Ligi polskie>sezon 2023/2024>PlusLiga > runda zasadnicza
28. kolejka: 30-03-2024
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
30-03-2024 12:30 | Skra Bełchatów | Czarni Radom | ||
28-03-2024 20:30 | GKS Katowice | Barkom Lwów | 3:2 | 20:25, 25:19, 26:28, 25:18, 15:13 |
28-03-2024 17:30 | Resovia Rzeszów | Cuprum Lubin | 3:0 | 25:23, 25:17, 25:22 |
30-03-2024 20:30 | Norwid Częstochowa | LUK Lublin | ||
30-03-2024 17:30 | AZS Olsztyn | Trefl Gdańsk | ||
29-03-2024 17:30 | Stal Nysa | Projekt Warszawa | ||
29-03-2024 20:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Ślepsk Suwałki | ||
30-03-2024 14:45 | Jastrzębski Węgiel | Warta Zawiercie | ||
przejdź do kolejki: 27 | przejdź do kolejki: 29 |
tabela po 28. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | 27 | 69 | 73:23 | 2339:1983 |
2 | Projekt Warszawa | 27 | 64 | 69:26 | 2270:2034 |
3 | Aluron CMC Warta Zawiercie | 27 | 64 | 72:30 | 2455:2188 |
4 | Asseco Resovia Rzeszów | 28 | 55 | 68:40 | 2541:2372 |
5 | BOGDANKA LUK Lublin | 27 | 49 | 61:47 | 2427:2371 |
6 | Trefl Gdańsk | 27 | 48 | 58:45 | 2365:2319 |
7 | PSG Stal Nysa | 27 | 40 | 53:54 | 2371:2397 |
8 | Indykpol AZS Olsztyn | 27 | 40 | 52:54 | 2362:2376 |
9 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 27 | 39 | 49:49 | 2227:2237 |
10 | Barkom-Każany Lwów | 28 | 37 | 49:58 | 2399:2526 |
11 | PGE GiEK Skra Bełchatów | 27 | 36 | 48:56 | 2360:2359 |
12 | GKS Katowice | 28 | 24 | 39:69 | 2336:2501 |
13 | Ślepsk Malow Suwałki | 27 | 24 | 35:64 | 2116:2301 |
14 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | 27 | 24 | 34:68 | 2225:2401 |
15 | KGHM Cuprum Lubin | 28 | 23 | 37:70 | 2277:2466 |
16 | Enea Czarni Radom | 27 | 18 | 24:68 | 1949:2188 |
punktacja
|
27. kolejka: 23-03-2024
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
24-03-2024 20:30 | Warta Zawiercie | Skra Bełchatów | 3:1 | 22:25, 32:30, 25:23, 25:18 |
24-03-2024 17:30 | Ślepsk Suwałki | Jastrzębski Węgiel | 2:3 | 18:25, 25:20, 25:23, 17:25, 8:15 |
25-03-2024 20:30 | Projekt Warszawa | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 3:2 | 21:25, 16:25, 25:23, 25:20, 18:16 |
22-03-2024 17:30 | Trefl Gdańsk | Stal Nysa | 1:3 | 25:23, 22:25, 24:26, 24:26 |
24-03-2024 14:45 | LUK Lublin | AZS Olsztyn | 3:2 | 15:25, 17:25, 25:23, 25:14, 16:14 |
23-03-2024 17:30 | Cuprum Lubin | Norwid Częstochowa | 3:2 | 19:25, 25:19, 30:28, 22:25, 15:12 |
22-03-2024 20:30 | Barkom Lwów | Resovia Rzeszów | 3:1 | 19:25, 25:20, 25:18, 25:22 |
25-03-2024 17:30 | Czarni Radom | GKS Katowice | 3:0 | 25:21, 25:20, 25:20 |
przejdź do kolejki: 26 |
29. kolejka: 03-04-2024
gospodarz | gość | wynik | ||
---|---|---|---|---|
03-04-2024 15:45 | Jastrzębski Węgiel | Skra Bełchatów | ||
02-04-2024 21:00 | Warta Zawiercie | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | ||
02-04-2024 15:45 | Ślepsk Suwałki | Stal Nysa | ||
03-04-2024 21:00 | Projekt Warszawa | AZS Olsztyn | ||
04-04-2024 18:20 | Trefl Gdańsk | Norwid Częstochowa | ||
03-04-2024 18:20 | LUK Lublin | Resovia Rzeszów | ||
04-04-2024 15:45 | Cuprum Lubin | GKS Katowice | ||
04-04-2024 21:00 | Barkom Lwów | Czarni Radom |