Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > Transfery > LSK

LSK

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Daria Szczyrba
(przyjmująca)
trener Marek Solarewicz
(#VolleyWrocław)
trener Michal Mašek (SVK)
(PAOK Saloniki – GRE)
 Monika Bociek
(atakująca)
  Eva Mori (SLO)
(Volero Le Cannet – FRA) 
 Zuzanna Efimienko-Młotkowska
(Developres Rzeszów) 
Krystyna Strasz
(libero)
 Joanna  Pacak
(Uni Opole)
 Lucie Mühlsteinova (CZE)
(szuka klubu)
Aleksandra Wójcik
(przyjmująca)
 Katarina Lazović (SRB)
(Vizura Belgrad – SRB) 
Regiane Bidias (BRA)
(Bartoccini Perugia – ITA) 
Klaudia Alagierska
(środkowa)
 Agata Wawrzyńczyk
(przerwa w karierze) 
Izabela Kowalińska
(atakująca)
Klaudia Gajewska
(środkowa)
Anna Korabiec
(libero)
Ewa Kwiatkowska
(środkowa)

GROT BUDOWLANI ŁODŹ

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Błażej Krzyształowicz
(I trener)
  Charlotte Leys (BEL)
(Galatasaray Stambuł – TUR) 
Magdalena Stysiak
(Savino Del Bene Scandicci – ITA) 
 Agata Babicz
(przyjmująca)
Julia Nowicka
(BKS Bielsko-Biała)  
Femke Stoltenborg (NED)
(CS Volei Alba Blaj – ROU)
 Julia Twardowska
(przyjmująca)
 Paulina Bałdyga
(PWSZ Tarnów)
Jovana Brakocević-Canzian (SRB)
(Igor Gorgonzola Novara – ITA)
 Maria Stenzel
(libero)
  Anna Lewandowska
(Wisła Warszawa)
Gabriela Polańska
(Developres Rzeszów)
Anna Bączyńska
(przyjmująca)
 Anastasija Kraiduba (UKR)
(Jenisej Krasnojarsk – RUS)
Ewelina Tobiasz
(Energetyk Poznań) 
Małgorzata Śmieszek
(środkowa)
Gabi Maciagowski
(Loyola Chicago – USA) 
 Justyna Kędziora
(KSZO Ostrowiec Św.)
Jaroslava Pencova (SVK)
(środkowa)
 Karolina Garstka
(SMS Szczyrk)
 Oliwia Urban
(PTPS Piła)

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Kamila Witkowska
(środkowa)
trener Stephane Antiga (FRA)
(Onico Warszawa)
trener Lorenzo Micelli (ITA)
(Volero Le Cannet – FRA)
Michaela Mlejnkova (CZE)
(przyjmująca) 
 Gabriela Polańska
(Budowlani Łódź)
 Dorota Medyńska
(szuka klubu)
Katarzyna Zaroślińska-Król
(atakująca) 
 Anna Kaczmar
(Bosca San Bernardo Cuneo – ITA) 
Kinga Hatala
(Volley Talmassons – ITA) 
 
Jelena Blagojević (SRB)
(przyjmująca) 
Aleksandra Krzos
(Chemik Police) 
Barbara Zakościelna
(Hermes Oostende – BEL) 
 
 Magdalena Hawryła
(środkowa)
 Magdalena Grabka
(Solna Wieliczka)
Agnieszka Rabka
(szuka klubu) 
 
  Zuzanna Efimienko-Młotkowska
(ŁKS Łódź)
Katarzyna Żabińska
(szuka klubu)
 
 Daria Bąkowska
(Solna Wieliczka)
Maja Tokarska
(Legionovia Legionowo)
Ali Frantti (USA)
(ASPTT Mulhouse – FRA) 
Helene Rousseaux (BEL)
(szuka klubu)
 Tamara Gałucha
(Pałac Bydgoszcz)
Petja Barakowa (BUL)
(Volero Le Cannet – FRA)
 Natalia Valentin-Anderson (PUR)
(AS Saint-Raphaël VB – FRA)
Agata Sawicka
(szuka klubu)
Ewa Janewa (BUL)
(szuka klubu)

CHEMIK POLICE

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marlena Pleśnierowicz
(rozgrywająca)
 trener Ferhat Akbas (TUR)
(CSM Bukareszt – ROU)
trener Marcello Abbondanza  (ITA)
(Zanetti Bergamo – ITA)
 Natalia Mędrzyk
(przyjmująca)
Wilma Salas (CUB)
(Cuneo Voley – ITA) 
 Chiaka Ogbogu (USA)
(Imoco Conegliano – ITA)
 Martyna Grajber
(przyjmująca)
 Paulina Maj-Erwardt
(BKS Bielsko-Biała)
Bianka Busa (SRB)
(CS Volei Alba Blaj – ROU)
 Iga Chojnacka
(środkowa)
 Gyselle Silva (CUB)
(Fenera Chieri – ITA)
Sladjana Mirković (SRB)
(Zanetti Bergamo – ITA)
 Martyna Łukasik
(atakująca)
 Ewelina Polak
(Legionovia Legionowo)
Sanja Gamma (CRO)
(szuka klubu)
 Agnieszka Bednarek
(środkowa)
  Irina Truszkina (UKR)
(CSM Bukareszt – ROU)
 Aleksandra Krzos
(Developres Rzeszów)
 Pola Nowakowska
(powrót do gry)
Justyna Łukasik
(Legionovia Legionowo)
 Anna Łozowska
(#VolleyWrocław)
Justyna Łysiak
(MKS Kalisz)
Oliwia Durka
(Pałac Bydgoszcz – juniorki)

BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Piotr Matela
(I trener)
 Julia Reszelewska
(drużyna juniorek)
Tamara Gałucha 
(Developres Rzeszów) 
 Ewelina Krzywicka
(przyjmująca)
 Marta Biedziak
(Dauphines Charleroi – BEL)
 Małgorzata Andersohn
(Uniwersytet Arkansas – USA)
Monika Jagła
(libero)
 Izabella Rapacz (USA)
(Energetyk Poznań) 
Natalia Misiuna (UKR)
(szuka klubu)
Kinga Różyńska
(środkowa)
 Anna Stencel
(PTPS Piła)
Joanna Kuligowska
(szuka klubu) 
Marta Ziółkowska
(środkowa)
 Natalia Lijewska
(SMS Szczyrk)
 
Magdalena Mazurek
(rozgrywająca)
 Tereza Vanžurová  (CZE)
(powrót do gry)
  
Patrycja Polak-Balmas
(przyjmująca)
Monika Fedusio
(przyjmująca)

BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Bartłomiej Piekarczyk
(trener)
 Pavla Smidova (CZE)
(Olymp Praga – CZE)
 Katarzyna Konieczna
(kończy karierę)
 Martyna Świrad
(środkowa)
Andrea Kossanyiová (CZE)
(SK UP Ołomuniec – CZE) 
 Nina Herelova (SVK)
(Vandoeuvre Nancy – FRA)
Olivia Różański
(przyjmująca)
Carly DeHoog (USA)
(Örebro VBS – SWE)
 Emilia Mucha
(Radomka Radom)
Marta Wellna
(przyjmująca)
  Kinga Drabek
(Radomka Radom)
 Julia Nowicka
(Budowlani Łódź)
Marta Krajewska
(rozgrywająca)
 Ewelina Janicka
(MKS Kalisz)
 Dominia Kozyra
(Karpaty Krosno)
  Kornelia Moskwa
(środkowa)
 Magdalena Kowalczyk
(AZS Pol. Ślaskiej Gliwice)
Magda Jagodzińska
(SAN-Pajda Jarosław)
 Dagmara Dąbrowska
(Joker Świecie)
Paulina Maj-Erwardt
(Chemik Police)
Klaudia Kubacka
(PLKS Pszczyna)

E.LECLERC RADOMKA RADOM

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jacek Skrok
(I trener)
 Agata Witkowska
(powrót po przerwie) 
 Alicja Grabka
(Legionovia Legionowo)
 Sonia Kubacka
(środkowa)
  Paulina Zaborowska
(SMS Szczyrk)
 Natalia Skrzypkowska
(szuka klubu)
 
Majka Szczepańska-Pogoda
(atakująca)
Julieta Lazcano (ARG)
(Curitiba Voley – BRA) 
Olga Samul 
(KSZO Ostrowiec Św.)
Renata Biała
(przyjmująca)
Klaudia Laskowska
(SMS Szczyrk) 
Maja Pelczarska 
(Karpaty Krosno)
 Izabela Bałucka
(środkowa)
Oliwia Bałuk
(SMS Szczyrk) 
Gabriela Borawska 
(szuka klubu)
 Emilia Mucha
(BKS Bielsko-Biała) 
Gabriela Ponikowska 
(PTPS Piła)
 Marharyta Azizowa (AZE)
(PTPS Piła) 
Brittany Abercrombie (USA)
(SC Poczdam – GER)
 Paulina Szpak
(PTPS Piła)
Shafagat Alishanova (AZE)
(szuka klubu)
 Anna Bodasińska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Sara Sakradžija (SRB)
(szuka klubu)
 Mia Jerkov (CRO)
(Beşiktaş Stambuł)
Kinga Drabek
(BKS Bielsko-Biała)
 Julita Molenda
(PWSZ Tarnów)

ENERGA MKS KALISZ

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Jacek Pasiński
(I trener)
II trener Marcin Widera
(Mickiewicz Kluczbork)
Rebecka Lazic (SWE)
(Bartoccini Perugia – ITA) 
 Katarzyna Wawrzyniak
(rozgrywająca)
 Zuzanna Szperlak
(SPS Volley Piła)
Aleksandra Wańczyk
(szuka klubu) 
 Ewelina Brzezińska
(przyjmująca)
 Weronika Centka
(SMS Szczyrk) 
 Agata Nowak
(Energetyk Poznań)
 Anna Miros
(atakująca)
 Justyna Łysiak
(Chemik Police)
Kinga Dybek
(Energetyk Poznań)
 Klaudia Kulig
(libero)
 Adrianna Rybak
(SMS Szczyrk) 
Ewelina Janicka
(BKS Bielsko-Biała)
Adrianna Budzoń
(rozgrywająca)
  Małgorzata Jasek
(Legionovia Legionowo)
 Małgorzata Sobolewska
(szuka klubu)
Ljubica Kecman
(przyjmująca)
 Monika Ptak
(powrót do gry)
Alicia Ogoms (CAN)
(szuka klubu)
Adela Helić (SRB)
(RC Cannes – FRA) 
Anna Głowiak
(szuka klubu)
 Hillary Reynolds (USA)
(Volley Soverato – ITA)
Aleksandra Cygan
(Szóstka Mielec)
Natalia Strózik
(PWSZ Tarnów)

ENEA PTPS PIŁA

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Anna Pawłowska
(libero)
 trener Mirosław Zawieracz
(Budowlani Toruń)
trener Alessandro Chiappini  (ITA)
(Legionovia Legionowo) 
 
Paula Słonecka
(przyjmująca) 
 Sylwia Bolimowska (Kucharska)
(Budowlani Toruń)
 Olga Strantzali (GRE)
(Legionovia Legionowo)
 
Emilia Szubert
(powrót do gry) 
Izabela Lemańczyk
(Legionovia Legionowo)
 Oliwia Urban
(Budowlani Łódź)
Patrycja Chrzan
(AZS Gliwice)
 Gabriela Ponikowska 
(Radomka Radom)
Paulina Szpak
(Radomka Radom)
 Karolina Bednarek
(Budowlani Toruń)
Aleksandra Trojan
(AZS Gliwice)
Aleksandra Kazała 
(American University – USA)
Monika Kacprzak
(KSZO Ostrowiec Św.)
 Judyta Gawlak
(Solna Wieliczka)
Marharyta Azizowa (AZE)
(Radomka Radom)
 Magdalena Saad
(SAN-Pajda Jarosław)
Klaudia Kaczorowska
(PAOK Saloniki – GRE)
 Rozalia Hnatyszyn
(SMS Szczyrk)
Kamila Kobus
(KSZO Ostrowiec Św.)
Marta Janiszewska 
(SPS Volley Piła)
Anna Stencel
(Pałac Bydgoszcz)
 
Olga Markiewicz
(SMS Police)
Żaneta Baran
(Wisła Warszawa)

DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Alicja Wójcik
(środkowa)
 trener Alessandro Chiappini (ITA)
(PTPS Piła) 
Ewelina Polak
(Chemik Police) 
 Agnieszka Adamek
(libero)
 Alicja Grabka
(Radomka Radom) 
Zuzanna Górecka
(Igor Gorgonzola Novara – ITA) 
 
Olga Strantzali (GRE)
(PTPS Piła)
 Małgorzata Jasek
(MKS Kalisz)
Magdalena Karpińska
(Mazovia Warszawa)
 Beata Olenderek
(szuka klubu)
Julie Oliveira Souza (FRA)
(Olympique Mougins – FRA)
Adriana Adamek
(Wisła Warszawa) 
Izabela Lemańczyk
(PTPS Piła)
Małgorzata Skorupa
(szuka klubu) 
Maja Tokarska
(Developres Rzeszów)
Juliette Fidon-Lebleu (FRA)
(Beziers Volley – FRA)
Justyna Łukasik
(Chemik Police)
Marta Matejko
(Szóstka Mielec)
Kamila Dyduła
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)

#VOLLEY WROCŁAW

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Wojciech Kurczyński
(I trener)
 Łucja Kuriata
(zespół juniorek)
trener Marek Solarewicz
(ŁKS Łódź)
 Natalia Murek
(przyjmująca)
 Karolina Fedorek
(WTS Solna Wieliczka)
Monika Potokar (SLO)
(szuka klubu) 
 
Natalia Gajewska
(rozgrywająca)
 Dominika Mras
(Uni Opole)
Weronika Wołodko
(Uni Opole) 
Roksana Wers
(przyjmująca)
 Kinga Kasprzak
(KSZO Ostrowiec Św.)
Karolina Piśla
(Solna Wieliczka) 
Magdalena Soter
(środkowa)
  Anna Łozowska
(Chemik Police)
Aleksandra Rasińska
(atakująca)
Klaudia Felak
(przyjmująca)
Karolina Pancewicz
(libero)
Magdalena Kuziak
(libero)
Roksana Irzemska
(atakująca)
Aleksandra Gancarz
(środkowa)

WISŁA WARSZAWA

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Elena Nowgorodczenko (UKR)
(rozgrywająca)
trener Adam Grabowski
(MKS Dąbrowa Górnicza) 
trener Ewa Cabajewska
(szuka klubu)
Katarzyna Zackiewicz
(KSZO Ostrowiec Św.) 
 Katarzyna Marcyniuk
(przyjmująca)
Adriana Adamek
(Legionovia Legionowo) 
Alicja Markiewicz
(szuka klubu) 
Katarzyna Połeć
(środkowa) 
Aleksandra Lipska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 Anna Lewandowska
(Budowlani Łódź)
 Ewelina Mikołajewska
(przyjmująca)
 Katarzyna Olczyk (Nadziałek)
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)
Jowita Jaroszewicz
(PWSZ Tarnów)
 Agnieszka Banasiak
(środkowa)
 Katarzyna Urbanowicz
(Energetyk Poznań)
Żaneta Baran
(PTPS Piła)

Informacje  potwierdzone  zostały  umieszczone  pogrubionym  tekstem
pozostałe  są  tylko  przypuszczeniami  i  informacjami  nieoficjalnymi
kolorem  czerwonym  zamieszczono  najnowsze  informacje

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-11
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved