Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2010/2011 > Transfery > PlusLiga Kobiet

PlusLiga Kobiet

BKS Aluprof Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Grzegorz Wagner
(AZS Częstochowa)
Helena Horka (CZE)
(urlop macierzyński)
Elena Hendzel (BLR)
(Leningradka St. Petersburg)
Gabriela Wojtowicz
(PTPS Piła)
Dorota Świeniewicz
(Trefl Sopot)
 
Joanna Frąckowiak
(All Fin CFL Volta Mantovana – ITA)
Mariola Wojtowicz
(Silesia Volley Mysłowice/Chorzów)
 
Anna Podolec
(Asystel Novara – ITA)
Eleonora Dziękiewicz
(Trefl Sopot)
 

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Gajgał
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Joanna Mirek
(Budowlani Łódź)
 
Debby Stam (HOL)
(Vakıfbank Güneş Stambuł – TUR)
Izabela Bełcik
(Trefl Sopot)
 
Klaudia Kaczorowska
(PTPS Piła)
Anna Witczak
(Gwardia Wrocław)
 
Caroline Wensink (HOL)
(Piacenza – ITA)
Elżbieta Skowrońska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Kinga Kasprzak
(TPS Rumia)
Izabela Żebrowska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Joanna Kaczor
(Piacenza – ITA)
Sylwia Pycia
(Stal Mielec)
 
Milena Sadurek
(Metal Galati – ROU)
Dorota Pykosz
(TPS Rumia)
 
Magdalena Piątek
(Stal Mielec)
Marta Solipiwko
(TPS Rumia)
 

MKS Dąbrowa Górnicza

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Ivana Plchotova (CZE)
(Tomis Constanta – ROU)
Katarzyna Gajgał
(Muszynianka Muszyna)
 
Elżbieta Skowrońska
(Muszynianka Muszyna)
Ewelina Sieczka
(Trefl Sopot)
 
Izabela Żebrowska
(Muszynianka Muszyna)
Katarzyna Walawender
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
 
Lucie Muhlsteinova (CZE)
(Olympiacos Pireus – GRE)
Magdalena Śliwa
(Trefl Sopot)
 
Matea Ikic (CRO)
(Riso Scotti Pawia – ITA)
Magdalena Sadowska
(Stal Mielec)
 
Natalia Kurnikowska
(Gedania Żukowo)
Marzena Wilczyńska
(AZS Skawa UE Kraków)
 

Organika Budowlani Łódź

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Joanna Mirek
(Muszynianka Muszyna)
Małgorzata Niemczyk
(kończy karierę)
 
Marta Szymańska
(Trefl Sopot)
Anna Nowakowska
(szuka klubu)
 
Sylwia Wojcieska
(Stal Mielec)
Katarzyna Jóźwicka
(Legionovia Legionowo)
 
Kathleen Olsovsky (USA)
(Carolina Gigantes – PUR)
Sylwia Jasińska
(urlop macierzyński)
 
 Dominika Koczorowska
(Stal Mielec)
 

GCB Centrostal Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marta Kuehn-Jarek
(powrót po urlopie/Calisia Kalisz)
Alicja Leszczyńska
(AZS Białystok)
 
Monika Naczk
(Trefl Sopot)
Dominika Nowakowska
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
 
Nellie Spicer (USA)
(Leonas de Ponce – PRI)
Izabela Kasprzyk
(Sparta Warszawa)
 
Charlotte Leys (BEL)
(Asterix Kieldrecht – BEL)
Katarzyna Wysocka
(PTPS Piła)
 
 Dominika Kuczyńska
(AZS Białystok)
 
 Ewa Kowalkowska
(urlop)
 
 Monika Smak (SVK)
(Lokomotiv Baku – AZE)
 

Pronar Zeto Astwa AZS Białystok

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Alicja Leszczyńska
(Centrostal Bydgoszcz)
Vesela Bonczewa (BUL)
(powrót do Bułgarii)
Elena Hendzel (BLR)
(Leningradka St. Petersburg)
Edyta Rzenno
(Trefl Sopot)
Ilona Gierak
(Stal Mielec)
Katarzyna Możdżeń
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
Dominika Kuczyńska
(Centrostal Bydgoszcz)
Paulina Gajewska
(TPS Rumia)
Branka Nikić (SRB)
Małgorzata Sikora
(Legionovia Legionowo)
  
Aleksandra Kruk
(Trefl Sopot)
  
Diana Georgina Muresan (ROU)
(Metal Galati – ROU)
  
Anca Martin (ROU)
(bez klubu)
  

Impel Gwardia Wrocław

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Jaszewska
(Budowlani Łódź/urlop macierzyński)
Olga Owczynnikowa
(Calisia Kalisz)
 
Anna Witczak
(Muszynianka Muszyna)
Marta Czerwińska
(PTPS Piła)
 
Ewa Matyjaszek
(PTPS Piła)
Aleksandra Szafraniec
(PLKS Pszczyna)
 
Marta Sobolska
(Richa Michelbeke – BEL)
Agnieszka Jagiełło
(szuka klubu)
 
Maja Tokarska
(PTPS Piła)
  

KPSK Stal Mielec

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Adam Grabowski
(PTPS Piła)
trener Rafał Prus
(PTPS Piła)
Miroslava Kijakova (SVK
(VK Spišská Nová Ves – SVK)
Urszula Bejga
(VK Spišská Nová Ves – SVK)
Justyna Ordak
(TPS Rumia)
Olga Leżankina (UKR)
Dominika Koczorowska
(Budowlani Łódź)
Marlena Mieszała
(PLKS Pszczyna)
 
Magdalena Sadowska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Marta Łukaszewska
(Legionovia Legionowo)
 
Paulina Szpak
(Gedania Żukowo)
Iwona Kandora (Niedźwiecka)
(Silesia Volley Mysłowice/Chorzów)
 
Ilona Gierak
(AZS Białystok)
Magdalena Piątek
(Muszynianka Muszyna)
 
Sylwia Pycia
(Muszynianka Muszyna)
Sylwia Wojcieska
(Budowlani Łódź)
 

EC Wybrzeże TPS Rumia

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Ewelina Toborek
(Trefl Sopot)
Kinga Kasprzak
(Muszynianka Muszyna)
Marcelina Krukowska
(Zryw Volley Iława)
Dorota Pykosz
(Muszynianka Muszyna)
Małgorzata Lubera
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
Ewelina Mikołajewska
(SMS Sosnowiec)
Marta Solipiwko
(Muszynianka Muszyna)
Małgorzata Skorupa
(Legionovia Legionowo)
 
Justyna Ordak
(Stal Mielec)
Alicja Modrzejewska
(szuka klubu)
 
Paulina Gajewska
(AZS Białystok)
Adrianna Niekurzak
(kończy karierę)
 
Aleksandra Szymańska
(Gedania Żukowo)
  
Veronika Hudima (FRA)
(Stella ES Calais – FRA)
  

Trefl Sopot

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Alessandro Chiappini – ITA
(reprezentacja Turcji)
Tamara Kaliszuk
(PTPS Piła)
 
Simona Rinieri (ITA)
(Monte Schiavo Jesi – ITA)
Monika Naczk
(Centrostal Bydgoszcz)
 
Dorota Świeniewicz
(Aluprof Bielsko-Biała)
Marta Szymańska
(Budowlani Łódź)
 
Katarzyna Konieczna
(PTPS Piła)
Edyta Rzenno
(AZS Białystok)
 
Paulina Maj
(PTPS Piła)
Anna Słodkowicz
(Legionovia Legionowo)
 
Izabela Bełcik
(Muszynianka Muszyna)
Ewelina Toborek
(TPS Rumia)
 
Magdalena Śliwa
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Monika Gorszyniecka
(Gedania Żukowo)
 
Eleonora Dziękiewicz
(Aluprof Bielsko-Biała)
Aleksandra Kruk
(AZS Białystok)
 
Ewelina Sieczka
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Magdalena Lenz
(szuka klubu)
 
Kinga Maculewicz (FRA)
(Vakifbank Stambuł – TUR)
Natalia Nuszel
(szuka klubu)
 
Amaranta Navarro Fernandez (ESP)
(Pavia – ITA)
Emilia Reimus
(Gedania Żukowo)
 
Neriman Ozsoy (TUR)
(Eczacibasi Stambuł – TUR)
  
Meryem Boz (TUR)
(Iller Bankasi Ankara – TUR)
  
Laura Tomsia
(Gedania Żukowo)
  

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved