Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2018/2019 > Transfery > I liga K

Ligi polskie>sezon 2018/2019>Transfery > I liga K

BUDOWLANI TORUŃ

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mirosław Zawieracz
trener
Julita Rafałko
(ŁKS Łódź) 
Kinga Hatala
(Developres Rzeszów) 
Daria Dąbrowska
(AZS UNI Opole)
 Izabela Bałucka
(Radomka Radom)
 Karolina Bednarek
(Joker Świecie)
Marta Wójcik
(ŁKS Łódź)
 Barbara Sokolińska
(AZS Politechniki Śląskiej)
Julia Kavalenka (POR)
(S.Bernardo Cuneo – ITA)
 Paulina Berlińska
(Atom Trefl Malbork)
Aleksandra Szczygłowska
(AZS Uni Opole)
Roksana Irzemska
(BAS Białystok) 
Agata Nowak
(MKS Kalisz)
Dominika Minicz
(PWSZ Tarnów)
 Anna Lewandowska
(Wisła Warszawa)
Alina Krawczyk
(Joker Świecie)
Aleksandra Szymczak
(PTPS II Piła)
Katarzyna Śmieszek
(Radomka Radom)

MKS DĄBROWA GÓRNICZA

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Aleksandra Lipska
atakująca
trener Adam Grabowski
(KSZO Ostrowiec Św.)
trener Andrzej Stelmach
(szuka klubu)
 Kamila Colik
libero
  Katarzyna Bryda
(VfB Suhl – GER)
 Aliona Martiniuc (MDA)
(Kixx – KOR) 
  Paulina Stroiwąs
(KSZO Ostrowiec Św.)
Ewelina Tobiasz
(Budowlani Łódź)
  Małgorzata Lis
(Muszynianka Muszyna) 
Kinga Drabek
(Radomka Radom)
   Dorota Ściurka
(KSZO Ostrowiec Św.)
Marta Ciesiulewicz
(AZS Uni Opole)
 Agata Michalewicz
(Solna Wieliczka)
Simona Dreczka
(Energetyk Poznań)
  Anna Bodasińska
(Karpaty Krosno)
Patrycja Polak
(Pałac Bydgoszcz)
 Sandra Szczygioł
(Pałac Bydgoszcz)
Anastazja Baidiuk (UKR)
(szuka klubu)
 Aneta Wilczek
(BKS Bielsko-Biała) 
Barbora Purchartova (CZE)
(szuka klubu)
  Natalia Perlińska
(szuka klubu)
  Ana Grbac (CRO)
(szuka klubu)
  Aleksandra Sikorska
(szuka klubu)
Sanja Trivunović (SRB)
(szuka klubu)

 

wisła warszawa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Elena Nowgorodczenko (UKR)
środkowa
trener Piotr Chilko (BLR)
(repr. Białorusi)
 trener Dominik Stanisławczyk
(Karpaty Krosno)
Katarzyna Połeć
środkowa 
  Agnieszka Banasiak
(Mazovia Warszawa)
Magdalena Saad
(SAN-Pajda Jarosław) 
 Katarzyna Marcyniuk
przyjmująca
 Katarzyna Wawrzyniak
(MKS Kalisz)
Karolina Ciaszkiewicz-Lach
(kończy karierę)
 Alicja Markiewicz
(KSZO Ostrowiec Św.) 
Marta Wellna
(BKS Bielsko-Biała)
  Jowita Jaroszewicz
(Proxima Kraków)
Joanna Sobczak
(PWSZ Tarnów)
  Ewelina Mikołajewska
(Legionovia Legionowo)
Magdalena Jurczyk
(PWSZ Tarnów)
 Żaneta Baran
(PTPS Piła)
Paulina Biranowska
(szuka klubu)
  Anna Gawęcka
(NOSiR Nowy Dwór Maz.)
Zuzanna Kucińska
(KSZO Ostrowiec Św.)
  Angelika Bulbak
(MKS Kalisz)
Katarzyna Nadziałek
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)
 Anna Lewandowska
(Budowlani Toruń) 
Monika Kutyła
(szuka klubu)
  Mirjana Djurić-Bergendorff (SRB)
(szuka klubu)
  Katarzyna Mróz
(szuka klubu)

 

7r solna wieliczka

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Ryszard Litwin
trener
 Julia Skowron
(Joker Świecie)
Magda Jagodzińska
(BKS Bielsko-Biała) 
 Aleksandra Wańczyk
(KSZO Ostrowiec Św.)
 Magdalena Grabka
przyjmująca
 Izabela Wisz
(SAN-Pajda Jarosław)
 Agata Michalewicz
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Judyta Gawlak
środkowa
 Magdalena Lewińska
(Proxima Kraków – juniorki)
 Sylwia Pelc
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)
Patrycja Ząbek
atakująca
Karolina Szczygieł
(AZS Politechniki Śl. Gliwice) 
 Agata Skiba
(VK Kralovo Pole Brno – CZE)
Angelika Wystel (Szostok)
przyjmująca
Julija Mõnnakmäe (EST)
(szuka klubu)
Daria Bąkowska
libero
Aleksandra Buczek (Wieczorek)
rozgrywająca
Klaudia Wesół
przyjmująca
Karolina Sowisz
środkowa

enea energetyk poznań

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marcin Patyk
trener
Katarzyna Urbanowicz
(Karpaty Krosno)
Beata Pawlicka
(szuka klubu)
 Karolina Bohdanowicz
libero
 Karolina Różycka
(PTPS Piła)
Klaudia Gajewska
(ŁKS Łódź) 
 Aleksandra Pasznik
rozgrywająca
Simona Dreczka
(MKS Dąbrowa Górnicza) 
Emilia Oktaba
(KSZO Ostrowiec Św.) 
Barbara Cembrzyńska
przyjmująca 
Aleksandra Omelaniuk
(LTS Legionovia Legionowo) 
Aleksandra Gancarz 
(Volleyball Wrocław)
 Klaudia Świstek
przyjmująca
 Izabella Rapacz (USA)
(Temple University Filadelfia – USA)
Agnieszka Wołoszyn
(KSZO Ostrowiec Św.)
 
 Iwona Zuzel
rozgrywająca
Aleksandra Muszyńska
(Karpaty Krosno) 
Klaudia Felak
(Volleyball Wrocław)
 Natalia Bogdanowicz
libero
Agata Sklepik
przyjmująca
Alicja Szafrańska
środkowa

 

grupa azoty pwsz tarnów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Betleja
trener 
 Joanna Sobczak
(Wisła Warszawa)
 Izabela Matyszczak
(Częstochowianka Częstochowa)
 Sabina Podlasek
atakująca
 Paulina Bałdyga
(Muszynianka Muszyna) 
 Paulina Filipowicz
(Karpaty Krosno)
 Magdalena Szabó
przyjmująca
Klaudia Grzelak
(Joker Świecie)
 Maja Bodzęta
(Płomień Sosnowiec)
 Aleksandra Kaczyńska
libero
Magdalena Jurczyk
(Wisła Warszawa)
Dominika Minicz
(Budowlani Toruń) 
 Magdalena Pytel
libero
Aleksandra Mikołajewska
(Karpaty Krosno)
 Adrianna Lewandowska
(Szóstka Mielec)
Maja Grodzka
środkowa
 Marcelina Gliniecka
(SMS Police)
 Karolina Świderska
(WTS Włocławek)
Paulina Głaz
przyjmująca
Agata Mazur
(zespół juniorek) 
 Aleksandra Stachowicz
(szuka klubu)
Adrianna Sobczak
środkowa

 

joker mekro energoremont świecie

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dagmara Dąbrowska
przyjmująca
trener Marcin Wojtowicz
(Muszynianka Muszyna) 
trener Piotr Sobolewski
(szuka klubu) 
 Paulina Majkowska
środkowa
Katarzyna Wenerska
(Pałac Bydgoszcz) 
Marta Krajewska 
(szuka klubu)
Pola Nowacka
libero
 Paulina Brzoska
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)
Małgorzata Sobolewska
(MKS Kalisz)
Aleksandra Żurawska
libero
 Patrycja Tomczyk
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)
Karolina Florczak
(Mazovia Warszawa)
Agata Trybuła
przyjmująca
 Adrianna Kukulska
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)
Natalia Sidor
(Karpaty Krosno)
 Maja Doroszewska Oriana Miechowicz
(Radomka Radom)
Alina Krawczyk
(Budowlani Toruń)
 Oliwia Sieradzka
(Mazovia Warszawa) 
Patrycja Wyrwa
(Mazovia Warszawa)
  Weronika Fojucik
(Pałac Bydgoszcz)
Klaudia Grzelak
(PWSZ Tarnów)
 Magdalena Ociepa
(Impel Wrocław juniorki) 
Karolina Bednarek
(Budowlani Toruń)
  Julia Skowron
(Solna Wieliczka)

 

azs politechniki śląskiej gliwice

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Wojciech Czapla Katarina Osadchuk (AUS)
(VfB Suhl – GER)
 Katarina Szapowal (BLR)
(Volejbal Prerov – CZE)
 Kamila Dyduła
przyjmująca
Joanna Ciesielczyk
(KSZO Ostrowiec Św.)
Dominika Kęsik
(Karpaty Krosno) 
  Iga Piątek
libero
Izabela Trocińska
(AZS AWF Warszawa)
Patrycja Tomczyk
(Joker Świecie) 
 Nicole Rybakiewicz
środkowa
Aleksandra Elko
(AZS Uni Opole)
Paulina Brzoska
(Joker Świecie) 
 Erika Salanciová (SVK)
(TPM Racing Volley – FRA)
Adrianna Kukulska
(Joker Świecie)
Nikola Abramajtys
(AZS Uni Opole)
Anna Grzechnik
(KSZO Ostrowiec Św.)
 Katarzyna Nadziałek
(Wisła Warszawa)
Anastasia Tracz (UKR)
(KSZO Ostrowiec Św.)
Nikola Malczewska
(Impel II Wrocław) 
Karolina Szczygieł
(Solna Wieliczka)
Katarzyna Nowak
(MOS Turek)
Patrycja Drożdzińska
(Jedynka Siewierz) 
Sylwia Pelc
(Solna Wieliczka)
Michalina Jagodzińska
(Oktan Kežmarok – SVK)
Magdalena Wawrzyniak
(Uni Opole)
Anna Myjak
(szuka klubu)
Barbara Sokolińska
(Budowlani Toruń)
Gvanca Ulumbelashvili (GEO)
(szuka klubu)

 

Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Kinga Stronias
przyjmująca
trener Dominik Stanisławczyk
(Wisła Warszawa)
Daria Szczyrba
(ŁKS Łódź) 
Julia Brzezińska
środkowa
  Dominika Kęsik
(AZS Politechnika Śl. Gliwice)
Agata Pietrzkiewicz
(Częstochowianka Częstochowa) 
 
 Ewa Bimkiewicz
atakująca
 Paulina Niedźwiecka
(SAN-Pajda Jarosław)
 Marta Szcześnik
(Mazovia Warszawa)
 Klaudia Konieczna
(VfB Suhl Thüringen – GER)
Aleksandra Mikołajewska
(PWSZ Tarnów)
Izabela Klekot
(SMS Szczyrk)
Agata Kucharczyk
(szuka klubu)
Natalia Sidor
(Joker Świecie)
 Katarzyna Urbanowicz
(Energetyk Poznań)
Paulina Filipowicz
(PWSZ Tarnów)
 Aleksandra Muszyńska
(Energetyk Poznań)
Ewa Machowska
(SAN-Pajda Jarosław)
 Angelika Gajer
(AZS Uni Opole)
Iza Filipek
(San Pajda Jarosław)
 Anna Bodasińska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Marta Orzyłowska
(Ósemka Siedlce)

 

UKS Szóstka Mielec

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Roman Murdza 
trener
 Inez Pfeifer
(Płomień Sosnowiec) 
 Alicja Węgrzyn
(szuka klubu)
Kaja Daniluk
środkowa
 Adrianna Lewandowska
(PWSZ Tarnów)
Ewelina Gomułka 
(szuka klubu)
Aleksandra Mich
przyjmująca
Marta Matejko
(Truso Elbląg)
Maria Raszek
(szuka klubu)
Aleksandra Krycka
przyjmująca
 Daria Pykosz
(szuka klubu)
Dominika Mikołajewska
atakująca
 Zuzanna Babś
(szuka klubu)
Wiktoria Murdza
libero
 Agnieszka Konieczny
(szuka klubu)
Natalia Murdza
przyjmująca
  
Sylwia Kusik
środkowa
  
Elżbieta Szymańska
rozgrywająca
  
Agnieszka Cur
środkowa
  
 Martyna Gorzkiewicz
rozgrywająca
  
Julia Koza
libero
  

 

BLUESOFT Mazovia Warszawa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Robert Kupisz
trener
Aleksandra Przepiórka
(Radomka Radom) 
Karina Pinczuk (BLR)
(ekstraklasa litewska) 
 
 Magdalena Karpińska
rozgrywająca
Marta Szcześnik
(Karpaty Krosno) 
 Michalina Błaszczyk
(szuka klubu)
 
Michalina Sikora
środkowa
 Izabella Szyjka
(ŁKS Łódź)
Oliwia Sieradzka
(Joker Świecie) 
Marcelina Nowak
przyjmująca
 Zuzanna Berkowska
(Łaskovia Łask)
Nadia Wydmańska
(szuka klubu) 
Gabriela Mazur
przyjmująca
Karolina Florczak
(Joker Świecie) 
Klaudia Cieśluk
(szuka klubu) 
 Wiktoria Kowalska
(Volley Płock)
 Joanna Prokop
(szuka klubu)
Magdalena Orlicka
(LTS Legionovia Legionowo)
Zuzanna Gnas
(szuka klubu)
 Olivia Loren Kofie (USA)
(Western Michigan University – USA)
Natalia Pustelnik
(szuka klubu)
Patrycja Wyrwa
(Joker Świecie) 
Aleksandra Guzikiewicz-Kielar
(szuka klubu)
 Aleksandra Szymańska
(Proxima Kraków)
Aleksandra Muda
(Sparta Warszawa)
Klaudia Kucharska
(szuka klubu)
Agnieszka Banasiak
(Wisła Warszawa)
Izabela Zackiewicz
(NOSiR Nowy Dwór Maz.)

Uni Opole (W miejsce Radomki Radom)

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Maria Woźniczka
rozgrywająca
 trener Nicola Vettori (ITA)
(Budowlani Toruń)
 Aleksandra Elko
(AZS Politechnika Śl. Gliwice) 
Magdalena Woźniczka
przyjmująca 
 Dominika Mras
(ŁKS Łódź)
 Magdalena Kuziak
(Volleyball Wrocław)
 Dominika Witowska
środkowa
Joanna Pacak
(Legionovia Legionowo) 
Daria Dąbrowska
(AZS Uni Opole) 
 
 Oliwia Michalak
przyjmująca
Ilona Gierak
(Impel Wrocław) 
 Nikola Abramajtys
(AZS Politechnika Śl. Gliwice)
 Joanna Moczko
środkowa
Marta Ciesiulewicz
(MKS Dąbrowa Górnicza) 
 Aleksandra Cygan
(MKS Kalisz)
 
 Jagoda Maternia
(Pałac Bydgoszcz) 
Natalia Strózik
(MKS Kalisz) 
Weronika Sobiczewska
(SMS PZPS Szczyrk) 
 Magdalena Wawrzyniak
(AZS Uni Opole)
Angelika Gajer
(AZS Uni Opole) 
Aleksandra Szczygłowska
(Budowlani Toruń) 
Angelika Rusin
(Pałac Bydgoszcz – drużyna juniorska) 

WTS KDBS Bank Włocławek (W miejsce MKS Kalisz)

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marek Zacharek
I trener
 Marika Doktorska
(NOSiR Nowy Dwór Maz.)
 Anna Wodrowska
(Legionovia Legionowo)
 
Aneta Pietrzyńska
środkowa
Paulina Pachurka
(Politechnika Poznańska) 
Julia Graczyk
(zespół juniorek) 
 
 Natalia Bielińska
przyjmująca
 Karolina Świderska
(PWSZ Tarnów)
 Natalia Rebelak 
(zespół juniorek)
 
 Cecylia Pietruszka
przyjmująca
 Martyna Tracz
(Czarni Słupsk)
Zuzanna Abdulzade
(szuka klubu) 
 
 Daria Pik
atakująca
 Gaudencia Makokh (CMR)
(liga cypryjska) 
 
Oliwia Szuman
libero
  Aleksandra Wyczałkowska
(szuka klubu)
 
 Izabela Wasiak
(szuka klubu)
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved