Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2018/2019 > Transfery > I liga M

Ligi polskie>sezon 2018/2019>Transfery > I liga M

BBTS BIELSKO-BIAŁA

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Paweł Gradowski
 Łukasz Koziura
(AZS Częstochowa)
Bartosz Cedzyński
(volleybal.cz Kladno – CZE) 
 
Kajetan Marek
libero 
 Bartłomiej Oniszk
(TKS Tychy)
 Jakub Bucki
(Jastrzębski Węgiel)
 
Tomasz Piotrowski 
przyjmujący
Sebastian Adamczyk
(SMS Spała) 
Piotr Łukasik
(Onico Warszawa)
Maciej Skowroński 
środkowy
 Bartosz Buniak
(Lechia Tomaszów Maz.)
Dominik Jaglarski
(Onico Warszawa)
 Jarosław Macionczyk
rozgrywający
Wiktor Nowak
(EKS Skra Bełchatów) 
Mariusz Gaca
(kończy karierę – trener BKS)
 Oleg Krikun (RUS)
atakujący
Mikołaj Sawicki
(EKS Skra Bełchatów) 
Wojciech Siek
(Ślepsk Suwałki)
 Mikołaj Skotarek
(BBTS II Bielsko-Biała)
Bartosz Janeczek
(MUKS Milicz)
Fiedor Suchackij (RUS)
(Dagestan Machaczkała – RUS) 
Przemysław Czauderna
(szuka klubu)
 Bartosz Firszt
(SMS Spała)
Wiaczesław Tarasow (RUS)
(szuka klubu)
 Bartosz Cedzyński
(volleybal.cz Kladno – CZE) 
Harrison Peacock (AUS)
(szuka klubu)
Maciej Skowroński
(zawieszenie kariery)

DAFI SPOŁEM KIELCE

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Piotr Adamski
rozgrywający 
 trener Mateusz Grabda
(Skórzani Skarżysko/SMS Kielce) 
trener Dariusz Daszkiewicz
(szuka klubu)
 
 Jakub Szymański
przyjmujący
Marcin Jaskuła
(Stocznia Szczecin)
Jakub Wachnik
(Cuprum Lubin) 
 
  Marcin Karakuła
(Olimpia Sulęcin)
Maciej Pawliński
(szuka klubu) 
 
 Sławomir Busch
(AZS Częstochowa) 
Przemysław Stępień
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) 
 
  Kamil Kosiba
(SMS Spała)
Maxim Morozau (BLR)
(Łuczniczka Bydgoszcz) 
 
  Mateusz Wójcik
(MCKiS Jaworzno)
Mateusz Czunkiewicz
(Stal Nysa)
 
 Maksymilian Starzec
(Czarni Rząśnia) 
Szymon Biniek
(AGH Kraków)
 
 Grzegorz Pacholczak
(MOS Wola Warszawa) 
Michał Superlak
(Gwardia Wrocław)
 
 Dominik Czaja
(UKS Kępa Dębica) 
Mariusz Schamlewski
(Norwid Częstochowa)
 
 Grzegorz Kowalczyk
(Energa Net Ostrołęka) 
Tomislav Dokić (SRB)
(szuka klubu)
 
  Michał Godlewski
(MOS Wola Warszawa)
Patryk Więckowski
(szuka klubu)
 
 Jacek Kieras
(MKS Będzin) 
Łukasz Łapszyński
(Norwid Częstochowa)
 
  Adam Woźnica
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
Aleksej Nalobin (RUS)
(szuka klubu)
 
  Andrij Orobko (UKR)
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
Wojciech Dyk
(szuka klubu)
 
  Mateusz Rećko
(AZS Częstochowa)
 

AZS Częstochowa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Sławomir Stolc
przyjmujący
trener Sinan Tanik (TUR)trener Krzysztof Stelmach
(Stal Nysa)
  Hubert Mańko
przyjmujący
Dawid Murek
(Stocznia Szczecin)
Bartosz Bućko
(Stal Nysa)  
 
 Piotr Macheta
libero
 Aleksandar Nedeljković (SRB)
(Skra Bełchatów)
Moustapha M’Baye
(Stal Nysa)
 
  Rafał Prokopczuk
(MOS Wola Warszawa)
Mariusz Magnuszewski
(MCKiS Jaworzno)
 
  Chono Penczew (BUL)
(Azimut Modena – ITA)
Bartosz Krzysiek
(GKS Katowice)
 
  Mateusz Piotrowski
(Stal Nysa)
Patryk Szczurek
(Stal Nysa)
 
  Krzysztof Rykała
(AZS 2020 Częstochowa)
Bartłomiej Janus
(Lechia Tomaszów Maz.)
 
 Patryk Walczak
(Stal Grudziądz) 
Mateusz Siwicki
(Chemik Bydgoszcz)
 
  Jakub Bik Łukasz Koziura
(BBTS Bielsko-Biała)
 
 Wiktor Siewierski
(SK Posojilnica Aich/Dob – AUT) 
Sławomir Busch
(Dafi Społem Kielce)
 
  Maciej Borris
(Politechnika Lublin)
Mateusz Rećko
(Dafi Społem Kielce)
 
 Daniel Szaniawski
(Steaua Bukareszt – ROU)
 

 

 

ks lechia tomaszów mazowiecki

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Bartłomiej RebzdaTomasz Bonisławski
(Stal Nysa) 
 Dawid Ogórek
(GKS Katowice)
 
 Adam Miniak
środkowy
 Paweł Rusin
(TSV Sanok)
Maciej Janikowski
(MKS Andrychów) 
 
 Przemysław Toma
środkowy
 Adam Sobolewski
(KPS Siedlce)
Rafał Obermeler
(Avia Świdnik)
 Kamil Gutkowski
przyjmujący
 Krzysztof Pigłowski
(Avia Świdnik)
Mateusz Frąc
(Mickiewicz Kluczbork)
 Michał Błoński
przyjmujący
 Bartłomiej Janus
(AZS Częstochowa)
Bartosz Buniak
(BBTS Bielsko-Biała)
Wiktor Musiał
atakujący
 Adam Kącki
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
Bartłomiej Neroj
rozgrywający
 Damian Gościański
(LKS Czarni Rząśnia)
Michał Lechowski
przyjmujący

 

app krispol września

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Marian Kardas Filip Frankowski
(Olimpia Sulęcin)
Patryk Napiórkowski
(Mickiewicz Kluczbork)
 Wojciech Kaźmierczak
środkowy
 Damian Wierzbicki
(TSV Sanok)
 Marcin Iglewski
(szuka klubu)
 Filip Troczyński
środkowy
Piotr Lipiński
(Aqua Zdrój Wałbrzych) 
Wiktor Matuszak
(szuka klubu)
 Tomasz Narowski
środkowy
Maciej Krysiak
(AT Jastrzębski Węgiel) 
Robert Brzóstowicz
(szuka klubu)
 Mateusz Zawalski
(Norwid Częstochowa)
Marek Pachocki
(kontuzja)
Mateusz Jóźwik
(TSV Sanok)
Damian Dobosz
(KPS Siedlce)
Tomasz Kuś
(BAS Białystok) 
Krzysztof Antosik
(KPS Siedlce)
Rafał Berwald
(MOS Wola Warszawa)
Mateusz Jasiński
(szuka klubu)
Patryk Ligocki
(Progres Września) 
Artur Pasiński
(Mickiewicz Kluczbork)
 Adam Lorenc
(ZAKSA Strzelce Opolskie)
Michał Wroniecki
(szuka klubu)
Jędrzej Maćkowiak
(Mickiewicz Kluczbork)

 

azs agh Kraków

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Andrzej KubackiAdam Smolarczyk
(Norwid Częstochowa) 
II trener Marcin Nowakowski
(7R Solna Wieliczka)
 
Bartłomiej Gajdek
atakujący
Jakub Zmarz
(TSV Sanok)
 Jan Fornal
(MKS Będzin)
 
 Roman Kącki
przyjmujący
 Daniel Gąsior
(TSV Sanok)
Bartłomiej Mordyl
(Trefl Gdańsk)
 
Konrad Stajer
środkowy 
Paweł Przystaś
(TSV Sanok) 
Marcin Kania
(Warta Zawiercie)
 
 Karol Dudziński
środkowy
Szymon Biniek
(Dafi Społem Kielce)
Kamil Dembiec
(Norwid Częstochowa)
 
  Mateusz Błasiak
przyjmujący
Grzegorz Jacznik
(AZS Politechnika Opolska) 
Arkadiusz Żakieta
(Norwid Częstochowa)
  Adrian Kacperkiewicz
(Stocznia Szczecin)
Sebastian Matula
(Stal Nysa)
 Piotr Janusz
(SMS PZPS Spała) 
Marcin Krawiecki
(ZAKSA Strzelce Opolskie)
  Przemysław Stąsiek
(Skra Bełchatów – juniorzy)
Justin Ziółkowski
(ZAKSA Strzelce Opolskie)
Łukasz Rajchelt
(KS Wifama Łódź/SMS Spała)

 

azs PWSZ Stal nysa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Michał Makowski
przyjmujący
trener Krzysztof Stelmach
(AZS Częstochowa)
trener Piotr Łuka
(szuka klubu)
 
 Łukasz Owczarz 
atakujący
Kamil Długosz
(Warta Zawiercie) 
 Karol Rawiak
(BioSì Indexa Sora – ITA)
 Mateusz Nożewski
środkowy
 Maciej Zajder
(Warta Zawiercie)
Piotr Kramer
(szuka klubu)
 Daniel Ochrymczuk 
libero
Jarosław Mucha
(Norwid Częstochowa) 
Arkadiusz Olczyk
(Gwardia  Wrocław)
 Dawid Bułkowski
przyjmujący
 Patryk Szczurek
(AZS Częstochowa) 
Łukasz Lubaczewski
(Gwardia Wrocław)
 
Moustapha M’Baye
(AZS Częstochowa) 
Tomasz Bonisławski
(Lechia Tomaszów Maz.)
 
 Bartosz Bućko
(AZS Częstochowa)
Nikodem Wolański
(Jastrzębski Węgiel)
 
Łukasz Kaczorowski
(Warta Zawiercie)  
Mateusz Piotrowski
(AZS Częstochowa)
  Mateusz Czunkiewicz
(Społem Kielce)
Błażej Szymeczko
(Gwardia Wrocław)
 Sebastian Matula
(AGH Kraków)
Grzegorz Pajda
(szuka klubu)
Konrad Woroniecki
(Olimpia Sulęcin)

 

mks ślepsk suwałki

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Kacper Gonciarz
rozgrywający
 trener Mateusz Mielnik
(Net Ostrołęka)
trener Dima Skoryj (RUS)
(szuka klubu)
 
Cezary Sapiński
środkowy
Jakub Rohnka
(Łuczniczka Bydgoszcz) 
Łukasz Szarek
(Union Waldviertel – AUT)
 
 Kamil Skrzypkowski 
przyjmujący
 Jakub Macyra
(Net Ostrołeka)
Witalij Szczytkow (UKR)
(szuka klubu)
 
 Jakub Krupiński
libero
Patryk Szwaradzki
(Net Ostrołęka) 
Adrian Hunek
(Olimpia Sulęcin)
 
 Paweł Filipowicz
libero
Wojciech Siek
(BBTS Bielsko-Biała) 
Kewin Sasak
(Trefl Gdańsk)
Łukasz Rudzewicz
środkowy
 Jan Tomczak
(Trefl Gdańsk)
  Jan Lesiuk
(Chemik Bydgoszcz)
Wojciech Winnik
atakujący
Jewgienij Kapajew (UKR)
(Lokomotiw Charków – UKR) 
Mateusz Laskowski
przyjmujący

 

exact systems norwid częstochowa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Radosław Panas  Bartosz Zrajkowski
(KPS Siedlce)
Bartosz Zieliński
(MCKiS Jaworzno)
 Łukasz Usowicz
środkowy
  Kamil Dembiec
(AGH Kraków)
Kamil Gromadzki
(LKS Czarni Rząśnia) 
 Adrian Kraś
rozgrywający
 Arkadiusz Żakieta
(AGH Kraków)
Jakub Nowosielski
(Gwardia Wrocław) 
 Wojciech Druzgała
libero
 Krzysztof Modzelewski
(Lindemans Aalst – BEL)
 Damian Wdowiak
(koniec kariery)
Damian Kogut
przyjmujący
 Artur Sługocki
(SMS Spała)
 Jarosław Mucha
(Stal Nysa)
 Wiktor Rajsner 
(SMS Spała)
Adam Smolarczyk
(AGH Kraków)
 Paweł Stabrawa
(BAS Białystok)
Kamil Maruszczyk
(Gwardia Wrocław)
 Mariusz Schamlewski
(Społem Kielce)
Dominik Miarka
(Mickiewicz Kluczbork)
  Łukasz Łapszyński
(Społem Kielce)
Mateusz Zawalski
(Krispol Września)
Tomasz Kryński
(ZAKSA Strzelce Opolskie)

 

tsv sanok (Nie zagra w I lidze)

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Krzysztof Frączek
(Neobus Niebylec)
   Jakub Lewandowski
(Olimpia Sulęcin)
 
   Jakub Zmarz
(AGH Kraków)
 
Tomasz Kusior
(LKPS Politechnika Lublin)
Rafał Cabaj
(LKPS Politechnika Lublin)
Paweł Rusin
(Lechia Tomaszów Maz.)
Patryk Łaba
(KPS Siedlce)
Damian Wierzbicki
(Krispol Września)
Mateusz Jóźwik
(Krispol Września)
Roman Oroń
(KPS Siedlce)
Daniel Gąsior
(AGH Kraków)
Paweł Przystaś
(AGH Kraków)
Kamil Durski
(LKPS Politechnika Lublin)
Szymon Pałka
(szuka klubu)
Tomasz Głód
(Metro Warszawa)

 

kps siedlce

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Witold ChwastyniakJakub Abramowicz
(Karpaty Krosno) 
 Bartosz Zrajkowski
(Norwid Częstochowa)
 Krzysztof Gibek
przyjmujący
 Patryk Łaba
(TSV Sanok) 
 Jakub Urbanowicz
(AZS Olsztyn)
 Mateusz Januszewski
libero
Roman Oroń
(TSV Sanok)   
Kamil Szaniawski
(LKPS Politechnika Lublin)
Bartosz Kowalczyk
(Orzeł Międzyrzecz) 
Adam Sobolewski
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Radosław Sterna
(BAS Białystok)
Michał Kądzioła
(szuka klubu)
Dawid Wiczkowski
(BAS Białystok)
Karol Szczygielski
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
 Damian Dobosz
(Krispol Września)
Maciej Polański
(Mickiewicz Kluczbork)
Daniel Grzymała
(MOS Wola Warszawa) 
Rafał Pawlak
(MCKiS Jaworzno)
  Krzysztof Antosik
(Krispol Września)
Jakub Gontarewicz
(Mickiewicz Kluczbork)
Adrian Potera
(wychowanek)
Mateusz Ogrodniczuk
(szuka klubu)
 Shalev Saada (ISR)
(Grand Canyon University – USA)
Michał Podgórzak
(Limestone College – USA)

 

olimpia sulęcin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Łukasz ChajecJakub Lewandowski
(TSV Sanok) 
Damian Sławiak
(kończy karierę)
 Patryk Zarębski
przyjmujący
 Konrad Woroniecki
(Stal Nysa)
Patryk Orłowski 
(kończy karierę)
 
Maciej Sas
libero
 Maciej Kordysz
(Ishøj Volley – DEN)
Mikołaj Szewczyk
(Top Volley Lamezia – ITA)
Arkadiusz Romańczuk
rozgrywający
 Tomasz Stolc
(SMS Spała)
Marcin Karakuła
(Dafi Społem Kielce )
Grzegorz Turek
atakujący
Mateusz Linda
(Aqua Zdrój Wałbrzych) 
Piotr Trojan
(szuka klubu)
 Bartosz Konieczny
środkowy
Adrian Hunek
(Ślepsk Suwałki) 
Filip Frankowski
(Krispol Września)
 
  Bartosz Dzierżyński
libero
Wiktor Kłęk
(Pag Volley Taviano – ITA)
Jakub Pulkowski
(Olimpia Sulęcin – juniorzy)
Jakub Witek
(Olimpia Sulęcin – juniorzy)
Maksmyilian Obrzud
(Olimpia Sulęcin – juniorzy)

 

MCKiS Jaworzno

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mariusz Łoziński
Sebastian Bartecki
(AT Jastrzębskiego Węgla) 
Dariusz Syguła 
(MKS Andrychów)
  Jakub Grzegolec
przyjmujący
  Jakub Czubiński
(LKPS Politechnika Lublin)
 Damian Miller
(MKS Andrychów)
 
 Paweł Żeliński 
środkowy
 Rafał Pawlak
(KPS Siedlce)
Bartosz Dzierżanowski
(TKS Tychy)
 Bartosz Schmidt
środkowy
 Bartosz Zieliński
(Norwid Częstochowa)
Damian Zborowski
(MKS Andrychów)
 Karol Borończyk
atakujący
 Kamil Dębski
(Volley Rybnik)
Dawid Żłobecki
(TKS Tychy)
Mateusz Pietras
skrzydłowy
 Mariusz Magnuszewski
(AZS Częstochowa)
Mariusz Syguła
(kończy karierę – II trener)
 Oskar Wojtaszkiewicz
(Volley Rybnik)
Grzegorz Surma
(szuka klubu)
Tomasz Pizuński
(Volley Rybnik) 
Adam Szymczak
(szuka klubu)
 Przemysław Gepfert
(GKS II Katowice)
Paweł Zawadzki
(szuka klubu)
Wiktor Macek
(TKS Tychy)

 

UKS Mickiewicz Kluczbork

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mariusz Łysiak
 Jędrzej Maćkowiak
(Krispol Września)
Maciej Niedzielski
(szuka klubu) 
 
 Konrad Mucha
środkowy
Paweł Stysiał
(SK Posojilnica Aich/Dob – AUT) 
 Bartosz Pańczyszak
(szuka klubu)
 
Jędrzej Brożyniak
rozgrywający 
Artur Pasiński
(Krispol Września)
 Paweł Cygler
(szuka klubu)
Adam Parcej
przyjmujący
 Mateusz Frąc
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Bartosz Hipe
(szuka klubu)
Piotr Jedliński
środkowy
 Maciej Polański
(KPS Siedlce)
 
 Gracjan Sachnik
libero
Jakub Gontarewicz
(KPS Siedlce)
 Maciej Kowalonek
przyjmujący
Dominik Miarka
(Norwid Częstochowa)
 Mateusz Szyporta
przyjmujący
Patryk Napiórkowski
(Krispol Września)
Marcin Widera
(asystent trenera)
Kacper Popik
(Warta Zawiercie)

 

KS Gwardia Wrocław (W miejsce TSV Sanok)

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Piotr Lebioda Łukasz Lubaczewski
(Stal Nysa)
Jędrzej Janos
(Sobieski Żagań) 
 Łukasz Sternik
rozgrywający
  Bartłomiej Dzikowicz
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
 Maciej Cierniak
(szuka klubu)
 Dawid Obrempalski
środkowy
 Kamil Maruszczyk
(Norwid Częstochowa)
 Roman Nawrocki
(Bielawianka Bielawa)
 Jakub Józwik
atakujący
Jakub Nowosielski
(Norwid Częstochowa)
Tomasz Jajor
(Bielawianka Bielawa) 
 Filip Lebioda 
libero
Michał Superlak
(Społem Kielce) 
 Fryderyk Polus
(szuka klubu)
Jędrzej Kaźmierczak
środkowy
Błażej Szymeczko
(Stal Nysa)
Arkadiusz Jutrzenka
(szuka klubu)
 Mateusz Śnieżek
przyjmujący
Arkadiusz Olczyk
(Stal Nysa)
 Filip Florek
(szuka klubu)
 Maciej Naliwajko
(MKS Andrychów)
Marcin Biela
(szuka klubu) 

 

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved