Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2015/2016 > Transfery > Orlen Liga

Orlen Liga

KPS Chemik Police

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Joanna Wołosz
(Yamamay Busto Arsizo – ITA)
Maja Ognjenović (SRB)
(Nordmeccanica Rebecchi Piacenza – ITA)
Brankica Mihajlović (SRB)
(Hisamitsu Springs – JPN)
Helena Havelkova (CZE)
(Yamamay Busto Arsizo – ITA)
Agnieszka Rabka
(szuka klubu)
 
Izabela Bełcik
(Trefl Sopot)
Aleksandra Krzos
(Muszynianka Muszyna)
 
Paulina Maj-Erwardt
(Muszynianka Muszyna)
Małgorzata Glinka-Mogentale
(koniec kariery)
 
Madalyanne Montano (COL)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
  
Isabel Yonkaira Paola Pena (DOM)  

PGE Atom Trefl Sopot

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Danica Radenković (SRB)
(Muszynianka Muszyna)
Izabela Bełcik
(Chemik Police)
Anne Buijs (NED)
(Lokomotiw Baku – AZE)
Maret Grothues-Balkestein (NED)
(RC Cannes – FRA)
Charlotte Leys (BEL)
(Galatasaray Stambuł – TUR)
 
Olga Sawenczuk (UKR)
(Azerrail Baku – AZE)
Deja McClendon (USA)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Anna Grejman
(Impel Wrocław)
Karolina Różycka
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Natalia Skrzypkowska
(Budowlani Łódź)
Danica Radenković (SRB)
(Trefl Sopot)
 
Julia Milovits (HUN)
(Crvena Zvezda Belgrad – SRB)
Katie Carter (USA)
(powrót do USA)
 
Karolina Szczygieł
(Młoda Muszynianka)
Ilona Gierak
(Budowlani Toruń)
 
Maja Savic (SRB)
(Partizan Belgrad – SRB)
Sylwia Wojcieska
(szuka klubu)
 
Sylwia Pelc
(BKS Bielsko-Biała)
Gabriela Jasińska
(PSPS Chemik Police)
 
Izabela Śliwa
(VC Wiesbaden – GER)
Paulina Maj-Erwardt
(Chemik Police)
 
Adela Helić (SRB)
(Crvena Zvezda Belgrad – SRB)
Ivana Plchotova (CZE)
(szuka klubu)
 
Aleksandra Krzos
(Chemik Police)
  

Impel Wrocław

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Nicola Negro (ITA)
(bez klubu)
trener Tore Aleksandersen (NOR)
(szuka klubu)
Logan Tom (USA)
(RC Cannes – FRA)
Milena Radecka
(Foppapedretti Bergamo – ITA)
Anna Grejman
(Muszynianka Muszyna)
 
Katarzyna Skowrońska-Dolata
(Rabita Baku – AZE)
Denise Hanke (GER)
(Schweriner SC – GER)
 
Andrea Kossanyiová (CZE)
(Agel Prostejov – CZE)
Jenna Hagglund (USA)
(szuka klubu)
 
Carolina Costagrande (ITA)
(Vakifbank Stambuł – TUR)
Anita Kwiatkowska
(Nafta Piła)
 
Aleksandra Sikorska
(Budowlani Łódź)
Mira Topić (CRO)
(szuka klubu)
 
Karolina Piśla
(BKS Bielsko-Biała)
Hana Cutura (CRO)
(szuka klubu)
 
Kristin Hildebrand (USA)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
Berit Kauffeldt (GER)
(szuka klubu)
 

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Magdalena Śliwa
(Budowlani Łódź)
II trener Tomasz Wasilkowski
(MKS Będzin)
 
Kamila Ganszczyk
(KSZO Ostrowiec Św.)
Ozge Cemberci (TUR)
(Lokomotiw Baku – AZE)
 
Karolina Różycka
(Muszynianka Muszyna)
Dominika Sobolska
(Metalleghe Sanitars Montichiari – ITA)
 
Micha Daniella Hancock (USA)
(Imoco Volley Conegliano – ITA)
Aleksandra Liniarska
(Budowlani Łódź)
 
Deja McClendon (USA)
(Trefl Sopot)
Katarzyna Konieczna
(szuka klubu)
 
Izabela Bałucka
(Karpaty Krosno)
Gina Mancuso (USA)
(szuka klubu)
 
Nadia Wydmańska
(Młoda Liga MKS Dąbrowa Górnicza)
Jekaterina Zakrewskaya (BLR)
(szuka klubu)
 
Kinga Drabek
(SMS PZPS Szczyrk)
Marta Łukaszewska
(Budowlani Toruń)
 
Rebecca Pavan (CAN)
(Beziers Volley – FRA)
  

SK bank Legionovia Legionowo

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Emilia Kajzer
(Budowlani Łódź)
Marta Bechis (ITA)
(szuka klubu)
 
Klaudia Grzelak
(KSZO Ostrowiec Św.)
Jaimie Thibeault (CAN)
(Yamamay Busto Arsizio – ITA)
 
Joanna Pacak
(Budowlani Łódź)
  
Adriana Adamek
(Pałac Bydgoszcz)
  
Małgorzata Zaciek
(Nike Węgrów)
  

Budowlani Łódź

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Heike Beier (GER)
(BKS Bielsko-Biała)
Magdalena Śliwa
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Pavla Vincourova (CZE)
(Savino Del Bene Scandicci – ITA)
Natalia Skrzypkowska
(Muszynianka Muszyna)
 
Ewelina Tobiasz
(KSZO Ostrowiec Św.)
Valerie Courtois (BEL)
(szuka klubu)
 
Julia Twardowska
(Pałac Bydgoszcz)
Emilia Kajzer
(Legionovia Legionowo)
 
Aleksandra Gromadowska
(Młody Impel Wrocław)
Joanna Pacak
(Legionovia Legionowo)
 
Daiana Muresan (ROU)
(Savino Del Bene Scandicci – ITA)
Aleksandra Sikorska
(Impel Wrocław)
 
Aleksandra Liniarska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Sanja Popović (CRO)
(Leningradka St. Petersburg)
 
 Dorota Ściurka
(szuka klubu)
 

BKS Auprof Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Emanuele Sbano (ITA)
(Sigel Pallavolo Marsala – ITA)
trener Leszek Rus
(szuka klubu)
Agnieszka Rabka
(Chemik Police)
Nikola Radosova (SVK)
(SC Poczdam – GER)
II trener Marcin Owczarski
(szuka klubu)
 
Aleksandra Pasznik
(Ekstrim Gorlice)
Heike Beier (GER)
(Budowlani Łódź)
 
Yael Castiglione (ARG)
(Rio do Sul Volei – BRA)
Lucie Muhlsteinova (CZE)
(Telekom Baku – AZE)
 
Emilia Mucha
(Developres Rzeszów)
Dorota Wilk
(Nafta Piła)
 
II trener Bartłomiej Piekarczyk
(KSZO Ostrowiec Św.)
Elżbieta Klein
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
 
 Sylwia Pelc
(Muszynianka Muszyna)
 
 Karolina Piśla
(Impel Wrocław)
 

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Paulina Szpak
(Stod Volley – NOR)
II trener Bartłomiej Piekarczyk
(BKS Bielsko-Biała)
Julia Piotrowska
(Trefl II Sopot)
Ewelina Polak
(Silesia Volley)
Ralitsa Wasiljewa (BUL)
(szuka klubu)
Dorota Ściurka
(Budowlani Łódź)
Roksana Brzóska
(Budowlani Toruń)
Katarzyna Brojek
(urlop macierzyński)
 
Natalia Nowak
(Młoda Legionovia Legionowo)
Małgorzata Ścibisz
(urlop macierzyński)
 
Sandra Szczygioł
(Budowlani Toruń)
Kamila Ganszczyk
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Alicja Wójcik
(Joker Świecie)
Klaudia Grzelak
(Legionovia Legionowo)
 
Anna Korabiec
(Pałac Bydgoszcz)
Sophie Godfrey (AUS)
(VT Aurubis Hamburg – GER)
 
Zuzanna Pieczka
(Pałac Bydgoszcz)
Joanna Kuligowska
(Pałac Bydgoszcz)
 
Kinga Dybek
(Pałac Bydgoszcz)
Barbara Bawoł
(koniec kariery)
 
Beata Mielczarek
(Nike Węgrów)
Marta Wójcik
(szuka klubu)
 
Angelika Bulbak
(Nike Węgrów)
Ewelina Tobiasz
(Budowlani Łódź)
 
Karolina Bednarek (Suwińska)
(ŁKS Łódź)
Dominika Nowakowska
(Nike Węgrów)
 
 Aneta Duda
(Joker Świecie)
 

PTPS Piła

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Nicola Vettori (ITA)
(Energetyk Poznań)
Justyna Raczyńska
(Zawisza Sulechów)
 
Anita Kwiatkowska
(Impel Wrocław)
Natalia Krawulska
(Pałac Bydgoszcz)
 
Małgorzata Skorupa
(Pałac Bydgoszcz)
Katarzyna Nadziałek
(ŁKS Łódź)
 
Dorota Wilk
(BKS Bielsko-Biała)
Marzena Wilczyńska
(Budowlani Toruń)
 
Agata Babicz
(powrót do gry)
Marija Milović (MNE)
(szuka klubu)
 
Alicja Markiewicz
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
Caroline Jarmoc (CAN)
(szuka klubu)
 
 Veronik Skorupka (GER)
(szuka klubu)
 
 Magdalena Wawrzyniak
(Igor Gorgonzola Novara – ITA)
 

KS Developres Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Aleksandra Wańczyk
(Poprad Stary Sącz)
Paula Szeremeta
(urlop macierzyński)
 
Ewelina Janicka
(KS Murowana Goślina)
Magdalena Olszówka
(urlop macierzyński)
 
Agata Skiba
(Zawisza Sulechów)
Karolina Filipowicz
(Budowlani Toruń)
 
Ana Otasević (MNE)
(VK Spisska Nova Ves – SVK)
Emilia Mucha
(BKS Bielsko-Biała)
 
Joanna Kapturska
(Obiettivo Risarcimento Vicenza – ITA)
Aleksandra Kazała
(wyjazd do USA)
 
Nikolina Jelić (SRB)
(VolleyStars Thuringen – GER)
  
Weseła Bonczewa (BUL)
(Maritsa Płowdiw – BUL)
  
Kiesha Leggs (USA)
(Robur Tiboni Urbino – ITA)
  

KS Pałac Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marlena Pleśnierowicz
(Budowlani Toruń)
Adriana Adamek
(Legionovia Legionowo)
 
Joanna Kuligowska
(KSZO Ostrowiec Św.)
Patrycja Tomczyk
(ŁKS Łódź)
 
Marta Ziółkowska
(Joker Świecie)
Marta Biedziak
(ASPTT Mulhouse – FRA)
 
Ewelina Krzywicka
(Budowlani Toruń)
Kinga Dybek
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Natalia Krawulska
(Nafta Piła)
Anna Korabiec
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
 Zuzanna Pieczka
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
 Patrycja Polak
(Beng Rovigo – ITA)
 
 Julia Twardowska
(Budowlani Łódź)
 
 Aleksandra Jurkojć
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
 
 Pola Nowacka
(Nike Węgrów)
 
 Małgorzata Skorupa
(Nafta Piła)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved