Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2018/2019 > PlusLiga > play-off

Ligi polskie>sezon 2018/2019>PlusLiga > play-off

play-off

FINAŁ
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
27-04-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Onico Warszawa3:225:23, 25:21, 20:25, 27:29, 17:151:0
01-05-2019 20:30 Onico Warszawa ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:322:25, 24:26, 22:250:2
04-05-2019 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Onico Warszawa3:125:22, 19:25, 32:30, 25:193:0
o miejsce 3.
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
27-04-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel Warta Zawiercie3:223:25, 25:17, 25:18, 26:28, 15:101:0
01-05-2019 17:30 Warta Zawiercie Jastrzębski Węgiel 2:319:25, 25:21, 25:21, 22:25, 21:230:2
04-05-2019 14:45 Jastrzębski Węgiel Warta Zawiercie3:025:21, 25:22, 25:173:0
półfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
13-04-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Warta Zawiercie 1:325:20, 22:25, 22:25, 22:250:1
17-04-2019 17:30 Warta Zawiercie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:325:16, 25:23, 19:25, 18:25, 12:151:1
24-04-2019 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Warta Zawiercie3:125:22, 21:25, 25:17, 25:222:1
16-04-2019 20:30 Onico Warszawa Jastrzębski Węgiel 1:325:20, 22:25, 23:25, 25:270:1
19-04-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel Onico Warszawa 0:319:25, 23:25, 21:251:1
24-04-2019 20:30 Onico Warszawa Jastrzębski Węgiel3:225:20, 25:23, 22:25, 21:25, 15:122:1
o miejsca 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
13-04-2019 20:30 Czarni Radom Skra Bełchatów3:225:21, 23:25, 21:25, 26:24, 16:141:0
16-04-2019 17:30 Skra Bełchatów Czarni Radom3:223:25, 25:22, 25:17, 27:29, 15:131:1
25-04-2019 17:30 Czarni Radom Skra Bełchatów3:025:19, 26:24, 25:182:1
o miejsca 7-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
01-04-2019 20:30 Resovia Rzeszów GKS Katowice3:025:22, 25:18, 25:191:0
06-04-2019 20:30 GKS Katowice Resovia Rzeszów 0:321:25, 17:25, 22:250:2
o miejsca 9-10
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
30-03-2019 17:30 AZS Olsztyn Trefl Gdańsk 0:318:25, 20:25, 26:280:1
05-04-2019 17:30 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn3:025:22, 25:23, 25:232:0
o miejsca 11-12
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
31-03-2019 17:30 Chemik Bydgoszcz Cuprum Lubin 2:313:25, 25:22, 25:23, 21:25, 11:150:1
05-04-2019 18:00 Cuprum Lubin Chemik Bydgoszcz3:125:20, 26:28, 25:23, 25:142:0
ćwierćfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
27-03-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów3:225:22, 25:20, 27:29, 21:25, 15:111:0
30-03-2019 14:45 Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel 0:320:25, 15:25, 21:250:2
27-03-2019 20:30 Warta Zawiercie Czarni Radom3:227:29, 25:22, 21:25, 25:17, 15:131:0
31-03-2019 14:45 Czarni Radom Warta Zawiercie3:126:28, 25:20, 34:32, 25:211:1
07-04-2019 17:30 Warta Zawiercie Czarni Radom3:025:21, 25:19, 25:172:1
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę