Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Masny na dłużej w zespole z Zawiercia

Michał Masny na dłużej w zespole z Zawiercia

fot. Klaudia Piwowarczyk

Władze Aluron Virtu Warty Zawiercie rozpoczęły już budowę składu na kolejny sezon. W drużynie z Zawiercia pozostaje mózg ekipy – rozgrywający Michał Masny. – Nikt nigdy nie mówił, że będzie łatwo i tak samo nie było łatwo w tym sezonie. Nasze czwarte miejsce nie jest przypadkiem, nie znaleźliśmy się na nim, bo inne drużyny grały słabo, tylko je wywalczyliśmy swoją dobrą grą – podsumował siatkarz.

Wiadomo już, że w Aluron Virtu Warcie Zawiercie nie zagrają Kamil Semeniuk oraz Krzysztof Rejno, którzy kończą swoje wypożyczenie w zespole. Władzom klubu udało się jednak zatrzymać kluczowego zawodnika – Michała Masnego. Rozgrywający był jednym z najważniejszych ogniw zawierciańskiego zespołu, umiejętnie kierując grą zawiercian.Między innymi jego dobra dyspozycja poskutkowała tym, że Aluron Virtu sezon 2018/2019 zakończyła na wysokim, czwartym miejscu. – Ten wynik ma dwie strony, z jednej był to bardzo udany sezon, zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Druga strona jest taka, że po wynikach play-off pozostaje niedosyt, oczekiwaliśmy trochę więcej. Szkoda, że nie zdobyliśmy medalu, bo ty byłaby wisienka na torcie – ocenił rozgrywający zespołu z Zawiercia.

Podopieczni Marka Lebedewa byli blisko awansu do finału rozgrywek, ale ostatecznie zakończyli zmagania na czwartej pozycji, w półfinale o włos ulegając ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, a w walce o brąz przegrywając z Jastrzębskim Węglem. – Nikt nigdy nie mówił, że będzie łatwo i tak samo nie było łatwo w tym sezonie. Nasze czwarte miejsce nie jest przypadkiem, nie znaleźliśmy się na nim, bo inne drużyny grały słabo, tylko je wywalczyliśmy swoją dobrą grą. Tego nikt nam nie zabierze – podsumował Michał Masny. Na jaki wynik będzie stać Aluron Virtu Wartę Zawiercie w kolejnym sezonie?

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: aluronvirtu.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved