Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2018/2019 > Rosja M > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2018/2019>Rosja M > play-off

play-off

FINAŁ
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
02-05-2019 Zenit Kazań Kuzbass Kemerowo 0:325:27, 21:25, 22:250:1
03-05-2019 Zenit Kazań Kuzbass Kemerowo 1:323:25, 25:19, 23:25, 22:250:2
07-05-2019 Kuzbass Kemerowo Zenit Kazań 0:320:25, 21:25, 19:252:1
08-05-2019 Kuzbass Kemerowo Zenit Kazań3:121:25, 25:19, 25:22, 25:233:1
o 3. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
02-05-2019 Zenit Sankt Petersburg Fakieł Nowy Urengoj 2:318:25, 17:25, 25:16, 25:17, 22:240:1
05-05-2019 Fakieł Nowy Urengoj Zenit Sankt Petersburg3:125:22, 25:20, 23:25, 25:202:0
o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
02-05-2019 Biełogorie Biełgorod Lokomotiv Nowosybirsk 1:323:25, 22:25, 25:18, 22:250:1
05-05-2019 Lokomotiv Nowosybirsk Biełogorie Biełgorod 3:228:26, 25:18, 17:25, 21:25, 17:152:0
półfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
21-04-2019 Zenit Kazań Fakieł Nowy Urengoj3:025:22, 26:24, 25:191:0
25-04-2019 Fakieł Nowy Urengoj Zenit Kazań 0:316:25, 23:25, 23:250:2
21-04-2019 Kuzbass Kemerowo Zenit Sankt Petersburg3:025:15, 26:24, 25:231:0
25-04-2019 Zenit Sankt Petersburg Kuzbass Kemerowo 1:319:25, 17:25, 25:23, 23:250:2
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
21-04-2019 Biełogorie Biełgorod Ural Ufa3:125:18, 25:27, 26:24, 25:181:0
24-04-2019 Ural Ufa Biełogorie Biełgorod3:225:23, 21:25, 19:25, 27:25, 15:71:1
28-04-2019 Biełogorie Biełgorod Ural Ufa3:224:26, 25:20, 17:25, 25:22, 15:102:1
20-04-2019 Lokomotiv Nowosybirsk Dinamo Moskwa3:122:25, 25:19, 25:22, 25:201:0
24-04-2019 Dinamo Moskwa Lokomotiv Nowosybirsk 0:321:25, 24:26, 17:250:2
ćwierćfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
29-03-2019 Zenit Kazań Ural Ufa3:025:16, 25:20, 25:191:0
14-04-2019 Ural Ufa Zenit Kazań 0:316:25, 12:25, 15:250:2
06-04-2019 Kuzbass Kemerowo Dinamo Moskwa3:118:25, 26:24, 30:28, 25:181:0
14-04-2019 Dinamo Moskwa Kuzbass Kemerowo 1:323:25, 25:22, 22:25, 22:250:2
29-03-2019 Zenit Sankt Petersburg Lokomotiv Nowosybirsk3:126:28, 25:20, 26:24, 25:221:0
14-04-2019 Lokomotiv Nowosybirsk Zenit Sankt Petersburg 2:325:21, 25:21, 25:27, 20:25, 15:170:2
06-04-2019 Fakieł Nowy Urengoj Biełogorie Biełgorod 2:321:25, 25:19, 25:23, 27:29, 16:180:1
14-04-2019 Biełogorie Biełgorod Fakieł Nowy Urengoj 0:325:27, 22:25, 19:251:1
17-04-2019 Fakieł Nowy Urengoj Biełogorie Biełgorod3:225:21, 17:25, 25:23, 23:25, 15:82:1
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved