Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza

9. kolejka: 07-12-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
07-12-2019 20:30 Czarni Radom Ślepsk Suwałki 2:318:25, 25:20, 25:23, 18:25, 7:15
08-12-2019 14:45 Skra Bełchatów Aluron Virtu Zawiercie
07-12-2019 14:45 GKS Katowice Verva Warszawa 2:323:25, 25:21, 28:26, 23:25, 14:16
06-12-2019 20:30 Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel 0:312:25, 20:25, 15:25
08-12-2019 12:30 Trefl Gdańsk ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
07-12-2019 17:30 AZS Olsztyn MKS Będzin 2:325:23, 22:25, 25:15, 21:25, 13:15
06-12-2019 17:30 Cuprum Lubin BKS Visła Bydgoszcz3:025:19, 25:16, 25:20
 przejdź do kolejki: 8przejdź do kolejki: 10

tabela po 9. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle82324:5719:647
2Verva Warszawa Orlen Paliwa92225:10814:752
3Jastrzębski Węgiel92021:9705:625
4Indykpol AZS Olsztyn91622:18904:858
5PGE Skra Bełchatów81619:14752:721
6Trefl Gdańsk71317:12674:664
7Aluron Virtu CMC Zawiercie81216:16715:719
8GKS Katowice91220:23927:932
9Cuprum Lubin91116:19744:770
10Cerrad Enea Czarni Radom91015:21770:809
11MKS Ślepsk Malow Suwałki8811:19674:681
12Asseco Resovia Rzeszów8813:19673:724
13BKS Visła Bydgoszcz948:27699:816
14MKS Będzin828:23701:753
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

8. kolejka: 30-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-11-2019 20:30 Ślepsk Suwałki Cuprum Lubin 0:312:25, 21:25, 22:25
02-12-2019 17:30 BKS Visła Bydgoszcz AZS Olsztyn 2:325:22, 18:25, 20:25, 27:25, 8:15
02-12-2019 20:30 MKS Będzin Trefl Gdańsk 1:328:30, 25:22, 23:25, 27:29
30-11-2019 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle GKS Katowice3:125:22, 24:26, 25:18, 25:17
01-12-2019 20:00 Verva Warszawa Resovia Rzeszów3:120:25, 25:22, 25:15, 25:18
30-11-2019 14:45 Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów3:225:22, 20:25, 17:25, 32:30, 15:13
01-12-2019 14:45 Aluron Virtu Zawiercie Czarni Radom 1:323:25, 19:25, 25:21, 17:25
 przejdź do kolejki: 7

10. kolejka: 14-12-2019

gospodarzgośćwynik
13-12-2019 20:30 Ślepsk Suwałki BKS Visła Bydgoszcz
15-12-2019 20:30 MKS Będzin Cuprum Lubin
14-12-2019 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Olsztyn
14-12-2019 20:30 Verva Warszawa Trefl Gdańsk
15-12-2019 14:45 Resovia Rzeszów Aluron Virtu Zawiercie
14-12-2019 14:45 Jastrzębski Węgiel GKS Katowice
15-12-2019 17:30 Czarni Radom Skra Bełchatów

tabela po 14. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Jastrzębski Węgiel122527:14968:878
2Verva Warszawa Orlen Paliwa102428:12921:853
3Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle92426:8820:754
4Trefl Gdańsk91923:12826:786
5Indykpol AZS Olsztyn101925:18986:932
6PGE Skra Bełchatów91922:14827:784
7Aluron Virtu CMC Zawiercie111822:20955:940
8Cerrad Enea Czarni Radom111621:23969:993
9GKS Katowice101221:261015:1029
10Cuprum Lubin111117:25896:947
11MKS Ślepsk Malow Suwałki8811:19674:681
12Asseco Resovia Rzeszów10813:25791:874
13BKS Visła Bydgoszcz11511:33895:1028
14MKS Będzin928:26764:828
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved