Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2018/2019 > Transfery > PlusLiga

Ligi polskie>sezon 2018/2019>Transfery > PlusLiga

PGE Skra Bełchatów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Roberto Piazza (ITA)
trener
 Artur Szalpuk
(Trefl Gdańsk) 
 Bartosz Bednorz
(Modena Volley)
Marko Vukasinovic (MNE)
(Novi Pazar – SRB) 
 Milad Ebadipour (IRN)
przyjmujący
 Jakub Kochanowski
(AZS Olsztyn) 
Srećko Lisinac (SRB)
(Trentino Diatec – ITA) 
 Kacper Piechocki
libero
 Renee Teppan (EST)
(Diatec Trentino – ITA)
Szymon Romać
(Cambrai Volley – FRA)
 Mariusz Wlazły
atakujący
 Piotr Orczyk
(Knack Roeselare – BEL) 
Marcin Janusz
(Trefl Gdańsk)
 Karol Kłos
środkowy
Kamil Droszyński
(Czarni Radom) 
Nikołaj Penczew (BUL)
(Stocznia Szczecin)
 Milan Katić (SRB)
przyjmujący
Aleksandar Nedeljković (SRB)
(AZS Częstochowa)
Grzegorz Łomacz
rozgrywający
Robert Milczarek
libero
Patryk Czarnowski
środkowy

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Andrea Gardini (ITA)
trener
Łukasz Kaczmarek
(Cuprum Lubin)  
Rafał Buszek
(Resovia Rzeszów) 
Kamil Szymura
(SMS Spała)
Sam Deroo (BEL)
przyjmujący
 Aleksander Śliwka
(Resovia Rzeszów) 
Maurice Torres (POR)
(Kioene Padova – ITA)

Łukasz Wiśniewski
środkowy
 Przemysław Stępień
(Dafi Społem Kielce)
Korneliusz Banach
(szuka klubu)
Sławomir Jungiewicz
atakujący
 Mateusz Sacharewicz
(Łuczniczka Bydgoszcz) 
Kamil Semeniuk 
(Warta Zawiercie)
Paweł Zatorski
libero
 Brandon Koppers (CAN)
(McMaster Ontario University – CAN)
 Marco Falaschi (ITA)
(BCC Catellana Grotte – ITA)
 
Mateusz Bieniek
środkowy
 Tomasz Kalembka
(GKS Katowice)
Aleksander Maziarz
(Stocznia Szczecin) 
 Benjamin Toniutti (FRA)
rozgrywający
 Krzysztof Zapłacki
(ZAKSA Strzelce Opolskie)
 Krzysztof Rejno
(Warta Zawiercie)

 

Trefl Gdańsk

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Andrea Anastasi (ITA)
trener
II trener Piotr Graban
(Polonia Londyn –  GBR)
II trener Bogdan Kotnik (SLO)
(szuka klubu)
  Piotr Nowakowski
środkowy
  Maciej Muzaj
(Jastrzębski Węgiel)
Wojciech Ferens
(AS Cannes VB – FRA) 
 Wojciech Grzyb
środkowy
Kewin Sasak
(Ślepsk Suwałki) 
Mateusz Mika
(Resovia Rzeszów)
Patryk Niemiec
środkowy
  Marcin Janusz
(Skra Bełchatów)
Artur Szalpuk
(Skra Bełchatów)
 Michał Kozłowski
rozgrywający
 Nikola Mijailović (SRB)
(Chaumont VB 52 – FRA)
Damian Schulz
(Resovia Rzeszów)
 Szymon Jakubiszak
przyjmujący
 Bartłomiej Mordyl
(AGH Kraków)
Daniel McDonnell (USA)
(Tourcoing VB – FRA))
 Fabian Majcherski
libero
 Ruben Schott (GER)
(Revivre Mediolan – ITA) 
Tayler Sanders (CAN)
(szuka klubu)
Maciej Olenderek
libero 
 Miłosz Hebda
(Castellana Grotte – ITA)
Bradley Gunter (CAN)
(szuka klubu)

 

Indykpol AZS Olsztyn

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Roberto Santilli (ITA)
trener
 Marcel Lux (SVK)
(Slavia Svidnik – SVK) 
 Jakub Kochanowski
(Skra Bełchatów)
Marcin Mierzejewski
II trener
 Paweł Pietraszko
(GKS Katowice) 
Blake Scheerhoorn (CAN)
(Nantes VB – FRA) 
Michał Żurek
libero
 Radosław Gil
(Calcit Kamnik – SLO)
Tomas Rousseaux (BEL)
(GKS Katowice)
Miłosz Zniszczoł
środkowy
 Serhij Kapelus
(GKS Katowice) 
 Łukasz Makowski
(szuka klubu)
Mateusz Kańczok
atakujący
 Sebastian Warda
(Onico Warszawa)
Adrian Buchowski
(MKS Będzin) 
Robbert Andringa (NED)
przyjmujący
 Jakub Urbanowicz
(KPS Siedlce)
 Daniel Pliński
(kończy karierę)
 Paweł Woicki
rozgrywający
 Mateusz Poręba
(AKS Rzeszów)
Jakub Zabłocki 
libero
Jan Hadrava (CZE)
atakujący

 

Jastrzębski Węgiel

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Ferdinando de Giorgi (ITA)
trener
 Dawid Konarski
(Ziraat Ankara – TUR) 
Maciej Muzaj
(Trefl Gdańsk) 
 Grzegorz Kosok
środkowy
 Christian Fromm (GER)
(Arkas Izmir – TUR)
Patryk Strzeżek
(Lindemans Aalst – BEL) 
Lucas Kampa (GER)
rozgrywający
 Julien Lyneel (FRA)
(Fundan Un. Shanghai – CHN)
Dardan Lushtaku (SWE)
(szuka klubu)
Salvador Hidalgo Oliva (GER)
przyjmujący
Dawid Gunia
(Cuprum Lubin) 
Wojciech Sobala
(GKS Katowice)
Jakub Popiwczak
libero
  Piotr Hain
(Cuprum Lubin)
Rodrigo Quiroga (ARG)
(Obras de San Juan – ARG)
 Jakub Turski
środkowy
 Paweł Rusek
(Resovia Rzeszów) 
Jason De Rocco (CAN)
(Tokio FC – JPN)
 Nikodem Wolański
(Stal Nysa)
Marcin Ernastowicz
(szuka klubu)
  Jakub Bucki
(BBTS Bielsko-Biała)
Karol Gdowski
(szuka klubu)
  Patryk Czyrniański
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Damian Boruch
(Cuprum Lubin)

 

Asseco Resovia Rzeszów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Andrzej Kowal
trener
 Rafael Redwitz (FRA)
(Arago de Sete – FRA) 
Aleksander Śliwka
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) 
 Bartłomiej Lemański
środkowy
  Kawika Shoji (USA)
(Gi Group Monza – ITA)
Jochen Schöps (GER)
(szuka klubu) 
Mateusz Masłowski
libero 
 Luke Perry (AUS)
(Berlin RV – GER)
Dominik Depowski
(GKS Katowice)
 Dawid Dryja
środkowy
 David Smith (USA)
(Warta Zawiercie)
Michał Kędzierski
(Biosì Indexa Sora – ITA)
  Thibault Rossard (FRA)
przyjmujący
 Nicolas Szerszeń
(Ohio State University- USA)
Paweł Rusek
(Jastrzębski Węgiel)
   Damian Schulz
(Trefl Gdańsk)
Elvis Krastins (FIN)
(Arago de Sete – FRA)
   Mateusz Mika
(Trefl Gdańsk)
Barthélémy Chinenyeze (FRA)
(Tours VB – FRA)
  Rafał Buszek
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Lukas Tichacek (CZE)
(Stocznia Szczecin)

 

cuprum lubin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Maciej Gorzkiewicz
rozgrywający
trener Daniele Capriotti (ITA)
(Raisio Loimu – FIN)
trener Patrick Duflos (FRA)
(Tours VB – FRA)
Adrian Patucha 
atakujący
 Jakub Wachnik
(Społem Kielce)
II trener Tomasz Wasilkowski
(Berlin RV – GER)
Przemysław Smoliński 
środkowy
Kert Toobal (EST)
(Rennes Volley 35 – FRA)
Łukasz Kaczmarek
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Bartosz Makoś
libero
 Jędrzej Gruszczyński
(ONICO Warszawa)
Robert Taht (EST)
(Arkas Izmir – TUR)
 
Filip Biegun 
przyjmujący
 Damian Boruch
(Jastrzębski Węgiel)
Marcin Kryś
(VK KDS-Sport Koszyce – SVK)
 
 Mariusz Marcyniak
(Warta Zawiercie)
Michal Masny (SVK)
(Warta Zawiercie)
 Igor Grobelny (BEL)
(Hypo Tirol Haching – GER)
Keith Pupart (EST)
(Noliko Maaseik – BEL)
 Bartłomiej Zawalski
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Adam Michalski
(Chrobry Głogów)
 Jakub Ziobrowski
(Czarni Radom)
Milos Terzić (SRB)
(Arcada Galati. – ROU)
 Masahiro Yanagida (JPN)
(TV Ingersoll Bühl – BEL)
Dawid Gunia
(Jastrzębski Węgiel)
Piotr Hain
(Jastrzębski Węgiel)

 

onico warszawa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Stephane Antiga (FRA)
trener
Mateusz Janikowski
(Metro Warszawa) 
Jędrzej Gruszczyński
(Cuprum Lubin)
 Andrzej Wrona
środkowy
Rafael Araujo (BRA)
(MKS Będzin) 
Jan Firlej
(Lindemans Aalst – BEL)
 Jakub Kowalczyk
środkowy
Graham Vigrass (CAN)
(Berlin RV – GER)  
Nikola Gjorgiew (MKD)
(Sakai Blazers – JPN)
 
 Jan Nowakowski
środkowy
 Piotr Łukasik
(BBTS Bielsko-Biała)
 Guillaume Samica (FRA)
(koniec kariery)
 
 Damian Wojtaszek
libero
 Dominik Jaglarski
(BBTS Bielsko-Biała)
Sebastian Warda
(AZS Olsztyn)
 
 Antonine Brizard (FRA)
rozgrywający
 Łukasz Wiese
(SK Posojilnicy Aich/Dob – AUT)
Wojciech Włodarczyk
(Castellana Grotte – ITA)
 
 Sharone Vernon-Evans (CAN)
atakujący
Konrad Buczek
(Aqua-Zdrój Wałbrzych)
Bartosz Kwolek
przyjmujący 
Bruno Romanutti (ARG)
(Sonder Rosario – ARG)

 

aluron virtu warta zawiercie

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Grzegorz Bociek
atakujący
trener Mark Lebedew (AUS)trener Emanuele Zanini (ITA)
(szuka klubu)
 Tachiro Koga (JPN)
libero
  Michał Masny (SVK)
(Cuprum Lubin) 
Grzegorz Pająk
(Tokat Belediye Plevnespor – TUR) 

Łukasz Swodczyk
środkowy
 Olieg Achrem (BLR)
(Galatasaray Stambuł- TUR)
 Kamil Długosz
(Stal Nysa)
Michał Żuk
przyjmujący
 Arash Dosanjh (AUS)
(Chenois Genève VB – SUI)
 Kacper Popik
(szuka klubu)
Krzysztof Andrzejewski
libero
Mateusz Malinowski
(Stocznia Szczecin) 
 Maciej Zajder
(Stal Nysa)
 Bartosz Gawryszewski
(Stocznia Szczecin)
Mariusz Marcyniak
(Cuprum Lubin)
 Marcin Kania
(AGH Kraków)
David Smith (USA)
(Resovia Rzeszów)
 Marcin Waliński
(MKS Będzin)
Matej Patak (SVK)
(Chaumont Volley 52 – FRA))
 Krzysztof Rejno
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Hugo de Leon Guimarães (BRA)
(Hypo Tirol Unterchahing – GER)
 Kamil Semeniuk
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Łukasz Kaczorowski
(Stal Nysa)

 

cerrad czarni radom

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Tomasz Fornal
przyjmujący
 Alen Pajenk (SLO)
(Marmi Lanza Werona – ITA)
 Dustin Watten (USA)
(Berlin Recycing Volleys – GER)
 Michał Filip
atakujący
 Michał Ruciak
(Stocznia Szczecin)
 Dima Teriomienko (UKR)
(ToursVB – FRA)

Dejan Vincić (SLO)
rozgrywający
 Reto Giger (SUI)
(Biogas Volley Nafels – SUI)
 Kamil Droszyński
(Skra Bełchatów)
 
 Wojciech Żaliński
przyjmujący
 Maksim Żygałow (RUS)
(Lokomotiw Nowosybirsk – RUS)
Jakub Ziobrowski
(Cuprum Lubin)
Kamil Kwasowski
przyjmujący
Jakub Rybicki
przyjmujący
Norbert Huber
środkowy
Michał Ostrowski
środkowy
Kacper Wasilewski
libero

 

gks katowice

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Gonzalo Quiroga (ARG)
przyjmujący
 Dawid Ogórek
(Lechia Tomaszów Maz.)
Dominik Witczak
(koniec kariery)
Bartosz Mariański
libero
  Tomas Rousseaux (BEL)
(AZS Olsztyn)
Adrian Stańczak
(szuka klubu) 
 Maciej Fijałek
rozgrywający
  Wojciech Sobala
(Jastrzębski Węgiel)
Paweł Pietraszko
(AZS Olsztyn) 
 Bartłomiej Krulicki
środkowy
 Dominik Depowski
(Resovia Rzeszów)
Tomasz Kalembka 
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Rafał Sobański
przyjmujący 
 Bartosz Krzysiek
(AZS Częstochowa) 
Serhij Kapelus (UKR)
(AZS Olsztyn)
 
 Marcin Komenda
rozgrywający
Dawid Woch
(Nice Volley-Ball – FRA)
Kacper Stelmach
(Posojilnica AICH/DOB – AUT)
 

 

stocznia szczecin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Michał Mieszko Gogol
trener
Lukas Tichacek (CZE)
(Resovia Rzeszów) 
Michał Ruciak
(Czarni Radom) 
Asparuh Asparuhow (BUL)
(Montana Volley – ITA)
 Marcin Wika
przyjmujący
 Bartosz Kurek
(Ziraat Ankara – TUR)
 Bartosz Gawryszewski
(Warta Zawiercie)
Adrian Mihułka 
libero
 Łukasz Żygadło
(Sarmajeh Bank VC – IRN) 
Mateusz Malinowski
(Warta Zawiercie)
 Bartłomiej Kluth
atakujący
Simon Van De Voorde (BEL) 
(Pajkan Teheran – IRN)
Tomasz Kowalski
(MKS Będzin)
 Janusz Gałązka
środkowy
  Matej Kazijski (BUL)
(JTEKT Stings – JPN) 
Jeffrey Menzel (USA)
(Al Hilal – SAU)
 Nicholas Hoag (CAN)
(Diatec Trentino – ITA)
Justin Duff (CAN)
(szuka klubu)
Nikołaj Penczew (BUL)
(Skra Bełchatów) 
Eemi Tervaportti (FIN)
(Olympiacos Pireus – GRE)
 Bartosz Firszt
(SMS Spała)
Dawid Murek
(AZS Częstochowa)
 Nicolas Rossard (FRA)
(Paaris Volley – FRA)
Adrian Kacperkiewicz
(AGH Kraków)
Aleksander Maziarz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)  
Marcin Jaskuła
(Dafi Społem Kielce)

 

mks będzin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Michał Potera
libero
  Adrian Buchowski
(AZS Olsztyn)
 Rafael Araujo (BRA)
(Onico Warszawa)
 Artur Ratajczak
środkowy
 Jake Langlois (USA)
(Gi Group Monza – ITA)
 Marcin Waliński
(Warta Zawiercie)
 Łukasz Kozub
rozgrywający
Jan Fornal
(AGH Kraków) 
Zlatan Jordanow (BUL)
(szuka klubu)
 Bartłomiej Grzechnik
środkowy
Tomasz Kowalski
(Stocznia Szczecin) 
Jan Klobucar (SLO)
(szuka klubu)
 Mateusz Kowalski
środkowy
Lincoln Alexander Williams (AUS)
(United Volleys Rhein-Main – GER) 
Jonah Seif (USA)
(Sir Safety Perugia – ITA)
Szymon Gregorowicz
libero
Jakub Peszko
przyjmujący
Rafał Faryna
atakujący

 

CHEMIK Bydgoszcz

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Jakub Bednaruk
trener
Maxim Morozau (BLR)
(Społem Kielce)
 Wojciech Jurkiewicz
(kończy karierę)
 
 Przemysław Michalczyk
II trener
Raphael Vinhedo Margarido (BRA)
(Benfica Lizbona – POR)
 Metodi Ananiew (BUL)
(szuka klubu)
 
 Bartosz Filipiak
atakujący
 Mateusz Witek
(Metro Warszawa)
Jewgienij Gorczaniuk (GRE)
(szuka klubu)
Adam Kowalski 
libero
 Bartłomiej Lipiński
(Pallavolo Azzurra Alessano – ITA)
Edgardo Goas (PUR)
(szuka klubu)
 Kacper Bobrowski
libero
 Nikola Kovacević (SRB)
(CS Arcada Galați – ROU)
Mateusz Sacharewicz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Michał Szalacha
środkowy
Mateusz Siwicki
(AZS Częstochowa) 
Krzysztof Bieńkowski
(szuka klubu)
Piotr Sieńko
rozgrywający
Jan Lesiuk
(Ślepsk Suwałki) 
 Jakub Rohnka
(Ślepsk Suwałki)
Paweł Gryc
atakujący
Patryk Akala
środkowy

 

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved