 Mateusz Kańczok
(AZS Olsztyn) 
Adrian Mihułka
(Gwardia Wrocław)
Kamil Gutkowski
(przyjmujący)
 Paweł Stabrawa
(Norwid Częstochowa)
Adam Sobolewski
(szuka klubu) 
Michał Błoński
(przyjmujący) 
Patryk Akala
(Chemik Bydgoszcz) 
Michał Lechowski
(szuka klubu) 
Przemysław Toma
(środkowy)
 Karol Rawiak
(Globo Banca Sora – ITA)
Kacper Rebzda
(szuka klubu) 
Bartłomiej Janus
(środkowy)
  Wiktor Musiał
(GKS Katowice)
Adam Miniak
(środkowy)
Tomasz Bonisławski
(Chemik Bydgoszcz) 

BBTS Bielsko-Biała

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Paweł Gradowski
(I trener) 
 Bartłomiej Dorosz
(BBTS II Bielsko-Biała)
Sebastian Adamczyk
(KPS Siedlce)
Oleg Krikun (RUS)
(atakujący)
 Klaudiusz Englart
(BBTS II Bielsko-Biała)
Bartosz Firszt
(Czarni Radom) 
Bartosz Cedzyński
(środkowy)
 Kacper Popik
(Mickiewicz Kluczbork)
Łukasz Koziura
(szuka klubu) 
 
Bartłomiej Oniszk
(środkowy)
 Mateusz Frąc
(Mickiewicz Kluczbork)
Bartosz Buniak 
(szuka klubu) 
Tomasz Piotrowski
(przyjmujący)
 Adrian Hunek
(Olimpia Sulęcin)
Fedor Suchacki (RUS)
(szuka klubu) 
Kajetan Marek
(libero)
Michał Makowski
(Stal Nysa)
 Mikołaj Sawicki
(KPS Siedlce)
 Jarosław Macionczyk
(rozgrywający)
 Michał Żuk
(Warta Zawiercie)
Wiktor Nowak
(KPS Siedlce)
 Serhiy Kapelus (UKR)
(AZS Olsztyn)
Mikołaj Skotarek
(szuka klubu)
Mateusz Łysikowski
(ZAKSA Strzelce Opolskie)

Exact Systems Norwid Częstochowa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Wiktor Rajsner
(środkowy)
 trener Tomasz Wasilkowski
(Berlin Recycling Volleys – GER) 
trener Radosław Panas
(Norwid – dyrektor sportowy)
Łukasz Usowicz
(środkowy) 
 Kamil Kosiba
(Buskowianka Kielce)
Łukasz Łapszyński
(Stal Nysa) 
Damian Kogut
(przyjmujący) 
  Marcin Kryś
(VK Sport Košice – SVK)
Kamil Dembiec
(Stal Nysa)
 Mateusz Piotrowski
(atakujący)
  Piotr Adamski
(Buskowianka Kielce)
Bartosz Zrajkowski
(LUK Politechnika Lublin)
 Wojciech Druzgała
(libero)
 Jan Siemiątkowski
(Chrobry Głogów)
Mariusz Schamlewski
(Stal Nysa)
 Adrian Kraś
(rozgrywający)
Mateusz Siwicki
(Chemik Bydgoszcz)
Arkadiusz Żakieta
(szuka klubu)
 Sławomir Busch
(Buskowianka Kielce) 
Krzysztof Modzelewski
(szuka klubu)
Paweł Stabrawa
(Lechia Tomaszów Maz.)
Artur Sługocki
(Avia Świdnik)

KPS Siedlce

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mateusz Grabda
(Buskowianka Kielce)  
trener Witold Chwastyniak
(Avia Świdnik) 
  Mikołaj Sawicki
(BBTS Bielsko-Biała)
 Roman Oroń
(LUK Politechnika Lublin)
 
Sebastian Adamczyk
(BBTS Bielsko-Biała) 
Damian Dobosz
(Stal Nysa)
Wiktor Nowak
(BBTS Bielsko-Biała) 
Krzysztof Gibek
(Gwardia Wrocław)
Jakub Krupiński
(Ślepsk Suwałki)
Patryk Łaba
(AGH Kraków)
Mateusz Laskowski
(Ślepsk Suwałki) 
Radosław Sterna
(LUK Politechnika Lublin)
 Szymon Biniek
(AGH Kraków)
Mateusz Januszewski
(szuka klubu)
Marcin Karakuła
(Buskowianka Kielce) 
Dawid Wiczkowski
(Avia Świdnik)
Patryk Napiórkowski
(Mickiewicz Kluczbork) 
Marcin Iglewski
(kończy karierę)
Łukasz Zugaj
(Politechnika Lublin) 
Janusz Gałązka
(Chemik Bydgoszcz)
Krzysztof Gulak
(Axis Guibertin – BEL) 
Bartosz Kowalczyk
(MCKiS Jaworzno)
Michał Wójcik
(Acqua Foteviva Apuana Livorno – ITA)
Jakub Abramowicz
(BAS Białystok)
Aleksander Maziarz
(Stocznia Szczecin) 
Daniel Grzymała
(szuka klubu)
Adam Woźnica
(Buskowianka Kielce) 
Krzysztof Antosik
(szuka klubu)
Patryk Szymański 
(ZAKSA Strzelce Opolskie)

KS Gwardia Wrocław

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Arkadiusz Olczyk
(środkowy)
trener Krzysztof Janczak
(młodzież #VolleyWrocław)
trener Leszek Mazur
(szuka klubu)
Łukasz Lubaczewski
(przyjmujący)
Adrian Mihułka
(Lechia Tomaszów Maz.)  
 Michał Superlak
(MKS Będzin) 
Łukasz Sternik
(rozgrywający) 
 Krzysztof Kotłowski
(drużyny młodzieżowe)
Kamil Maruszczyk
(Cuprum Lubin)
Jakub Nowosielski
(rozgrywający) 
 Jędrzej Maćkowiak
(Mickiewicz Kluczbork)
Maciej Naliwajko
(AGH Kraków)
 Błażej Szymeczko
(środkowy)
 Krzysztof Gibek
(KPS Siedlce)
Filip Lebioda
(szuka klubu)
 Łukasz Sternik
(rozgrywający)
 Mateusz Paszkowski
(TS Volley Jelcz-Laskowice)
Dawid Obrempalski
(szuka klubu)
Jędrzej Kaźmierczak
(środkowy)
 Kacper Wnuk
(Trefl Lębork)
Daniel Fijałka
(szuka klubu)
Marcel Gromadowski
(powrót do gry)
Bartłomiej Dzikowicz
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
Maciej Cierniak
(Olavia Oława)
Maciej Lewicki
(TS Volley Jelcz-Laskowice)

MCKiS Jaworzno

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mariusz Syguła
(I trener)
 Maciej Polański
(Mickiewicz Kluczbork)
trener Mariusz Łoziński
(drużyny młodzieżowe)
 Jakub Grzegolec
(przyjmujący)
 Bartosz Kowalczyk
(KPS Siedlce) 
Rafał Pawlak
(Mickiewicz Kluczbork) 
 
 Kamil Dębski
(przyjmujący)
 Kacper Ledwoń
(TKS Tychy)
Bartosz Schmidt
(MKS Będzin)
 Bartosz Zieliński
(libero)
Mateusz Błasiak
(AGH Kraków) 
Sebastian Bartecki
(szuka klubu)
 Mateusz  Pietras
(środkowy)
 Konrad Stajer 
(AGH Kraków)
Przemysław Gepfert
(TKS Tychy)
 Oskar Wojtaszkiewicz
(rozgrywający)
Jakub Czubiński
(MKS Andrychów)
 Paweł Żeliński
(środkowy)
Wiktor Macek
(szuka klubu)
Karol Borończyk
(atakujący)
Mariusz Magnuszewski
(rozgrywający)
Tomasz Pizuński
(przyjmujący)

Buskowianka Kielce – klub wycofany z rozgrywek

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mateusz Grabda
(KPS Siedlce)
 
Piotr Adamski
(Norwid Częstochowa)
 
Sławomir Busch
(Norwid Częstochowa)
Jakub Szymański
(GKS Katowice)
Kamil Kosiba
(Norwid Częstochowa)
Marcin Bachmatiuk
(szuka klubu)
Marcin Jaskuła
(Mickiewicz Kluczbork)
Dominik Mreńca
(szuka klubu)
Grzegorz Kowalski
(szuka klubu)
Michał Godlewski
(szuka klubu)
Mateusz Rećko
(BAS Białystok)
Karol Duda
(szuka klubu)
Maksymilian Starzec
(BAS Białystok)
Grzegorz Pacholczak
(szuka klubu)
Marcin Karakuła
(KPS Siedlce)
Adam Woźnica
(KPS Siedlce)

AZS AGH Kraków

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Andrzej Kubacki
(I trener)
 Patryk Łaba
(KPS Siedlce) 
 Paweł Przystaś
(szuka klubu)
 Daniel Gąsior
(atakujący)
 Maciej Naliwajko
(Gwardia Wrocław)
 Adrian Kacperkiewicz
(szuka klubu)
 
Karol Jankiewicz
(rozgrywający)
 Mikołaj Szewczyk
(AZS Częstochowa)
Mateusz Błasiak
(MCKiS Jaworzno)
Przemysław Stąsiek
(libero)
 Mateusz Witek
(Chemik Bydgoszcz)
Konrad Stajer
(MCKiS Jaworzno)
Piotr Janusz
(środkowy)
Piotr Fenoszyn
(Kęczanin Kęty) 
Adam Smolarczyk
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) 
 Jakub Macyra
(Ślepsk Suwałki)
Bartłomiej Gajdek
(kończy karierę)
 Hubert Piwowarczyk
(Karpaty Krosno)
Łukasz Rajchelt
(szuka klubu)
Bartosz Michalak
(SMS Spała) 
Karol Dudziński
(szuka klubu)
Maciej Czyrek
(Resovia Rzeszów – juniorzy)
Jakub Zmarz
(szuka klubu)
 Mikołaj Olejnik
(Resovia Rzeszów – juniorzy)
Roman Kącki
(szuka klubu)
Szymon Biniek
(KPS Siedlce)

AZS Częstochowa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mikołaj Szewczyk
(AGH Kraków) 
 
Krzysztof Rykała
(Sobieski Żagań) 
 
Rafał Prokopczuk
(Heitec Volleys Eltmann – GER)
Hubert Mańko
(VRC Kazincbarcika – HUN)
Piotr Macheta
(MKS Będzin)
Bruno Romanutti (ARG)
(Anorthosis Famagusta – CYP)

UKS Mickiewicz Kluczbork

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mariusz Łysiak
(I trener)
 Łukasz Szablewski
(Aqua-Zdrój Wałbrzych)
II trener Marcin Widera
(MKS Kalisz)
 Artur Pasiński
(przyjmujący)
 Rafał Pawlak
(MCKiS Jaworzno)
Mateusz Frąc
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Konrad Mucha
(środkowy)
 Łukasz Owczarz
(Stal Nysa)
Paweł Stysiał
(MKS Andrychów)
 Maciej Kowalonek
(przyjmujący)
  Dawid Bułkowski
(Stal Nysa)
Dominik Miarka
(szuka klubu)
 Adam Parcej
(przyjmujący)
 Jakub Lewandowski
(Olimpia Sulęcin)
Jędrzej Maćkowiak
(Gwardia Wrocław)
 Konrad Woroniecki
(Olimpia Sulęcin)
Gracjan Sachnik
(szuka klubu)
  Wladislaw Łoszakow (BLR)
(VC Zapadny Bug-Brest – BLR)
Jędrzej Brożyniak
(AZS 2020 Częstochowa)
 Kacper Wasilewski
(Czarni Radom)
Maciej Polański
(MCKiS Jaworzno)
 Marcin Jaskuła
(Buskowianka Kielce)
Kacper Popik
(BBTS Bielsko-Biała)
Jakub Gontarewicz
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
Patryk Napiórkowski
(KPS Siedlce)
Piotr Jedliński
(MKS Andrychów)

ZAKSA Strzelce Opolskie

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Roland Dembończyk
(I trener)
 Szymon Bereza
(Olimpia Sulęcin)
 Marcin Krawiecki
(Krispol Września)
 
 Grzegorz Wójtowicz
(przyjmujący)
 Mateusz Łysikowski
(BBTS Bielsko-Biała)
Patryk Szymański
(KPS Siedlce) 
 
  Maciej Walczak
(atakujący)
 Daniel Szaniawski
(Steaua Bukareszt – ROU)
Tomasz Kryński 
(szuka klubu)
 Krzysztof Zapłacki
(przyjmujący)
 Patryk Foltynowicz
(SMS Spała)
Mateusz Podborączyński
(szuka klubu)
 Markus Kosian
(środkowy)
 Damian Czyżyk
(SMS Spała)
Jakub Jaruzal
(szuka klubu)
 Maciej Wóz
(środkowy)
 Ernest Kaciczak
(MOS Wola Warszawa)
Korneliusz Banach
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Damian Pilichowski
(libero)
Łukasz Walawender
(rozgrywający)

LUK Politechnika Lublin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Maciej Kołodziejczyk
(I trener)
 Paweł Rusin
(Lechia Tomaszów Maz.)
Wojciech Kwiecień
 (szuka klubu) 
 
 Kamil Durski
(rozgrywający)
 Roman Oroń
(KPS Siedlce)
 Bartosz Jesień
(szuka klubu)
 
Rafał Cabaj
(libero)
 Damian Wierzbicki
(Krispol Września)
Tomasz Kusior
 (Avia Świdnik) 
Kamil Szaniawski
(środkowy)
 Radosław Sterna
(KPS Siedlce)
Tomasz Błądziński 
(szuka klubu)
Szymon Seliga
(przyjmujący)
Bartłomiej Giza
(Avia Świdnik) 
Michał Marszałek
 (szuka klubu) 
Jędrzej Goss
(atakujący)
 Bartosz Zrajkowski
(Norwid Częstochowa)
Łukasz Zugaj
 (KPS Siedlce) 
Szymon Pałka
(przyjmujący)
Sławomir Stolc
(Stal Nysa) 
Mateusz Stasiak
(szuka klubu) 
Piotr Toborek
(libero)

Informacje  potwierdzone  zostały  umieszczone  pogrubionym  tekstem
pozostałe  są  tylko  przypuszczeniami  i  informacjami  nieoficjalnymi
kolorem  czerwonym  zamieszczono  najnowsze  informacje

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-03
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved