Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2018/2019 > Transfery > PlusLiga

Ligi polskie>sezon 2018/2019>Transfery > PlusLiga

PGE Skra Bełchatów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Roberto Piazza (ITA)
trener
 Artur Szalpuk
(Trefl Gdańsk) 
 Bartosz Bednorz
(Modena Volley)
Kamil Droszyński
(Czarni Radom)
 Milad Ebadipour (IRN)
przyjmujący
 Jakub Kochanowski
(AZS Olsztyn) 
Srećko Lisinac (SRB)
(Trentino Diatec – ITA) 
 Kacper Piechocki
libero
 Renee Teppan (EST)
(Diatec Trentino – ITA)
Szymon Romać
(Cambrai Volley – FRA)
 Piotr Orczyk
(Knack Roeselare – BEL) 
Marcin Janusz
(Trefl Gdańsk)
Milan Katić
(szuka klubu)
Nikołaj Penczew (BUL)
(szuka klubu)

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Benjamin Toniutti (FRA)
rozgrywający
Łukasz Kaczmarek
(Cuprum Lubin)  
Rafał Buszek
(Resovia Rzeszów) 
Kamil Szymura
(SMS Spała)
Sam Deroo (BEL)
przyjmujący
 Aleksander Śliwka
(Resovia Rzeszów) 
Maurice Torres (POR)
(Kioene Padova – ITA)

Łukasz Wiśniewski
środkowy
 Przemysław Stępień
(Dafi Społem Kielce)
Korneliusz Banach
(szuka klubu)
Sławomir Jungiewicz
atakujący
 Mateusz Sacharewicz
(Łuczniczka Bydgoszcz) 
Kamil Semeniuk 
(Warta Zawiercie)
Paweł Zatorski
libero
 Brandon Koppers (CAN)
(McMaster Ontario University – CAN)
 Marco Falaschi (ITA)
(BCC Catellana Grotte – ITA)
 
Mateusz Bieniek
środkowy
 Aleksander Maziarz
(szuka klubu) 
Andrea Gardini (ITA)
trener 
 Krzysztof Zapłacki
(szuka klubu)
 Krzysztof Rejno
(Warta Zawiercie)

 

Trefl Gdańsk

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Andrea Anastasi (ITA)
trener
II trener Piotr Graban
(Polonia Londyn –  GBR)
II trener Bogdan Kotnik (SLO)
(szuka klubu)
Bartosz Pietruczuk
(Hypo Tirol Unterchahing – GER) 
  Piotr Nowakowski
środkowy
  Maciej Muzaj
(Jastrzębski Węgiel)
Wojciech Ferens
(AS Cannes VB – FRA) 
Ruben Schott (GER)
(Revivre Mediolan – ITA) 
 Wojciech Grzyb
środkowy
Kewin Sasak
(Ślepsk Suwałki) 
Mateusz Mika
(Resovia Rzeszów)
Patryk Niemiec
środkowy
  Marcin Janusz
(Skra Bełchatów)
Artur Szalpuk
(Skra Bełchatów)
 Nikola Mijailović (SRB)
(Chaumont VB 52 – FRA)
Damian Schulz
(Resovia Rzeszów)
 Bartłomiej Mordyl
(AGH Kraków)
Daniel McDonnell (USA)
(Tourcoing VB – FRA))
Tayler Sanders (CAN)
(szuka klubu)
Bradley Gunter (CAN)
(szuka klubu)

 

Indykpol AZS Olsztyn

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Roberto Santilli (ITA)
trener
 Marcel Lux (SVK)
(Slavia Svidnik – SVK) 
 Jakub Kochanowski
(Skra Bełchatów)
Marcin Mierzejewski
II trener
 Paweł Pietraszko
(GKS Katowice) 
Blake Scheerhoorn (CAN)
(Nantes VB – FRA) 
Michał Żurek
libero
 Radosław Gil
(Calcit Kamnik – SLO)
Tomas Rousseaux (BEL)
(GKS Katowice)
Miłosz Zniszczoł
środkowy
 Serhij Kapelus
(GKS Katowice) 
 Łukasz Makowski
(szuka klubu)
Mateusz Kańczok
atakujący
 Sebastian Warda
(Onico Warszawa)
Adrian Buchowski
(MKS Będzin) 
Robbert Andringa (NED)
przyjmujący
 Jakub Urbanowicz
(KPS Siedlce)
 Daniel Pliński
(kończy karierę)
 Paweł Woicki
rozgrywający
 Mateusz Poręba
(AKS Rzeszów)
Jakub Zabłocki 
libero
Jan Hadrava (CZE)
atakujący

 

Jastrzębski Węgiel

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Ferdinando de Giorgi (ITA)
trener
 Dawid Konarski
(Ziraat Ankara – TUR) 
Maciej Muzaj
(Trefl Gdańsk) 
 Grzegorz Kosok
środkowy
 Christian Fromm (GER)
(Arkas Izmir – TUR)
Patryk Strzeżek
(Lindemans Aalst – BEL) 
Lucas Kampa (GER)
rozgrywający
 Julien Lyneel (FRA)
(Fundan Un. Shanghai – CHN)
Dardan Lushtaku (SWE)
(szuka klubu)
Salvador Hidalgo Oliva (GER)
przyjmujący
Dawid Gunia
(Cuprum Lubin) 
Wojciech Sobala
(GKS Katowice)
Jakub Popiwczak
libero
  Piotr Hain
(Cuprum Lubin)
Rodrigo Quiroga (ARG)
(szuka klubu)
 Jakub Turski
środkowy
 Paweł Rusek
(Resovia Rzeszów) 
Jason De Rocco (CAN)
(szuka klubu)
 Nikodem Wolański
(Stal Nysa)
Marcin Ernastowicz
(szuka klubu)
  Jakub Bucki
(BBTS Bielsko-Biała)
Karol Gdowski
(szuka klubu)
  Patryk Czyrniański
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Damian Boruch
(Cuprum Lubin)

 

Asseco Resovia Rzeszów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Thibault Rossard
przyjmujący
 Rafael Redwitz (FRA)
(Arago de Sete – FRA) 
Aleksander Śliwka
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) 
 Bartłomiej Lemański
środkowy
  Kawika Shoji (USA)
(Gi Group Monza – ITA)
Jochen Schöps (GER)
(szuka klubu) 
Mateusz Masłowski
libero 
 Luke Perry (AUS)
(Berlin RV – GER)
Dominik Depowski
(GKS Katowice)
 Dawid Dryja
środkowy
 David Smith (USA)
(Warta Zawiercie)
Michał Kędzierski
(Biosì Indexa Sora – ITA)
  Nicolas Szerszeń
(Ohio State University- USA)
Paweł Rusek
(Jastrzębski Węgiel)
   Damian Schulz
(Trefl Gdańsk)
Elvis Krastins (FIN)
(Arago de Sete – FRA)
   Mateusz Mika
(Trefl Gdańsk)
Barthélémy Chinenyeze (FRA)
(Tours VB – FRA)
  Rafał Buszek
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Lukas Tichacek (CZE)
(Stocznia Szczecin)

 

cuprum lubin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Maciej Gorzkiewicz
rozgrywający
trener Daniele Capriotti (ITA)
(Raisio Loimu – FIN)
trener Patrick Duflos (FRA)
(Tours VB – FRA)
Adrian Patucha 
atakujący
 Jakub Wachnik
(Społem Kielce)
II trener Tomasz Wasilkowski
(szuka klubu)
Przemysław Smoliński 
środkowy
Kert Toobal (EST)
(Rennes Volley 35 – FRA)
Łukasz Kaczmarek
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Bartosz Makoś
libero
 Jędrzej Gruszczyński
(ONICO Warszawa)
Robert Taht (EST)
(Arkas Izmir – TUR)
 
Filip Biegun 
przyjmujący
 Damian Boruch
(Jastrzębski Węgiel)
Marcin Kryś
(szuka klubu)
 
 Mariusz Marcyniak
(Warta Zawiercie)
Michal Masny (SVK)
(Warta Zawiercie)
 Igor Grobelny (BEL)
(Hypo Tirol Haching – GER)
Keith Pupart (EST)
(Noliko Maaseik – BEL)
 Bartłomiej Zawalski
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Adam Michalski
(szuka klubu)
Milos Terzić (SRB)
(szuka klubu)
Dawid Gunia
(Jastrzębski Węgiel)
Piotr Hain
(Jastrzębski Węgiel)

 

onico warszawa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mateusz Janikowski
(Metro Warszawa) 
Jędrzej Gruszczyński
(Cuprum Lubin)
 Rafael Araujo (BRA)
(MKS Będzin) 
Jan Firlej
(Lindemans Aalst – BEL)
 Graham Vigrass (CAN)
(Berlin RV – GER)  
Nikola Gjorgiew (MKD)
(Sakai Blazers – JPN)
 
  Piotr Łukasik
(BBTS Bielsko-Biała)
 Guillaume Samica (FRA)
(koniec kariery)
 
  Dominik Jaglarski
(BBTS Bielsko-Biała)
Sebastian Warda
(AZS Olsztyn)
 
  Łukasz Wiese
(SK Posojilnicy Aich/Dob – AUT)
Wojciech Włodarczyk
(Castellana Grotte – ITA)
 

 

aluron virtu warta zawiercie

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Grzegorz Bociek
atakujący
trener Mark Lebedew (AUS)trener Emanuele Zanini (ITA)
(szuka klubu)
 Tachiro Koga (JPN)
libero
  Michał Masny (SVK)
(Cuprum Lubin) 
Grzegorz Pająk
(Tokat Belediye Plevnespor – TUR) 

Łukasz Swodczyk
środkowy
 Olieg Achrem (BLR)
(Galatasaray Stambuł- TUR)
 Kamil Długosz
(Stal Nysa)
Michał Żuk
przyjmujący
 Arash Dosanjh (AUS)
(Chenois Genève VB – SUI)
 Kacper Popik
(szuka klubu)
Krzysztof Andrzejewski
libero
Mateusz Malinowski
(Stocznia Szczecin) 
 Maciej Zajder
(Stal Nysa)
 Bartosz Gawryszewski
(Stocznia Szczecin)
Mariusz Marcyniak
(Cuprum Lubin)
 Marcin Kania
(AGH Kraków)
David Smith (USA)
(Resovia Rzeszów)
 Marcin Waliński
(MKS Będzin)
Matej Patak (SVK)
(Chaumont Volley 52 – FRA))
 Krzysztof Rejno
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Hugo de Leon Guimarães (BRA)
(szuka klubu)
 Kamil Semeniuk
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Łukasz Kaczorowski
(Stal Nysa)

 

cerrad czarni radom

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Tomasz Fornal
przyjmujący
 Alen Pajenk (SLO)
(Marmi Lanza Werona – ITA)
 Dustin Watten (USA)
(Berlin Recycing Volleys – GER)
Adrian Stańczak
(GKS Katowice) 
 Michał Filip
atakujący
 Michał Ruciak
(Stocznia Szczecin)
 Dima Teriomienko (UKR)
(ToursVB – FRA)

Dejan Vincić (SLO)
rozgrywający
 Reto Giger (SUI)
(Biogas Volley Nafels – SUI)
 Kamil Droszyński
(szuka klubu)
 
 Wojciech Żaliński
przyjmujący
 Maksim Żygałow (RUS)
(Lokomotiw Nowosybirsk – RUS)
Jakub Ziobrowski
(szuka klubu)

 

gks katowice

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Gonzalo Quiroga (ARG)
przyjmujący
 Dawid Ogórek
(Lechia Tomaszów Maz.)
Dominik Witczak
(koniec kariery)
Dawid Woch
(Nice Volley-Ball – FRA)
Bartosz Mariański
libero
  Tomas Rousseaux (BEL)
(AZS Olsztyn)
Adrian Stańczak
(szuka klubu) 
Bartosz Krzysiek
(AZS Częstochowa) 
 Maciej Fijałek
rozgrywający
  Wojciech Sobala
(Jastrzębski Węgiel)
Paweł Pietraszko
(AZS Olsztyn) 
 Bartłomiej Krulicki
środkowy
 Dominik Depowski
(Resovia Rzeszów)
Tomasz Kalembka 
(szuka klubu)
  Serhij Kapelus (UKR)
(AZS Olsztyn)
 
  Kacper Stelmach
(szuka klubu)
 

 

stocznia szczecin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Michał Mieszko Gogol
trener
Lukas Tichacek (CZE)
(Resovia Rzeszów) 
Michał Ruciak
(Czarni Radom) 
 Bartosz Kurek
(Ziraat Ankara)
 Marcin Wika
przyjmujący
  Bartosz Gawryszewski
(Warta Zawiercie)
Łukasz Żygadło
(Sarmajeh Bank VC – IRN) 
Adrian Mihułka 
libero
 Mateusz Malinowski
(Warta Zawiercie)
Tomasz Kowalski
(MKS Będzin)
Jeffrey Menzel (USA)
(szuka klubu)
Justin Duff (CAN)
(szuka klubu)
Eemi Tervaportti (FIN)
(Olympiacos Pireus – GRE)

 

mks będzin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Michał Potera
libero
  Adrian Buchowski
(AZS Olsztyn)
 Rafael Araujo (BRA)
(Onico Warszawa)
Lincoln Alexander Williams (AUS)
(United Volleys Rhein-Main – GER)
 Artur Ratajczak
środkowy
 Jake Langlois (USA)
(Gi Group Monza – ITA)
 Marcin Waliński
(Warta Zawiercie)
 Łukasz Kozub
rozgrywający
Jan Fornal
(AGH Kraków) 
Zlatan Jordanow (BUL)
(szuka klubu)
 Bartłomiej Grzechnik
środkowy
Tomasz Kowalski
(Stocznia Szczecin) 
Jan Klobucar (SLO)
(szuka klubu)
 Mateusz Kowalski
środkowy
Jonah Seif (USA)
(Sir Safety Perugia – ITA)
Szymon Gregorowicz
libero

 

CHEMIK Bydgoszcz

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Jakub Bednaruk
trener
Maxim Morozau (BLR)
(Społem Kielce)
 Wojciech Jurkiewicz
(kończy karierę)
 
 Przemysław Michalczyk
II trener
Raphael Vinhedo Margarido (BRA)
(Benfica Lizbona – POR)
 Metodi Ananiew (BUL)
(szuka klubu)
 
 Bartosz Filipiak
atakujący
 Mateusz Witek
(Metro Warszawa)
Jewgienij Gorczaniuk (GRE)
(szuka klubu)
Adam Kowalski 
libero
 Bartłomiej Lipiński
(Pallavolo Azzurra Alessano – ITA)
Edgardo Goas (PUR)
(szuka klubu)
 Kacper Bobrowski
libero
Mateusz Sacharewicz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Michał Szalacha
środkowy
Krzysztof Bieńkowski
(szuka klubu)
Piotr Sieńko
rozgrywający
 Jakub Rohnka
(Ślepsk Suwałki)
Paweł Gryc
atakujący
Patryk Akala
środkowy

 

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved