Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2010/2011 > Transfery > I liga mężczyzn

I liga mężczyzn

Jadar Radom

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Łukasz Kruk
(Resovia Rzeszów)
Michał Kaczmarek
(Trefl Gdańsk)
 
Jakub Radomski
(AZS Politechnika Warszawska)
Maikel Salas Moreno (CUB)
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Maciej Kałasz
(BBTS Bielsko-Biała)
Maciej Pawliński
(szuka klubu)
 
Daniel Górski
(AZS Nysa)
Wojciech Żaliński
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Paweł Mikołajczak
(AZS Częstochowa)
Robert Prygiel
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Mariusz Gaca
(Joker Piła)
Ardo Kreek (EST)
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Maciej Wołosz
(Siatkarz Wieluń)
Jarosław Macionczyk
(Trefl Gdańsk)
 
Jimmie Ivarsson (SWE)
(VBK Falkenberg – SWE)
Damian Słomka
(szuka klubu)
 
 Sirianis Hernandez (CUB)
(Aris Saloniki – GRE)
 

Trefl Gdańsk

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Dariusz Luks
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
II trener Wojciech Lalek
(Legionovia Legionowo)
 
Michał Kaczmarek
(Jadar Radom)
Michał Żuk
(Fart Kielce)
 
Enrique De La Fuente (ESP)
( Arkas Spor Izmir – TUR)
Maciej Gorzkiewicz
(Joker Piła)
 
Patryk Szczurek
(SMS Spała)
Dawid Suski
(szuka klubu)
 
Jarosław Macionczyk
(Jadar Radom)
Milos Zumbera (SRB)
(szuka klubu)
 
Thomas Edgar (AUS)
(Linköping VC (SWE))
Yaniel Garay Gomez (CUB)
(szuka klubu)
 

ASPS Avia Świdnik

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Łukasz Staniewski
(Pronar Hajnówka)
Marcin Malicki
(szuka klubu)
 
Piotr Milewski
(Ósemka Siedlce)
Rafał Grabarczyk
(Bzura Ozorków)
 
Rafał Gosik
(Karpaty Krosno)
Michał Jaskulski
(szuka klubu)
 

Joker-Rodło Piła

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Maciej Gorzkiewicz
(Trefl Gdańsk)
trener Roland Dembończyk
(szuka klubu)
 
Patryk Strzeżek
(Orzeł Międzyrzecz)
Łukasz Jurkoić
(Ślepsk Suwałki)
 
Damian Schulc
(SPS Lębork)
Grzegorz Wójtowicz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
Jakub Kowalczyk
(AZS Zielona Góra)
Mariusz Gaca
(Jadar Radom)
 
Łukasz Ożarski
(zespół juniorów)
Łukasz Kaczorowski
(Ślepsk Suwałki)
 
Mateusz Malinowski
(zespół juniorów)
Michał Lach
(kończy karierę)
 
Jakub Radomski
(Trefl II Gdańsk)
Przemysław Lach
(szuka klubu)
 
Paweł Kaczorowski
(Morze-Bałtyk Szczecin)
Łukasz Polański
(Jastrzębski Węgiel)
 
 Bartosz Sufa
(szuka klubu)
 

Rajbud GTPS Gorzów Wlkp.

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Daniel Mróz
(Orzeł Międzyrzecz)
trener Sławomir Gerymski
(Energetyk Jaworzno)
 
Maciej Kordysz
(Siatkarz Wieluń)
Jakub Mach
(szuka klubu)
 
Krystian Pachliński
(Morze Szczecin)
Adrian Szlubowski
(Energetyk Jaworzno)
 
 Kamil Ratajczak
(AZS Nysa)
 
 Piotr Adamowicz
(szuka klubu)
 

BBTS Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mateusz Leszczawski
(MKS MOS Będzin)
Jarosław Lech
(szuka klubu)
 
Maciej Kusaj
(AZS UWM Olsztyn)
Maciej Kałasz
(Jadar Radom)
 
Radosław Szymczak
(AZS Politechnika Krakowska)
Bartłomiej Jajszczak
(szuka klubu)
 
Krzysztof Ferek
(AZS Nysa)
Marcin Owczarski
(szuka klubu)
 
Tomasz Kalembka
(SMS Spała)
Grzegorz Surma
(szuka klubu)
 
Mateusz Wojtowicz
(AKS Resovia Rzeszów)
Szymon Piórkowski
(szuka klubu)
 
Martin Vlk (SVK)
(Pafiakos Pafos – GRE)
Kornel Przystał
(szuka klubu)
 
Sławomir Szczygieł
(Jastrzębski Węgiel)
Tomasz Walendzik
(Pekpol Ostrołęka)
 
 Kamil Kwasowski
(Energetyk Jaworzno)
 

MKS Orzeł Międzyrzecz AZS AWF

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Łukasz Karpiewski
(Burza Wrocław)
Daniel Mróz
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Maciej Kwaśniak
(Morze Bałtyk Szczecin)
Jarosław Stancelewski
(AZS Nysa)
 
Jakub Kaźmierski
(Energetyk Jaworzno)
Patryk Kabziński
(Cuprum Lubin)
 
Piotr Haładus
(Colman Kalisz)
Konrad Grześkowiak
(szuka klubu)
 
Michał Paniączyk
(Morze Bałtyk Szczecin)
Dominik Żmuda
(Energetyk Jaworzno)
 
Marcin Nakonieczny
(Olimpia Sulęcin)
Patryk Strzeżek
(Joker Piła)
 
 Maciej Fijałek
(AZS Nysa)
 

Stal AZS PWSZ Nysa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marcin Kozioł
(Energetyk Jaworzno)
Daniel Górski
(Jadar Radom)
 
Maciej Zając
(Sudety Kamienna-Góra)
Damian Domonik
(AZS UAM Poznań)
 
Maciej Fijałek
(Orzeł Międzyrzecz)
Bartłomiej Podgórski
(Nancy Volley Maxeville Jarville – FRA)
 
Adrian Bocianowski
(drużyna juniorów)
Krzysztof Ferek
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Jarosław Stancelewski
(Orzeł Międzyrzecz)
Dawid Migdalski
(szuka klubu)
 
Tomasz Lohrengel
(drużyna juniorów)
Dawid Bułkowski
(szuka klubu)
 
Kamil Ratajczak
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Bartłomiej Piekarczyk
(szuka klubu)
 
Jarosław Piziuński
(Juvenia Wałbrzych)
Damian Garbolus
(szuka klubu)
 
 Sławomir Krypel
(szuka klubu)
 

Ślepsk Suwałki

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Sebastian Wójcik
(Pronar Hajnówka)
Wojciech Iwanowicz
(szuka klubu)
Marcin Kozioł
(Pronar Hajnówka)
Łukasz Jurkoić
(Joker Piła)
Maciej Główczyński
(Camper Wyszków)
 
Łukasz Kaczorowski
(Joker Piła)
Tomasz Knasiecki
(szuka klubu)
 
Tomasz Łuczka
(Wilga Garwolin)
Łukasz Augustynowicz
(szuka klubu)
 
Andrew Pink (GBR)Kamil Łyczko
(szuka klubu)
 

MCKiS PKE Energetyk Jaworzno

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Sławomir Gerymski
(GTPS Gorzów Wlkp.)
trener Krzysztof Janczak
(szuka klubu)
 
Adrian Szlubowski
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Michał Skrzypiński
(UKS Grunwald Chełmek)
 
Dominik Żmuda
(Orzeł Międzyrzecz)
Krzysztof Antosik
(MKS MOS Będzin)
 
Artur Kulikowski
(Morze Bałtyk Szczecin)
Krzysztof Szopa
(UKS Grunwald Chełmek)
 
Michał Glinka
(Morze Bałtyk Szczecin)
Jarosław Tepling
(Wanda Kraków)
 
Rafał Sokołowski
(AS Volley Białołęka)
Jakub Kaźmierski
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Władysław Olszowski
(zespół juniorów)
Mariusz Syguła
(Wanda Kraków)
 
Damian Sobczak
(Bzura Ozorków)
Adam Kurian
(szuka klubu)
 
Dawid Kuryło
(zespół juniorów)
Maciej Rzędzicki
(UKS Grunwald Chełmek)
 
Kamil Kwasowski
(BBTS Bielsko-Biała)
Mateusz Gorzewski
(szuka klubu)
 
 Marcin Kozioł
(AZS Nysa)
 

MKS MOS Interpromex Będzin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Krzysztof Antosik
(Energetyk Jaworzno)
Mateusz Leszczawski
(BBTS Bielsko-Biała)
 
 Bartosz Tomczyk
(szuka klubu)
 

Pekpol Ostrołęka

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Artur Żyliński
(Pronar Hajnówka)
Daniel Lenc
(Camper Wyszków)
 
Tomasz Stańczuk
(AZS UWM Olsztyn)
Mateusz Maron
(szuka klubu)
 
Mateusz Sacharewicz
(Pronar Hajnówka)
Robert Rojek
(szuka klubu)
 
Tomasz Walendzik
(BBTS Bielsko-Biała)
Kamil Starzewski
(szuka klubu)
 
Artur Jacyszyn
(AZS UWM Olsztyn)
Jakub Chodor
(szuka klubu)
 
Mariusz Kuczko
(Ósemka Siedlce)
Dominik Zalewski
(Camper Wyszków)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved