Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2015/2016 > Transfery > I liga K

I liga K

MLKS Roltex Zawisza Sulechów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Ewa Cabajewska
(Sparta Warszawa)
Agata Skiba
(Developres Rzeszów)
 
Justyna Raczyńska
(Nafta Piła)
Katarzyna Bury
(urlop macierzyński)
 
Nadzeya Charnavets (BLR)
(Minczanka Mińsk – BLR)
Anna Sołodkowicz
(Wisła Warszawa)
 
Dominika Sieradzan
(powrót po urlopie macierzyńskim)
Katarina Osadchuk (AUS)
(ŁKS Łódź)
 
 Marta Szymańska
(szuka klubu)
 

ŁKS Commercecon Łódź

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Bartłomiej BartodziejskiII trener Michał Cichy 
Patrycja Tomczyk
(Pałac Bydgoszcz)
Joanna Sałyga
(wyjazd za granicę)
 
Katarina Osadchuk (AUS)
(Zawisza Sulechów)
Małgorzata Ślęzak
(wyjazd za granicę)
 
Katarzyna Nadziałek
(Nafta Piła)
Barbara Kubieniec
(Wisła Warszawa)
 
Katarzyna Bryda
(Budowlani Toruń)
Karolina Bednarek (Suwińska)
(KSZO Ostrowiec Św.)
 
Alicja Leszek
(Ekstrim Gorlice)
Klaudia Gajewska
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
 
Agata Oleksy
(PSPS Chemik Police)
Aleksandra Filip
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
 
Karolina Sawaniewicz
(VC Mosan Yvoir – BEL)
  
Monika Šmitalová (SVK)
(Stella Calais – FRA)
  

Budowlani Toruń

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Karolina Filipowicz
(Developres Rzeszów)
Katarzyna Bryda
(ŁKS Łódź)
 
Marta Wiśniewska
(Volley Golub Dobrzyń)
Sandra Szczygioł
(KSZO Ostrowiec Św.)
 
Marzena Wilczyńska
(Nafta Piła)
Marlena Pleśnierowicz
(Pałac Bydgoszcz)
 
Patrycja Wyrwa
(Joker Świecie)
Roksana Brzóska
(KSZO Ostrowiec Św.)
 
Aleksandra Stachowicz
(Ekstrim Gorlice)
Ewelina Krzywicka
(Pałac Bydgoszcz)
 
Marta Łukaszewska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Daria Janowicz
(Wisła Warszawa)
 
Ilona Gierak
(Muszynianka Muszyna)
Anna Widera
(PSPS Chemik Police)
 

MUKS Joker Mekro Świecie

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Gabriela Borawska
(Nike Węgrów)
Monika Kutyła
(Wisła Warszawa)
 
Aneta Duda
(KSZO Ostrowiec Św.)
Marta Ziółkowska
(Pałac Bydgoszcz)
 
Natalia Matusz
(Chemik Police)
Alicja Wójcik
(KSZO Ostrowiec Św.)
 
Aleksandra Gancarz
(Sparta Warszawa)
Patrycja Wyrwa
(Budowlani Toruń)
 
Gabriela Gasidło
(Silesia Volley Mysłowice)
Katarzyna Możdżeń
(PSPS Chemik Police)
 
Joanna Prokop
(Karpaty Krosno)
Hanna Łukasiewicz
(PSPS Chemik Police)
 
Magdalena Pytel
(KS Jastrzębie-Borynia)
  

PMKS Sokołów S.A. Nike Węgrów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Angelika Szostok
(Silesia Volley Mysłowice)
Gabriela Borawska
(Joker Świecie)
 
Marta Ciesiulewicz
(Silesia Volley Mysłowice)
Beata Mielczarek
(KSZO Ostrowiec Św.)
 
Dominika Nowakowska
(KSZO Ostrowiec Św.)
Małgorzata Zaciek
(Legionovia Legionowo)
 
Pola Nowacka
(Pałac Bydgoszcz)
Marta Gurtowska
(szuka klubu)
 
Adrianna Lewandowska
(PWSZ Tarnów)
Natalia Dąbkowska
(szuka klubu)
 
Katarzyna Urbanowicz
(Gedania Gdańsk)
Izabella Trocińska
(Młoda Liga Budowlani Łódź)
 
 Angelika Bulbak
(KSZO Ostrowiec Św.)
 

KS Jastrzębie-Borynia

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Gabriela Ponikowska
(PLKS Pszczyna)
Aleksandra Grzeszczak
(szuka klubu)
 
Agnieszka Szczypka
(PLKS Pszczyna)
Angelika Wardęga
(PLKS Pszczyna)
 
Magdalena Pytel
(Ekstrim Gorlice)
Sandra Osuchowska
(PLKS Pszczyna)
 
Karolina Pawłowska
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
Joanna Nickowska
(PSPS Chemik Police)
 

KS Murowana Goślina

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dominika Żółtańska
(Geraer Volleyballclub – GER)
Ewelina Janicka
(Developres Rzeszów)
 
Paulina Majkowska
(Ekstrim Gorlice)
Beata Pawlicka
(kończy karierę)
 
Justyna Zemlik
(Trefl Sopot ML)
  
Judyta Szullc
(PSPS Chemik Police)
  

PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Aleksandra Guzikiewicz
(Ekstrim Gorlice)
Izabela Bałucka
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Dominika Mikołajewska
(Orzeł Elbląg)
Agnieszka Oyibo
(szuka klubu)
 
Magdalena Karpińska
(Młody Pałac Bydgoszcz)
Joanna Prokop
(Joker Świecie)
 
Klaudia Świstek
(Silesia Volley)
Paulina Czekajska
(PWSZ Tarnów)
 
 Iwona Grzegorczyk
(urlop macierzyński)
 

Silesia Volley MOSiR Mysłowice

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Ewa Borowiecka
(Młody MKS Dąbrowa Górnicza)
Angelika Szostok
(Nike Węgrów)
 
Anna Grzechnik
(Sokół Katowice)
Klaudia Świstek
(Karpaty Krosno)
 
Zuzanna Berkowska
(Młoda Liga Budowlani Łódź)
Martyna Pietrek
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
 
 Wioletta Szkudlarek
(szuka klubu)
 
 Magdalena Kuziak
(KSZO Ostrowiec Św.)
 
 Marta Szajer
(AZS Politechniki Śląskiej Gliwice)
 
 Kateryna Stepnova (UKR)
(szuka klubu)
 
 Marta Ciesiulewicz
(Nike Węgrów)
 
 Ewelina Polak
(KSZO Ostrowiec Św.)
 
 Gabriela Gasidło
(Joker Świecie)
 

Wisła Warszawa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Paulina Biranowska
(powrót do gry)
Olga Samul
(Sokół Katowice)
 
Barbara Kubieniec
(ŁKS Łódź)
Fatima Piasta
(szuka klubu)
 
Anna Sołodkowicz
(Zawisza Sulechów)
Daria Pala
(PLKS Pszczyna)
 
Monika Kutyła
(Joker Świecie)
Aleksandra Kruk
(szuka klubu)
 
Marcelina Nowak
(Sparta Warszawa)
Marta Lach
(szuka klubu)
 
Daria Janowicz
(Budowlani Toruń)
Joanna Pogorzelska
(szuka klubu)
 
Monika Naczk
(powrót do gry)
Małgorzata Gogołek
(szuka klubu)
 
Sandra Zaczkowska
(Młoda Nafta Piła)
Kinga Baran
(AZS Politechnika Opolska)
 
Ivana Isailović (SRB)
(Železničar Lajkovac (SRB))
  
Nikolina Kovačić (CRO)  
Ołena Nowogrodczenko (UKR)
(Stinnta Bacau – ROU)
  

AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Klaudia Gajewska
(ŁKS Łódź)
Karolina Grzelak
(szuka klubu)
 
Karolina Sowisz
(Bronowianka Kraków)
Karolina Kupczak
(szuka klubu)
 
Sandra Szychowska
(Bronowianka Kraków)
Karolina Szewczyk
(szuka klubu)
 
Aleksandra Filip
(ŁKS Łódź)
Martynika Robel
(szuka klubu)
 
Barbara Susek
(powrót do gry)
Karolina Pawłowska
(KS Jastrzębie-Borynia)
 
Katarzyna Pyzdrowska
(Spartakus Lniano)
Paulina Dereń
(zawieszenie kariery)
 
Aleksandra Jurkojć
(Pałac Bydgoszcz)
Sylwia Pastuszko
(trener grup młodzieżowych)
 
Katarzyna Bakuła
(Łaskovia Łask)
Alicja Markiewicz
(PTPS Piła)
 
Elżbieta Klein
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
  
Gabriela Mazur
(Sparta Warszawa)
  
Martyna Pietrek
(Silesia Volley Mysłowice)
  
Marta Szajer
(Silesia Volley Mysłowice)
  

PSPS Chemik Police

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mariusz Bujek
(Joker Świecie)
trener Zdzisław Gogol 
Joanna Nickowska
(KS Jastrzębie-Borynia)
Agata Oleksy
(ŁKS Łódź)
 
Gabriela Jasińska
(Muszynianka Muszyna)
Natalia Matusz
(Joker Świecie)
 
Katarzyna Możdżeń
(Joker Świecie)
Marcelina Wiązowska
(Młody Chemik Police)
 
Hanna Łukasiewicz
(Joker Świecie)
Karmen Zaleszczyk
(Młody Chemik Police)
 
Sylwia Grobys
(Energetyk Poznań)
Manuela Jakóbiak
(Młody Chemik Police)
 
Anna Widera
(Budowlani Toruń)
Anna Karpicz
(Młody Chemik Police)
 
 Judyta Szulc
(KS Murowana Goślina)
 

KRS Ekstrim Gorlice – wycofuje się z I ligi

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Katarzyna Wąsowska
(Kampus Wielicki Wieliczka)
 
 Weronika Olipra
(Kampus Wielicki Wieliczka)
 
 Paulina Stojek
(Kampus Wielicki Wieliczka)
 
 Magdalena Tyrańska
(Kampus Wielicki Wieliczka)
 
 Aleksandra Stachowicz
(Budowlani Toruń)
 
 Aleksandra Pasznik
(BKS Bielsko-Biała)
 
 Alicja Leszek
(ŁKS Łódź)
 
 Aleksandra Guzikiewicz
(Karpaty Krosno)
 
 Magdalena Pytel
(KS Jastrzębie-Borynia)
 
 Magda Żochowska
(Kampus Wielicki Wieliczka)
 
 Paulina Majkowska
(KS Murowana Goślina)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved