Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2018/2019 > Rosja M > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2018/2019>Rosja M > runda zasadnicza

25. kolejka: 16-03-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
16-03-2019 Jarosław Jarosławicz Dinamo Okręg Leningradzki 1:321:25, 27:25, 18:25, 19:25
16-03-2019 Dinamo Moskwa Ural Ufa 2:322:25, 25:21, 25:17, 21:25, 13:15
15-03-2019 Kuzbass Kemerowo NOWA Nowokujbyszewsk3:025:15, 25:18, 25:14
16-03-2019 Biełogorie Biełgorod Lokomotiv Nowosybirsk3:218:25, 25:21, 25:20, 13:25, 15:9
16-03-2019 Jugra-Samotłor Niżniewartowsk Fakieł Nowy Urengoj3:227:25, 19:25, 17:25, 25:21, 15:10
17-03-2019 Zenit Kazań Jenisej Krasnojarsk3:218:25, 34:32, 20:25, 25:19, 15:12
17-03-2019 Zenit Sankt Petersburg Gazprom-Jurga Surgut3:025:17, 25:23, 28:26
 przejdź do kolejki: 24przejdź do kolejki: 26

tabela po 25. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań257174:172211:1845
2Kuzbass Kemerowo256166:222074:1823
3Zenit Sankt Petersburg255664:292179:2027
4Fakieł Nowy Urengoj255365:382363:2153
5Biełogorie Biełgorod255057:312028:1898
6Lokomotiv Nowosybirsk254956:372189:2032
7Dinamo Moskwa253748:502203:2185
8Ural Ufa252740:572114:2192
9Gazprom-Jurga Surgut253039:521971:2089
10Jenisej Krasnojarsk252735:582071:2183
11NOWA Nowokujbyszewsk252638:592087:2182
12Dinamo Okręg Leningradzki252335:632095:2246
13Jugra-Samotłor Niżniewartowsk251021:701824:2158
14Jarosław Jarosławicz25519:741863:2259
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

24. kolejka: 09-03-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-03-2019 Lokomotiv Nowosybirsk Ural Ufa3:025:22, 25:14, 25:16
09-03-2019 Fakieł Nowy Urengoj Gazprom-Jurga Surgut3:025:20, 25:21, 27:25
09-03-2019 Dinamo Moskwa Jarosław Jarosławicz3:225:22, 13:25, 25:18, 23:25, 15:13
09-03-2019 Zenit Sankt Petersburg Zenit Kazań 1:325:19, 22:25, 20:25, 21:25
09-03-2019 NOWA Nowokujbyszewsk Jugra-Samotłor Niżniewartowsk3:025:20, 25:17, 25:17
10-03-2019 Biełogorie Biełgorod Jenisej Krasnojarsk3:025:18, 25:22, 25:18
10-03-2019 Kuzbass Kemerowo Dinamo Okręg Leningradzki3:025:19, 25:16, 25:23
 przejdź do kolejki: 23

26. kolejka: 23-03-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
23-03-2019 Zenit Kazań Dinamo Okręg Leningradzki3:025:14, 25:22, 25:18
23-03-2019 Jenisej Krasnojarsk Zenit Sankt Petersburg3:123:25, 25:20, 25:23, 25:15
23-03-2019 Dinamo Moskwa Gazprom-Jurga Surgut3:123:25, 25:16, 27:25, 25:21
23-03-2019 Biełogorie Biełgorod NOWA Nowokujbyszewsk3:025:21, 25:23, 25:23
23-03-2019 Fakieł Nowy Urengoj Lokomotiv Nowosybirsk3:025:23, 25:20, 25:23
22-03-2019 Ural Ufa Kuzbass Kemerowo3:025:23, 25:18, 25:20
23-03-2019 Jarosław Jarosławicz Jugra-Samotłor Niżniewartowsk3:225:20, 25:21, 19:25, 20:25, 15:11

tabela po 26. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań267477:172286:1899
2Kuzbass Kemerowo266166:252135:1898
3Zenit Sankt Petersburg265665:322262:2125
4Fakieł Nowy Urengoj265668:382438:2219
5Biełogorie Biełgorod265360:312103:1965
6Lokomotiv Nowosybirsk264956:402255:2107
7Dinamo Moskwa264051:512303:2272
8Ural Ufa263043:572189:2253
9Gazprom-Jurga Surgut263040:552058:2189
10Jenisej Krasnojarsk263038:592169:2266
11NOWA Nowokujbyszewsk262638:622154:2257
12Dinamo Okręg Leningradzki262335:662149:2321
13Jugra-Samotłor Niżniewartowsk261123:731926:2262
14Jarosław Jarosławicz26722:761967:2361
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved