Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2018/2019 > Transfery > Liga Siatkówki Kobiet

Ligi polskie>sezon 2018/2019>Transfery > Liga Siatkówki Kobiet

Chemik Police

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marcello Abbondanza (ITA)
trener 
Chiaka Ogbogu (USA)
(Il Bisonte Firenze – ITA) 
 Katarzyna Gajgał-Anioł
(kończy karierę)
Dominika Sobolska
(BKS Bielsko-Biała) 
 Natalia Mędrzyk
przyjmująca
Martyna Grajber
(Budowlani Łódź) 
 Izabela Bełcik
(kończy karierę)
 Bianka Busa (SRB)
przyjmująca
Magdalena Stysiak
(SMS Police ) 
Stefana Veljković (SRB)
(Igor Gorgonzola Novara – ITA)
 Aleksandra Krzos
libero
 Marlena Pleśnierowicz
(BKS Bielsko-Biała) 
Berenika Tomsia
(Pink Spiders – KOR)
 
Sladjana Mirković (SRB)
rozgrywająca
Iga Chojnacka
(Impel Wrocław) 
Malwina Smarzek
(Zanetti Volley Bergamo – ITA)
Agnieszka Bednarek
środkowa
 Martyna Łukasik
(Proxima Kraków)
Katarzyna Zaroślińska-Król
(Developres Rzeszów)
Anna Grejman
(Karayollari Ankara – TUR) 
Straszimira  Simeonowa (BUL)
(szuka klubu)
Justyna Łysiak
(PTPS Piła)

 

ŁKS Commercecon Łódź

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michal Mašek (SVK)
trener
 Valerie Nichol (USA)
(Impel Wrocław)
Katarzyna Sielicka
(kończy karierę) 
Bartłomiej Bartodziejski
II trener
 Klaudia Gajewska
(Energetyk Poznań)
 Izabela Kowalińska
(przerwa w karierze)
 
Krystyna Strasz
libero
 Daria Szczyrba
(Karpaty Krosno)
Małgorzata Skorupa
(Legionovia Legionowo) 
Zuzanna Efimienko-Młotkowska
środkowa
Klaudia Alagierska
(Legionovia Legionowo) 
Athina Papafotiou (GRE)
(ASPTT Mulhouse – FRA) 
 
Ewa Kwiatkowska
środkowa
 Anna Korabiec
(Legionovia Legionowo)
 Julita Rafałko
(Budowlani Toruń)
 
Regiane Bidias (BRA)
przyjmująca
Aleksandra Wójcik
(Muszynianka Muszyna) 
 Dominika Mras
(AZS Uni Opole)
 
 Agata Wawrzyńczyk
atakująca
 Monika Bociek
(Muszynianka Muszyna) 
Izabella Szyjka
(Mazovia Warszawa)
Marta Wójcik
(Budowlani Toruń)  
Lucie Mühlsteinová (CZE)
(przerwa w karierze)
Deja McClendon (USA)
(Delta Trentino – ITA)

 

Grot Budowlani Łódź

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Błażej Krzyształowicz
trener
 Femke Stoltenborg (NED)
(Allianz MTV Stuttgart – GER)
Kaja Grobelna (BEL)
(Unet E-Work Busto Arsizio – ITA) 
 Gabriela Polańska
środkowa
 Jaroslava Pencová (SVK)
(SAB Volley Legnano – ITA)
 Hana Cutura (CRO)
(Nantes VB – FRA)
 Julia Twardowska
przyjmująca 
Ewelina Tobiasz
(MKS Dąbrowa Górnicza) 
 Agnieszka Kąkolewska
(Pomi Casalmaggiore – ITA)
 Małgorzata Śmieszek
(Muszynianka Muszyna) 
Agata Witkowska
(szuka klubu)
 Agata Babicz
(PTPS Piła)
Julia Piotrowska
(PTPS Piła) 
Koleta Łyszkiewicz
(KSZO Ostrowiec Św.) 
Pavla Vincourova (CZE)
(Proxima Kraków)
Maria Stenzel
(Impel Wrocław) 
Ewelina Polak
(Legionovia Legionowo)
 Oliwia Urban
(PTPS Piła)
Martyna Grajber
(Chemik Police)
Weronika Centka
(zespół juniorek)
Jovana Brakocević (SRB)
(CSM Bukareszt – ROU)

 

Developres SkyRes Rzeszów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Lorenzo Micelli (ITA)
trener 
II trener Bartłomiej Dąbrowski
(Impel Wrocław)
II trener Dawid Pawlik
(szuka klubu)
 Jelena Blagojević (SRB)
przyjmująca
Maja Tokarska
(Besiktas Stambuł – TUR)  
Anna Kaczmar
(Cuneo Granda Volley – ITA)
Agnieszka Rabka
rozgrywająca 
Kinga Hatala
(Budowlani Toruń) 
Klaudia Kaczorowska
(PTPS  Piła)
 
 Helene Rousseaux (BEL)
przyjmująca
  Michaela Mlejnkova (CZE)
(Allianz MTV Stuttgart – GER)
Monika Ptak
(przerwa w karierze)
 Kamila Ganszczyk
środkowa
 Barbara Zakościelna
(BKS Profi Credit Bielsko-Biała)
Julia Andruszko (RUS)
(szuka klubu)
 Magdalena Hawryła
środkowa
 Katarzyna Zaroślińska-Król
(Chemik Police)
Ewa Żak
(kończy karierę)
Katarzyna Żabińska
środkowa 
 Dorota Medyńska
(Muszynianka Muszyna)
Pola Nowakowska
(szuka klubu)
Agata Sawicka
libero
  Petja Barakowa (BUL)
(CSM Alba Blaj – ROU)
  Adela Helić (SRB)
(RC Cannes – FRA)
Lucyna Borek
libero

 

enea PTPS Piła

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Anna Pawłowska
libero
trener Guilermo Naranjo Hernández (ESP)
(CSM Targoviste – ROU) 
trener Jacek Pasiński
(szuka klubu)
  Olga Strantzali (GRE)
(Beziers Volley – FRA) 
 Karolina Różycka
(Energetyk Poznań)
 
Karolina Portalska
(Muszynianka Muszyna)
Justyna Łysiak
(Chemik Police)
 Klaudia Kaczorowska
(Developres Rzeszów)
Dajana Bosković (SRB)
(Sarıyer Belediyespor – TUR)
 Marharyta Azizowa (AZE)
(Besiktas Stambuł – TUR)
Żaneta Baran
(Wisła Warszawa)
 Kamila Kobus
(SMS Police)
Agata Babicz
(Budowlani Łódź)
 Natalia Sroka
(MKS Kalisz)
Anna Stencel
(Proxima Kraków)
 Julia Piotrowska
(Budowlani Łódź)
Oliwia Urban
(Budowlani Łódź)
Aleksandra Trojan
(Impel Wrocław)

 

trefl proxima kraków

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Alessandro Chiappini (ITA)
trener
 Izabela Lemańczyk
(BKS  Bielsko-Biała)
 Rebecca Pavan (CAN)
(kończy karierę)
 
 Adrianna Budzoń
rozgrywająca
 Anna Miros
(KSZO Ostrowiec Św.) 
Kinga Wysokińska
(Częstochowianka Częstochowa)
Klaudia Kulig
libero
Erin Fairs (USA)
(CSM Târgoviște – ROU) 
 Daria Przybylak (Paszek)
(Rote Raben Vilsbiburg – GER)
Justyna Łukasik
środkowa
 Anna Stencel
(PTPS Piła)
Sarah Clement (USA)
(szuka klubu) 
Ewelina Brzezińska
przyjmująca
Andrea Kossányiová (CZE)
(VK AGEL Prostějov – CZE) 
 Zsuzsanna Tálas (HUN)
(Békéscsabai SE – HUN)
Aleksandra Szymańska
środkowa
 Pavla Šmídová (Vincourova) (CZE)
(Budowlani Łódź)
Jowita Jaroszewicz
(Wisła Warszawa) 
 Paula Słonecka
(KSZO Ostrowiec Św.)
Agnieszka Woźniak
(kończy karierę)
Martyna Łukasik
(Chemik Police)

 

bks profi credit bielsko-biała

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Bartłomiej Piekarczyk
trener
Nina Herelova (SVK)
(VK Agel Prostejov – CZE) 
trener Tore Aleksandersen (NOR)
(szuka klubu)
 Martyna Świrad
środkowa
Paulina Maj-Erwardt
(powrót po przerwie)  
  Dominika Sobolska (BEL)
(szuka klubu)
 
 Olivia Różański
atakująca
 Klaudia Kubacka
(zespół juniorek)
Aleksandra Jagieło
(kończy karierę)
 
 Julia Nowicka
rozgrywająca
 Dominika Kozyra
(Sparta Warszawa)
Nia Grant (USA)
(SC Poczdam – GER)
 Katarzyna Konieczna
atakująca
 Magda Jagodzińska
(Solna Wieliczka)
Barbara Zakościelna
(Developres Rzeszów)
 Emilia Mucha
przyjmująca
  Marta Wellna
(Wisła Warszawa)
Aneta Wilczek
(szuka klubu)
 Kornelia Moskwa
środkowa
 Marta Krajewska
(Joker Świecie)
Marlena Pleśnierowicz
(Chemik Police)
 Izabela Lemańczyk
(Proxima Kraków)
 Gina Mancuso (USA)
(szuka klubu)

 

polski cukier muszynianka muszyna – Nie wystąpi w rozgrywkach

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  II trener Marcin Wojtowicz
(Joker Świecie)
 
  Danica Radenković (SRB)
(Pomi Casalmaggiore – ITA)
 
   Monika Bociek
(ŁKS Łódź)
 
  Patrycja Flakus
(szuka klubu)
 
  Paulina Bałdyga
(PWSZ Tarnów)
 
  Roksana Brzóska
(Volleyball Wrocław)
 
  Małgorzata Śmieszek
(Budowlani Łódź)
 
  Maja Savić (SRB)
(szuka klubu)
 
  Aleksandra Wójcik
(ŁKS Łódź)
 
  Karolina Portalska
(PTPS Piła)
 
  Małgorzata Lis
(szuka klubu)
 
  Dorota Medyńska
(Developres Rzeszów)
 
  Marija Karakaszewa (BUL)
(CSM Alba Blaj – ROU)
 

 

kszo ostrowiec świętokrzyski

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Olga Pauliukouskaya (BLR)
libero
trener Maciej Bartodziejski
(MOSiR Sieradz) 
 trener Adam Grabowski
(szuka klubu)
Sandra Szczygioł
(Pałac Bydgoszcz)
Justyna Wojtowicz
środkowa
II trener Jegor Pimahin (BLR)
(repr. juniorek BLR)
Paulina Stroiwąs
(szuka klubu)
 Anna Lewandowska
(Budowlani Toruń)
Agnieszka Wołoszyn
(Energetyk Poznań)
Joanna Ciesielczyk
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)
Aleksandra Trojan
(Impel Wrocław) 
  Anna Grzechnik
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)
 Natalia Skrzypkowska
(Radomka Radom)
Anastasia Tracz (UKR)
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)
Anna Miros
(Proxima Kraków)
 Anastasia Sasz (BLR)
(VfB Suhl – GER)
Alicja Markiewicz
(Wisła Warszawa)
Paula Słonecka
(Proxima Kraków)
Aleksandra Wańczyk
(szuka klubu)
 
Emilia Oktaba
(Energetyk Poznań)
Koleta Łyszkiewicz
(Budowlani Łódź)
Olga Geyko (UKR)
(turecka I liga)
Magdalena Soter
(Volleyball Wrocław) 
 Marta Biedziak
(szuka klubu)

 

Volleyball wrocław

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marek Solarewicz
trener

 Karolina Pancewicz
(zespół juniorek)
 Valerie Nichol (USA)
(ŁKS Łódź)
  Natalia Murek
przyjmująca
 Roksana Wers (Brzóska)
(Muszynianka Muszyna)  
Maria Stenzel
(Budowlani Łódź)
 Weronika Wołodko
rozgrywająca
 Aleksandra Gancarz
(Energetyk Poznań)
Julia Szczurowska
(RC Cannes – FRA)
Anna Łozowska 
środkowa
 Natalia Gajewska
(Volley Soverato – ITA) 
Iga Chojnacka
(Chemik Police)
 Magdalena Kuziak
(Uni Opole)
Ilona Gierak
(AZS Uni Opole)
 Aleksandra Rasińska
(Legionovia Legionowo)
Tamara Gałucha
(Pałac Bydgoszcz)
 Klaudia Felak
(Energetyk Poznań)
Aleksandra Trojan
(PTPS Piła)
Karolina Piśla
(Ladies in Black Aachen – GER)
Magdalena Soter
(KSZO Ostrowiec Św.)

 

ks pałac bydgoszcz

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Monika Jagła
libero
 trener Piotr Matela
(Chemik Police)
Zuzanna Czyżnielewska
(kończy karierę) 
Patrycja Polak
(MKS Dąbrowa Górnicza) 
 Magdalena Mazurek
rozgrywająca
  Tamara Gałucha
(Impel Wrocław)
Katarzyna Wenerska
(Joker Świecie) 
 
 Ewelina Krzywicka
przyjmująca
 Maja Pahor (SLO)
(Caltic Ljubljana – SLO)
Weronika Fojucik
(Joker Świecie)
Joanna Kuligowska
przyjmująca
 Małgorzata Andersohn
(drużyna juniorek)
 Jagoda Maternia
(AZS Uni Opole)
Monika Fedusio
przyjmująca
Marta Ziółkowska
środkowa
Kinga Różyńska
środkowa
 Natalia Misiuna
środkowa
   

 

Legionovia Legionowo

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Piotr Olenderek
trener
 Zuzanna Górecka
(drużyna juniorek/SMS Szczyrk)
Klaudia Alagierska
(ŁKS Łódź) 
 Małgorzata Jasek
atakująca
Aleksandra Gryka
(drużyna juniorek/SMS Szczyrk) 
 Anna Korabiec
(ŁKS Łódź)
 
 Beata Olenderek
przyjmująca
Ewelina Polak
(Budowlani Łódź)
Anna Bączyńska
(Radomka Radom) 
 Adriana Adamek
libero
Agnieszka Adamek
(Polonia Świdnica)
Aleksandra Rasińska
(Volleyballl Wrocław)
 Magdalena Damaske
przyjmująca
 Małgorzata Skorupa
(ŁKS Łódź)
Alicja Grabka
(Radomka Radom)
 Alicja Wójcik
środkowa
Kristina Kicka (BLR)
(Incheon Heungkuk Spiders – KOR)
Joanna Pacak
(AZS Uni Opole)
Anna Wodrowska
(WTS Włocławek) 
Ewelina Mikołajewska
(Wisła Warszawa)
 Paulina Szpak
(szuka klubu)

 

E.Leclerc Radomka Radom (W Miejsce Muszynianki)

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Jacek Skrok
trener
Alicja Grabka
(Legionovia Legionowo) 
Aleksandra Przepiórka
(Mazovia Warszawa) 
Majka Szczepańska
atakująca 
 Natalia Skrzypkowska
(KSZO Ostrowiec Św.)
Aleksandra Bator
(szuka klubu) 
Renata Biała
przyjmująca
  Anna Bączyńska
(Legionovia Legionowo)
Katarzyna Śmieszek
(szuka klubu) 
Gabriela Ponikowska
środkowa
 Kinga Drabek
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Dominika Czajka
(szuka klubu)
 Olga Samul
libero
 Izabela Bałucka
(Budowlani Toruń)
Oriana Miechowicz
(szuka klubu)
 Maja Pelczarska
rozgrywająca
 Joanna Kapturska
(powrót po przerwie)
Patrycja Gądek
(Tchalou Volley – BEL)
Gabriela Borawska
przyjmująca
Sonia Kubacka
środkowa
Julita Molenda
przyjmująca

 

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved