Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2015/2016 > Transfery > PlusLiga

PlusLiga

Asseco Resovia Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dmytro Paszycki (UKR)
(Cuprum Lubin)
Marko Ivović (SRB)
(Biełgorie Biełgorod – RUS)
 
Bartosz Kurek
(Lube Banca Macerata – ITA)
Rafał Buszek
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
Aleksander Śliwka
(AZS Politechnika Warszawska)
Russell Holmes (USA)
(szuka klubu)
 
Damian Wojtaszek
(Jastrzębski Węgiel)
Dawid Konarski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
Thomas Jaeschke (USA)
(Uniwersytet Chicago – USA)
Paul Lotman (USA)
(Berlin Recycling Volleys – GER)
 
Julien Lyneel (FRA)
(Montpellier – FRA)
Michał Żurek
(Transfer Bydgoszcz)
 

Lotos Trefl Gdańsk

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Miłosz Hebda
(MKS Będzin)
Krzysztof Wierzbowski
(Effector Kielce)
 
Karol Behrendt
(Kęczanin Kęty)
Sławomir Stolc
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Moustapha M’Baye
(Krispol Września)
 

PGE Skra Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marcin Janusz
(Effector Kielce)
Wojciech Włodarczyk
(Cuprum Lubin)
 
Robert Milczarek
(MKS Będzin)
Maciej Muzaj
(Jastrzębski Węgiel)
 
Mariusz Marcyniak
(AZS Częstochowa)
Ferdinand Tille (GER)
(TSV Herrsching – GER)
 
Marcel Gromadowski
(Cuprum Lubin)
Aleksa Brdjović (SRB)
(Gazprom Surgut)
 
Milan Katić (SRB)
(Vojvodina Nowy Sad – SRB)
  
Mihajlo Stanković (SRB)
(Vojvodina Nowy Sad – SRB)
  

KS Jastrzębski Węgiel

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mark Lebedew (AUS)
(BR Volleys – GER)
trener Roberto Piazza (ITA)
(Olympiakos Pireus – GRE)
Grzegorz Szymański
(Indykpol AZS Olsztyn)
Piotr Hain
(AZS Olsztyn)
Damian Wojtaszek
(Resovia Rzeszów)
 
Maciej Muzaj
(Skra Bełchatów)
Alen Pajenk
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
 
Adrian Mihułka
(Victoria Wałbrzych)
Mateusz Malinowski
(Cuprum Lubin)
 
Alexander Shafranovich (ISR)
(PAOK Saloniki – GRE)
Dmytro Filippov (GRE)
(Olympiakus Pireus – GRE)
 
Damian Boruch
(Pekpol Ostrołęka)
Denis Kaliberda (GER)
(Sir Safety Perugia – ITA)
 
Toontje van Lakvelt (CAN)
(ASUL Lyon Volley – FRA)
Guillaume Quesque (FRA)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
 
Jason De Rocco (CAN)
(Afyonkarahisar Belediyesi – TUR)
Michał Łasko (ITA)
(Sichuan – CHN)
 
Wojciech Sobala
(BBTS Bielsko-Biała)
Zbigniew Bartman
(Sichuan – CHN)
 
Radosław Gil
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Krzysztof Gierczyński
(kończy karierę)
 
 Grzegorz Kosok
(Transfer Bydgoszcz)
 

BKS Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Piotr Makowski
(reprezentacja Polski siatkarek)
trener Vital Heynen (BEL)
(szuka klubu)
Armin Mustedanović (BIH)
(BAIC Motors – CHN)
Murilo Radke (BRA)
(Budvanska Rivijera Budva – MNE)
Paweł Woicki
(Indykpol AZS Olsztyn)
 
Wojciech Ferens
(BBTS Bielsko-Biała)
Marcin Waliński
(AZS Olsztyn)
 
Bartosz Krzysiek
(Effector Kielce)
Steven Marshall (CAN)
(SVG Lueneburg – GER)
 
Grzegorz Kosok
(Jastrzębski Węgiel)
Justin Duff (CAN)
(szuka klubu)
 
Michał Żurek
(Resovia Rzeszów)
Dawid Gunia
(Cuprum Lubin)
 
Michał Ruciak
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Konstantin Cupković
(Tours VB – FRA)
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Ferdinando De Giorgi (ITA)
(Tonno Callipo Vibo Valentia – ITA)
Paweł Zagumny
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Benjamin Toniutti (FRA)
(VfB Friedrichshafen – GER)
Lucas Loh (BRA)
(Volei Brasil Kirin – BRA)
 
Dawid Konarski
(Resovia Rzeszów)
Kay van Dijk (NED)
(szuka klubu)
 
Rafał Buszek
(Resovia Rzeszów)
Nimir Abdel-Aziz (NED)
(Stade Poitevin Poitiers – FRA)
 
Grzegorz Pająk
(Effector Kielce)
Wojciech Kaźmierczak
(KPS Siedlce)
 
Kevin Tillie (FRA)
(Arkas Izmir – TUR)
Michał Ruciak
(- Bydgoszcz)
 
Sam Deroo (BEL)
(Calzedonia Werona – ITA)
Dick Kooy (NED)
(Halkbank Ankara – TUR)
 
Sławomir Stolc
(Trefl Gdańsk)
Krzysztof Zapłacki
(Ślepsk Suwałki)
 
Korneliusz Banach
( ZAKSA Młoda Liga)
  

Cuprum Lubin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Wojciech Włodarczyk
(PGE Skra Bełchatów)
Łukasz Kadziewicz
(kończy karierę)
 
Mateusz Malinowski
(Jastrzębski Węgiel)
Dmytro Paszycki (UKR)
(Resovia Rzeszów)
 
Dawid Gunia
(Transfer Bydgoszcz)
Ivan Borovnjak (SRB)
(Sermayeh Bank – IRI)
 
Robert Täht (EST)
(Bigbank Tartu – EST)
Jeroen Trommel (NED)
(koniec kariery)
 
Łukasz Kaczmarek
(Victoria Wałbrzych)
Paweł Siezieniewski
(szuka klubu)
 
Keith Pupart (EST)
(Arago de Sete – FRA)
Łukasz Łapszyński
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Marcin Możdżonek
(Halbank Ankara – TUR)
Marcel Gromadowski
(Skra Bełchatów)
 
Marcus Böhme (GER)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
  

AZS Politechnika Warszawska

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Paweł Zagumny
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Aleksander Śliwka
(Resovia Rzeszów)
 
Jakub Kowalczyk
(Camper Wyszków)
Krzysztof Bieńkowski
(AZS Olsztyn)
 
Paweł Halaba
(AGH AZS Kraków)
Artur Szalpuk
(Czarni Radom)
 
Jan Firlej
(Czarni Radom-Młoda Liga)
Piotr Lipiński
(szuka klubu)
 
Guillaume Samica
(AZS Częstochowa)
Dominik Depowski
(AGH Kraków)
 
Przemysław Smoliński
(Ślepsk Suwałki)
Bartłomiej Mordyl
(AGH Kraków)
 
Łukasz Łapszyński
(Cuprum Lubin)
Mateusz Sacharewicz
(BBTS Bielsko-Biała)
 

WKS Cerrad Czarni Radom

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Raul Lozano (ARG)Michał Kędzierski
(Effector Kielce)
 
Artur Szalpuk
(AZS Politechnika Warszawska)
Dirk Westphal (GER)
(Nantes VB – FRA)
 
Zack La Cavera (USA)
(UC Irvine – USA)
  
Patryk Szczurek
(AZS Nysa)
  
Jakub Zwiech
(SMS Spała)
  

Indykpol AZS Olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Piotr Poskrobko
(Ślepsk Suwałki)
II trener Wojciech Janas
(szuka klubu)
 
Jakub Zabłocki
(KPS Siedlce)
Piotr Hain
(Jastrzębski Węgiel)
 
Paweł Woicki
(Transfer Bydgoszcz)
Piotr Łuka
(Stal AZS Nysa)
 
Marcin Waliński
(Transfer Bydgoszcz)
Jakub Bik
(szuka klubu)
 
Bram Van Den Dries (BEL)
(Maliye Milli Piyango Ankara – TUR)
Grzegorz Szymański
(szuka klubu)
 
Filip Stoilović (SRB)
(Crvena Zvezda Belgrad – SRB)
Lévi Cabral (BRA)
(szuka klubu)
 
Krzysztof Bieńkowski
(AZS Politechnika Warszawska)
Juraj Zaťko (SVK)
(szuka klubu)
 
Thomas Koelewijn (NED)
(Arago de Sete – FRA)
František Ogurčák (SVK)
(szuka klubu)
 

MKS Banimex Będzin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Tomasz Wasilkowski
(MKS Dąbrowa Górnicza)
trener Roberto Santilli (ITA)
(reprezentacja Australii)
Harrison Peacock (AUS)
Bartosz Kaczmarek
(Effector Kielce)
Miłosz Hebda
(Trefl Gdańsk)
 
Mateusz Piotrowski
(AZS PWSZ Nysa)
Adrian Hunek
(szuka klubu)
 
Jakub Peszko
(Camper Wyszków)
Mikołaj Sarnecki
(szuka klubu)
 
Mariusz Schamlewski
(Ślepsk Suwałki)
Grzegorz Wójtowicz
(szuka klubu)
 
Tijmen Laane – NED
(SVG Lüneburg – GER)
Tomasz Tomczyk
(szuka klubu)
 
Michał Kamiński
(Panathinaikos Ateny – GRE)
Robert Milczarek
(Skra Bełchatów)
 
Viacheslav Batchkala (ISR)
(Hapoel Akko – ISR)
Tomasz Kowalski
(AZS Częstochowa)
 

Effector Kielce

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Kędzierski
(Czarni Radom)
Grzegorz Pająk
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
Szymon Biniek
(AZS Stal Nysa)
Adrian Staszewski
(Asse-Lennik – BEL)
 
Krzysztof Wierzbowski
(Trefl Gdańsk)
Bartosz Krzysiek
(Transfer Bydgoszcz)
 
Marcin Komenda
(SMS Spała)
Bartosz Sufa
(CV Mitteldeutschland – GER)
 
 Mariusz Wacek
(szuka klubu)
 
 Marcin Janusz
(Skra Bełchatów)
 
 Bartosz Kaczmarek
(MKS Będzin)
 
 Rozalin Penczew (BUL)
(Tokat Belediye – TUR)
 

BBTS Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Krzysztof Stelmach
(bez klubu)
trener Piotr Gruszka
(szuka klubu)
Karol Butryn
(KPS Siedlce)
II trener Andrzej Stelmach
(MKS Banimex Będzin)
II trener Mateusz Mielnik
(AZS Częstochowa)
 
Krzysztof Modzelewski
(Ślepsk Suwałki)
Łukasz Polański
(AZS Częstochowa)
 
Bartłomiej Krulicki
(Victoria Wałbrzych)
Wojciech Ferens
(Transfer Bydgoszcz)
 
Paweł Gryc
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Przemysław Czauderna
(szuka klubu)
 
Bartosz Janeczek
(AZS Częstochowa)
Jose Luis Gonzalez (ARG)
(Obras Sanitarias de San Juan – ARG)
 
Mateusz Sacharewicz
(AZS Politechnika Warszawska)
Bartosz Buniak
(AZS Częstochowa)
 
Marcin Wika
(PV Lugano – SUI)
Michał Błoński
(Czarni Katowice)
 
Daniel Lewis (CAN)
(Rennes Volley 35 – FRA)
Michał Dębiec
(Krispol Września)
 
Łukasz Koziura
(KPS Siedlce)
Bartosz Bućko
(Calzedonia Verona – ITA)
 
Dmytro Bogdan  

AZS Częstochowa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mateusz Mielnik
(BBTS Bielsko-Biała)
Miguel De Amo (ESP)
(Unicaja Almeria – ESP)
 
Bartosz Buniak
(BBTS Bielsko-Biała)
Paweł Pietkiewicz
(szuka klubu)
 
Michał Szalacha
(AZS AGH Kraków)
Artur Udrys (BLR)
(szuka klubu)
 
Łukasz Polański
(BBTS Bielsko-Biała)
Guillaume Samica (FRA)
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Bartłomiej Lipiński
(SMS Spała)
Maksym Chilko (BLR)
(szuka klubu)
 
Stanisław Wawrzyńczyk
(SK Posojilnica Aich/Dob – AUT)
Michał Kaczyński
(Emma Villas Volley – ITA)
 
Tomasz Kowalski
(MKS Będzin)
Mariusz Marcyniak
(Skra Bełchatów)
 
Rafael Redwitz (BRA)
(Montpellier – FRA)
Damian Zygmunt
(szuka klubu)
 
Matej Patak (SVK)
(Beauvais Oise Universite Club – FRA)
Jakub Macyra
(szuka klubu)
 
Felipe Airton Bandero (BRA)
(Caffe Aiello Corigliano – ITA)
Mateusz Przybyła
(szuka klubu)
 
 Konrad Buczek
(AGH Kraków)
 
 Patryk Napiórkowski
(szuka klubu)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved