Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2015/2016 > Transfery > I liga M

I liga M

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Sebastian Matula
(KPS Siedlce)
Łukasz Kaczmarek
(Cuprum Lubin)
 
Adam Smolarczyk
(AGH AZS Kraków)
Maciej Fijałek
(Czarni Katowice)
 
Grzegorz Białek
(Pekpol Ostrołęka)
Adrian Mihułka
(Jastrzębski Węgiel)
 
Mateusz Frąc
(Politechnika Opolska)
Łukasz Karpiewski
(Krispol Września)
 
Karol Szczygielski
(Pekpol Ostrołęka)
Mateusz Kamiński
(Krispol Września)
 
Marcin Mierzejewski
(MKS Banimex Będzin)
Arkadiusz Olczyk
(Krispol Września)
 
Michał Superlak
(Młoda ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Maciej Krzywiecki
(KPS Siedlce)
 
Wiktor Macek
(Keczanin Kęty)
Szymon Piórkowski
(szuka klubu)
 
Tomasz Rutecki
(Camper Wyszków)
Bartłomiej Krulicki
(BBTS Bielsko-Biała)
 

AZS Stal Nysa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Piotr Łuka
(AZS Olsztyn)
Mateusz Piotrowski
(MKS Będzin)
Tomasz Pizuński
(Młoda ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Piotr Badura
(Skra Bełchatów)
Patryk Szczurek
(Czarni Radom)
 
Patryk Napiórkowski
(AZS Częstochowa)
Tomasz Kalembka
(Czarni Katowice)
 
Jakub Macyra
(AZS Częstochowa)
Bartosz Rafalik
(szuka klubu)
 
Piotr Hernik
(Gwardia Wrocław)
Michał Makowski
(Lechia Tomaszów Maz.)
 
Maciej Kusaj
(liga belgijska)
Szymon Biniek
(Effector Kielce)
 
Adam Rajski
(grupy juniorskie)
Kamil Długosz
(Warta Zawiercie)
 
 Mateusz Zarankiewicz
(szuka klubu)
 

Ślepsk Suwałki

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Tomasz Wasilewski
(Centrum Augustów)
trener Piotr Poskrobko
(AZS Olsztyn)
Turala Hasanliego (AZE)
(liga azerska)
Kamil Lewiński
(TKS Tychy)
Krzysztof Modzelewski
(BBTS Bielsko-Biała)
Łukasz Makowski
(Camper Wyszków)
Krzysztof Zapłacki
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Mariusz Schamlewski
(MKS Będzin)
 
Adrian Hunek
(MKS Będzin)
Karol Rawiak
(AGH Kraków)
 
 Bartłomiej Kluth
(Kęczanin Kęty)
 
 Przemysław Smoliński
(AZS Politechnika Warszawska)
 

KS Camper Wyszków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Paweł Blomberg
(Huragan Wołomin)
trener Jan Such
(szuka klubu)
 
Filip Frankowski
(Czarni Rząśnia)
Sebastian Wójcik
(Espadon Szczecin)
 
Mariusz Pruski
(KPS Siedlce)
Jakub Kowalczyk
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Przemysław Gniewek
(Huragan Wołomin)
Bartosz Zrajkowski
(Krispol Września)
 
Kamil Bodzon
(MKS MDK Legia Warszawa)
Łukasz Kaczorowski
(Warta Zawiercie)
 
Łukasz Owczarz
(VC Strassen – LUX)
Jakub Peszko
(MKS Będzin)
 
 Tomasz Rutecki
(Victoria Wałbrzych)
 
 Rafał Faryna
(Pekpol Ostrołęka)
 
 Łukasz Makowski
(szuka klubu)
 

APP Krispol Września

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Sławomir Gerymski
(KPS Siedlce)
trener Marek Jankowiak
(szuka klubu)
 
Łukasz Karpiewski
(Victoria Wałbrzych)
Krzysztof Antosik
(Espadon Szczecin)
 
Mateusz Kamiński
(Victoria Wałbrzych)
Bartosz Wajdowicz
(Espadon Szczecin)
 
Bartosz Zrajkowski
(Camper Wyszków)
Paweł Sęk
(szuka klubu)
 
Arkadiusz Olczyk
(Victoria Wałbrzych)
Witold Chwastyniak
(szuka klubu)
 
Moustapha M’Baye
(Trefl Gdańsk)
Mateusz Iglewski
(szuka klubu)
 
Błażej Szymeczko
(AZS Zielona Góra)
Krystian Kempiński
(szuka klubu)
 
Adam Banasiak
(Wilki Wilczyn)
Łukasz Murdzia
(szuka klubu)
 
Michał Torzewski
(Progress Września)
Sebastian Tylicki
(szuka klubu)
 
Wiktor Matuszak
(SPS Słupca)
Patryk Skup
(szuka klubu)
 
Michał Dębiec
(BBTS Bielsko-Biała)
  

Energa Pekpol Ostrołęka

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Tomczak
(Centrum Augustów)
Grzegorz Białek
(Victoria Wałbrzych)
 
Patryk Szwaradzki
(Młody AZS Olsztyn)
Michał Przybylski
(AGH AZS Kraków)
 
Jakub Nowosielski
(TKS Tychy)
Piotr Milewski
(KPS Siedlce)
 
Krzysztof Kołodziej
(Cuprum Lubin ML)
Karol Szczygielski
(Victoria Wałbrzych)
 
Daniel Szaniawski
(Avia Świdnik)
Damian Wdowiak
(szuka klubu)
 
Ernest Plizga
(Błękitni Ropczyce)
Piotr Milewski
(KPS Siedlce)
 
Daniel Ostrowski
(Lechia Tomaszów Maz.)
Daniel Saczko
(SKS Hajnówka)
 
Rafał Faryna
(Camper Wyszków)
Damian Wierzbicki
(SKS Hajnówka)
 
Łukasz Zimoń
(MOS Wola Warszawa)
Damian Boruch
(Jastrzębski Węgiel)
 
 Adam Szałański
(KPS Siedlce)
 

KS Espadon Szczecin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Dejan Brdjović (SRB)
(Rabita Baku – AZE)
trener Jerzy Taczała
(SMS Police)
 
Bartosz Pietruczuk
(Kęczanin Kęty)
Maciej Kordysz
(szuka klubu)
 
Krzysztof Antosik
(Krispol Września)
Daniel Zabłocki
(szuka klubu)
 
Bartosz Wajdowicz
(Krispol Września)
Kamil Dembiec
(TSV Sanok)
 
Leandrao (BRA)
(Voleisul Canoas – BRA)
Paweł Filipowicz
(Warta Zawiercie)
 
 Wojciech Kwiecień
(VSG Coburg/Grub – GER)
 
 Jakub Makar
(szuka klubu)
 

KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Witold Chwastyniaktrener Sławomir Gerymski
(Krispol Września)
 
Piotr Milewski
(Pekpol Ostrołęka)
Mariusz Pruski
(Camper Wyszków)
 
Mateusz Ogrodniczuk
(Kęczanin Kęty)
Jakub Zabłocki
(AZS Olsztyn)
 
Maciej Krzywiecki
(Victoria Wałbrzych)
Jan Fornal
(AGH AZS Kraków)
 
Kamil Gutkowski
(Czarni Radom)
Arkadiusz Żakieta
(AGH AZS Kraków)
 
Kamil Szaniawski
(SMS Spała/MOS Wola Warszawa)
Karol Butryn
(szuka klubu)
 
Jakub Woś
(MKS Andrychów)
Łukasz Koziura
(szuka klubu)
 
Wojciech Kaźmierczak
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Sebastian Matula
(Victoria Wałbrzych)
 
Łukasz Wysocki
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Kacper Popik
(szuka klubu)
 
Adam Szałański
(Pekpol Ostrołęka)
Tomasz Stańczuk
(szuka klubu)
 
 Jakub Guz
(szuka klubu)
 
 Paweł Pietraszko
(TKKF Czarni Katowice)
 

Aluron Warta Zawiercie

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jarosław Macionczyk
(Kęczanin Kęty)
Radosław Zbierski
(Czarni Radom)
 
Adam Sobolewski
(Caro Rzeczyca)
Maciej Szadkowski
(Mickiewicz Kluczbork)
 
Paweł Filipowicz
(Espadon Szczecin)
Damian Zborowski
(szuka klubu)
 
Łukasz Kaczorowski
(Camper Wyszków)
Dariusz Syguła
(MKS Andrychów)
 
Grzegorz Wójtowicz
(MKS Będzin)
Łukasz Szarek
(szuka klubu)
 
Alan Wasilewski
(VfB Friedrichshafen – GER)
Jędrzej Brożyniak
(Mickiewicz Kluczbork)
 
Kamil Długosz
(Stal Nysa)
Łukasz Żłobecki
(MKS Andrychów)
 

UMKS Kęczanin Kęty

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jan Tomczak
(Trefl Gdańsk ML)
Jakub Gaweł
(MKS Andrychów)
 
Kacper Chmielewski
(Trefl Gdańsk ML)
Wiktor Macek
(Victoria Wałbrzych)
 
Bartłomiej Kluth
(Ślepsk Suwałki)
Bartosz Pietruczuk
(Espadon Szczecin)
 
Jakub Czubiński
(Contimax Bochnia)
Jarosław Macionczyk
(Warta Zawiercie)
 
Piotr KramerGTPS Gorzów Wlkp.Łukasz Ciupa
(Hutnik Kraków)
 
Mateusz Bogus
(Cuprum Lubin ML)
Mateusz Ogrodniczuk
(KPS Siedlce)
 
Damian Zygmunt
(AZS Częstochowa)
Bartosz Mariański
(TKKF Czarni Katowice)
 

(Kacper Ledwoń
)
Karol Behrendt
(Trefl Gdańsk)
 

AGH AZS Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jan Fornal
(KPS Siedlce)
Patryk Łaba
(TSV Cellfast Sanok)
 
Arkadiusz Żakieta
(KPS Siedlce)
Adam Smolarczyk
(Victoria Wałbrzych)
 
Konrad Buczek
(AZS Częstochowa)
Jakub Kosiek
(TSV Cellfast Sanok)
 
Dominik Depowski
(AZS Politechnika Warszawska)
Grzegorz Gnatek
(TSV Cellfast Sanok)
 
Bartłomiej Mordyl
(AZS Politechnika Warszawska)
Grzegorz Surma
(szuka klubu)
 
Karol Rawiak
(Ślepsk Suwałki)
Igor Walczykowski
(szuka klubu)
 
Michał Wroniecki
(Caro Rzeczyca)
Karol Dudziński
(szuka klubu)
 
Michał Przybylski
(Pekpol Ostrołęka)
Dawid Małysza
(Contimax MOSiR Bochnia)
 
Marcin Kania
(Młoda Resovia Rzeszów)
Daniel Górski
(szuka klubu)
 
 Michał Szalacha
(AZS Częstochowa)
 
 Paweł Halaba
(AZS Politechnika Warszawska)
 
 Karol Galiński
(Hutnik Kraków)
 

UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Karol Galiński
(AGH AZS Kraków)
Marcin Góra
(Contimax MOSiR Bochnia)
 
Łukasz Ciupa
(Kęczanin Kęty)
Paweł Samborski
(Contimax MOSiR Bochnia)
 
Bartosz Zieliński
(Pronar Hajnówka)
Łukasz Przybyła
(koniec kariery)
 
Robert Kiwior
(Płomień Sosnowiec)
Błażej Podleśny
(Volley Rybnik)
 
Jędrzej Goss
(Młody Transfer Bydgoszcz)
Mateusz Kowalski
(Lechia Tomaszów Maz.)
 
Dominik Miarka
(BBTS Bielsko-Biała ML)
Radosław Szymczak
(szuka klubu)
 
Marcin Bachmatiuk
(BBTS Bielsko-Biała ML)
  

TKKF Czarni Katowice

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Maciej Fijałek
(Victoria Wałbrzych)
Łukasz Szablewski
(CV Mitteldeutschland – GER)
 
Michał Błoński
(BBTS Bielsko-Biała)
Mateusz Szewczyk
(szuka klubu)
 
Bartosz Mariański
(Kęczanin Kęty)
Piotr Lisicki
(szuka klubu)
 
Tomasz Kalembka
(Stal Nysa)
Marcin Kozioł
(szuka klubu)
 
Jan Król
(CV Mitteldeutschland – GER)
Michał Skrzeciński
(szuka klubu)
 
Paweł Pietraszko
(KPS Siedlce)
  
Filip Biegun
(Cuprum Lubin – ML)
  
Karol Butryn
(KPS Siedlce)
  

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved