Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2018/2019 > Transfery > I liga M

Ligi polskie>sezon 2018/2019>Transfery > I liga M

BBTS BIELSKO-BIAŁA

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jarosław Macionczyk
rozgrywający
 Bartosz Cedzyński
(volleybal.cz Kladno – CZE) 
 
Kajetan Marek
libero 
  Jakub Bucki
(Jastrzębski Węgiel)
 
Tomasz Piotrowski 
przyjmujący
 Piotr Łukasik
(Onico Warszawa)
Maciej Skowroński 
środkowy
 Dominik Jaglarski
(Onico Warszawa)
  Mariusz Gaca
(kończy karierę – trener BKS)
  Wojciech Siek
(szuka klubu)

DAFI SPOŁEM KIELCE

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  trener Dariusz Daszkiewicz
(szuka klubu)
 
  Jakub Wachnik
(Cuprum Lubin) 
 
  Maciej Pawliński
(szuka klubu) 
 
  Przemysław Stępień
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) 
 
  Maxim Morozau (BLR)
(Łuczniczka Bydgoszcz) 
 
  Mateusz Czunkiewicz
(Stal Nysa)
 

AZS Częstochowa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Sławomir Stolc
przyjmujący
 Patryk Szczurek
(Stal Nysa) 
trener Oskar Kaczmarczyk
(Foinikas Syros – GRE) 
  Bartosz Bućko
(Stal Nysa)  
 
  Moustapha M’Baye
(Stal Nysa)
 
  Mariusz Magnuszewski
(szuka klubu)
 

 

ks lechia tomaszów mazowiecki

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Bartłomiej Rebzda
trener
Tomasz Bonisławski
(Stal Nysa) 
 Dawid Ogórek
(GKS Katowice)
 
 Adam Miniak
środkowy
 Paweł Rusin
(TSV Sanok)
Maciej Janikowski
(MKS Andrychów) 
 
 Przemysław Toma
środkowy
 Adam Sobolewski
(KPS Siedlce)
Rafał Obermeler
(szuka klubu)
 Kamil Gutkowski
przyjmujący
 Krzysztof Pigłowski
(Avia Świdnik)
Mateusz Frąc
(Mickiewicz Kluczbork)
 Michał Błoński
przyjmujący
Bartosz Buniak
(szuka klubu)
Wiktor Musiał
atakujący

 

app krispol września

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Marian Kardas Filip Frankowski
(Olimpia Sulęcin)
Patryk Napiórkowski
(szuka klubu)
Piotr Lipiński
(Aqua Zdrój Wałbrzych) 
 Wojciech Kaźmierczak
środkowy
 Damian Wierzbicki
(TSV Sanok)
 Marcin Iglewski
(szuka klubu)
 Mateusz Jóźwik
(TSV Sanok)
 Filip Troczyński
środkowy
Wiktor Matuszak
(szuka klubu)
 Tomasz Narowski
środkowy
Robert Brzóstowicz
(szuka klubu)
Marek Pachocki
(kontuzja)
Damian Dobosz
(szuka klubu)
Krzysztof Antosik
(szuka klubu)
Mateusz Jasiński
(szuka klubu)
Artur Pasiński
(Mickiewicz Kluczbork)
Michał Wroniecki
(szuka klubu)
Jędrzej Maćkowiak
(Mickiewicz Kluczbork)

 

azs agh Kraków

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mateusz Błasiak
przyjmujący
Adam Smolarczyk
(Norwid Częstochowa) 
II trener Marcin Nowakowski
(szuka klubu)
 
Bartłomiej Gajdek
atakujący
Jakub Zmarz
(TSV Sanok)
 Jan Fornal
(MKS Będzin)
 
  Daniel Gąsior
(TSV Sanok)
Bartłomiej Mordyl
(Trefl Gdańsk)
 
 Paweł Przystaś
(TSV Sanok) 
Marcin Kania
(Warta Zawiercie)
 
  Kamil Dembiec
(Norwid Częstochowa)
 
Arkadiusz Żakieta
(Norwid Częstochowa)
Sebastian Matula
(Stal Nysa)

 

azs PWSZ Stal nysa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Michał Makowski
przyjmujący
 Sebastian Matula
(AGH Kraków)
trener Piotr Łuka
(szuka klubu)
 trener Krzysztof Stelmach
(AZS Częstochowa)
 Łukasz Owczarz 
atakujący
Kamil Długosz
(Warta Zawiercie) 
 Karol Rawiak
(szuka klubu)
 Mateusz Nożewski
środkowy
 Maciej Zajder
(Warta Zawiercie)
Piotr Kramer
(szuka klubu)
 Daniel Ochrymczuk 
libero
Jarosław Mucha
(Norwid Częstochowa) 
Arkadiusz Olczyk
(szuka klubu)
 Dawid Bułkowski
przyjmujący
 Patryk Szczurek
(AZS Częstochowa) 
Łukasz Lubaczewski
(Gwardia Wrocław)
 
Moustapha M’Baye
(AZS Częstochowa) 
Tomasz Bonisławski
(Lechia Tomaszów Maz.)
 
 Bartosz Bućko
(AZS Częstochowa)
Nikodem Wolański
(Jastrzębski Węgiel)
 
Łukasz Kaczorowski
(Warta Zawiercie)  
Mateusz Piotrowski
(szuka klubu)
  Mateusz Czunkiewicz
(Społem Kielce)
Błażej Szymeczko
(szuka klubu)
Grzegorz Pajda
(szuka klubu)
Konrad Woroniecki
(Olimpia Sulęcin)

 

mks ślepsk suwałki

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Kacper Gonciarz
rozgrywający
 trener Mateusz Mielnik
(Net Ostrołęka)
trener Dima Skoryj (RUS)
(szuka klubu)
 
 Jan Lesiuk
przyjmujący
Jakub Rohnka
(Łuczniczka Bydgoszcz) 
Łukasz Szarek
(szuka klubu)
 
 Kamil Skrzypkowski 
przyjmujący
 Jakub Macyra
(Net Ostrołeka)
Witalij Szczytkow (UKR)
(szuka klubu)
 
 Jakub Krupiński
libero
Patryk Szwaradzki
(Net Ostrołęka) 
Adrian Hunek
(szuka klubu)
 
 Paweł Filipowicz
libero
Kewin Sasak
(Trefl Gdańsk)
Łukasz Rudzewicz
środkowy
Cezary Sapiński
środkowy

 

exact systems norwid częstochowa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Radosław Panas  Bartosz Zrajkowski
(KPS Siedlce)
Bartosz Zieliński
(szuka klubu)
 Łukasz Usowicz
środkowy
  Kamil Dembiec
(AGH Kraków)
Kamil Gromadzki
(szuka klubu) 
 Adrian Kraś
rozgrywający
 Arkadiusz Żakieta
(AGH Kraków)
Jakub Nowosielski
(szuka klubu) 
 Wojciech Druzgała
libero
 Krzysztof Modzelewski
(Lindemans Aalst – BEL)
 Damian Wdowiak
(koniec kariery)
Damian Kogut
przyjmujący
 Artur Sługocki
(SMS Spała)
 Jarosław Mucha
(Stal Nysa)
 Wiktor Rajsner 
(SMS Spała)
Adam Smolarczyk
(AGH Kraków)
 Paweł Stabrawa
(BAS Białystok)
Dominik Miarka
(szuka klubu)
 Mateusz Zawalski
(szuka klubu)
Tomasz Kryński
(szuka klubu)

 

tsv sanok (Nie zagra w I lidze)

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Krzysztof Frączek
(Neobus Niebylec)
   Jakub Lewandowski
(Olimpia Sulęcin)
 
   Jakub Zmarz
(AGH Kraków)
 
Tomasz Kusior
(LKPS Politechnika Lublin)
Rafał Cabaj
(LKPS Politechnika Lublin)
Paweł Rusin
(Lechia Tomaszów Maz.)
Patryk Łaba
(KPS Siedlce)
Damian Wierzbicki
(Krispol Września)
Mateusz Jóźwik
(szuka klubu)
Roman Oroń
(KPS Siedlce)
Daniel Gąsior
(AGH Kraków)
Paweł Przystaś
(AGH Kraków)
Kamil Durski
(LKPS Politechnika Lublin)
Szymon Pałka
(LKPS Politechnika Lublin)
Tomasz Głód
(szuka klubu)

 

kps siedlce

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Witold ChwastyniakJakub Abramowicz
(Karpaty Krosno) 
 Bartosz Zrajkowski
(Norwid Częstochowa)
 Damian Dobosz
(Krispol Września)
 Krzysztof Gibek
przyjmujący
 Patryk Łaba
(TSV Sanok) 
 Jakub Urbanowicz
(AZS Olsztyn)
 Krzysztof Antosik
(Krispol Września)
 Mateusz Januszewski
libero
Roman Oroń
(TSV Sanok)   
Kamil Szaniawski
(szuka klubu)
Adam Sobolewski
(Lechia Tomaszów Maz.)
Michał Kądzioła
(szuka klubu)
Karol Szczygielski
(szuka klubu)
Maciej Polański
(Mickiewicz Kluczbork)
Rafał Pawlak
(szuka klubu)
Jakub Gontarewicz
(Mickiewicz Kluczbork)

 

olimpia sulęcin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Bartosz Dzierżyński
libero
Jakub Lewandowski
(TSV Sanok) 
Damian Sławiak
(kończy karierę)
 Patryk Zarębski
atakujący
 Konrad Woroniecki
(Stal Nysa)
Patryk Orłowski 
(kończy karierę)
 
Maciej Sas
libero
Mikołaj Szewczyk
(szuka klubu)
Arkadiusz Romańczuk
rozgrywający
Marcin Karakuła
(szuka klubu)
Grzegorz Turek
atakujący
Piotr Trojan
(szuka klubu)
 Bartosz Konieczny
środkowy
  Filip Frankowski
(Krispol Września)
 

 

MCKiS Jaworzno

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mariusz Łoziński
trener
Dariusz Syguła 
(szuka klubu)
 Jakub Czubiński
(LKPS Politechnika Lublin)
   Damian Miller
(MKS Andrychów)
 
Bartosz Dzierżanowski
(szuka klubu)
Damian Zborowski
(szuka klubu)

 

UKS Mickiewicz Kluczbork

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mariusz Łysiak
trener
 Jędrzej Maćkowiak
(Krispol Września)
Maciej Niedzielski
(szuka klubu) 
 
 Konrad Mucha
środkowy
Paweł Stysiał
(SK Posojilnica Aich/Dob – AUT) 
 Bartosz Pańczyszak
(szuka klubu)
 
Jędrzej Brożyniak
rozgrywający 
Artur Pasiński
(Krispol Września)
 Paweł Cygler
(szuka klubu)
Adam Parcej
przyjmujący
 Mateusz Frąc
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Bartosz Hipe
(szuka klubu)
Piotr Jedliński
(środkowy)
 Maciej Polański
(KPS Siedlce)
 
 Gracjan Sachnik
libero
Jakub Gontarewicz
(KPS Siedlce)

 

KS Gwardia Wrocław (W miejsce TSV Sanok)

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Łukasz Sternik
rozgrywający
  Bartłomiej Dzikowicz
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
  Bartosz Janeczek
(BBTS Bielsko-Biała)
 Łukasz Lubaczewski
(Stal Nysa)
  Jakub Nowosielski
(Norwid Częstochowa) 
Kamil Maruszczyk
(Norwid Częstochowa)

 

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved