Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2018/2019 > Rosja M > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2018/2019>Rosja M > runda zasadnicza

26. kolejka: 23-03-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
23-03-2019 Zenit Kazań Dinamo Okręg Leningradzki3:025:14, 25:22, 25:18
23-03-2019 Jenisej Krasnojarsk Zenit Sankt Petersburg3:123:25, 25:20, 25:23, 25:15
23-03-2019 Dinamo Moskwa Gazprom-Jurga Surgut3:123:25, 25:16, 27:25, 25:21
23-03-2019 Biełogorie Biełgorod NOWA Nowokujbyszewsk3:025:21, 25:23, 25:23
23-03-2019 Fakieł Nowy Urengoj Lokomotiv Nowosybirsk3:025:23, 25:20, 25:23
22-03-2019 Ural Ufa Kuzbass Kemerowo3:025:23, 25:18, 25:20
23-03-2019 Jarosław Jarosławicz Jugra-Samotłor Niżniewartowsk3:225:20, 25:21, 19:25, 20:25, 15:11
 przejdź do kolejki: 25

tabela po 26. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań267477:172286:1899
2Kuzbass Kemerowo266166:252135:1898
3Zenit Sankt Petersburg265665:322262:2125
4Fakieł Nowy Urengoj265668:382438:2219
5Biełogorie Biełgorod265360:312103:1965
6Lokomotiv Nowosybirsk264956:402255:2107
7Dinamo Moskwa264051:512303:2272
8Ural Ufa263043:572189:2253
9Gazprom-Jurga Surgut263040:552058:2189
10Jenisej Krasnojarsk263038:592169:2266
11NOWA Nowokujbyszewsk262638:622154:2257
12Dinamo Okręg Leningradzki262335:662149:2321
13Jugra-Samotłor Niżniewartowsk261123:731926:2262
14Jarosław Jarosławicz26722:761967:2361
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

25. kolejka: 16-03-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
16-03-2019 Jarosław Jarosławicz Dinamo Okręg Leningradzki 1:321:25, 27:25, 18:25, 19:25
16-03-2019 Dinamo Moskwa Ural Ufa 2:322:25, 25:21, 25:17, 21:25, 13:15
15-03-2019 Kuzbass Kemerowo NOWA Nowokujbyszewsk3:025:15, 25:18, 25:14
16-03-2019 Biełogorie Biełgorod Lokomotiv Nowosybirsk3:218:25, 25:21, 25:20, 13:25, 15:9
16-03-2019 Jugra-Samotłor Niżniewartowsk Fakieł Nowy Urengoj3:227:25, 19:25, 17:25, 25:21, 15:10
17-03-2019 Zenit Kazań Jenisej Krasnojarsk3:218:25, 34:32, 20:25, 25:19, 15:12
17-03-2019 Zenit Sankt Petersburg Gazprom-Jurga Surgut3:025:17, 25:23, 28:26
 przejdź do kolejki: 24
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved