Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2010/2011 > Transfery > I liga kobiet

I liga kobiet

Gedania Żukowo

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Monika Bryczkowska
(Chemik Police)
Małgorzata Jeromin
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
Marcelina Krukowska
Emilia Reimus
(Trefl Sopot)
Małgorzata Plebanek
(Legionovia Legionowo)
Marta Żmudzińska
(Orzeł Elbląg)
Monika Gorszyniecka
(Trefl Sopot)
Marta Siwka
(Legionovia Legionowo)
 
Edyta Kucharska
(PTPS Piła)
Paulina Szpak
(Stal Mielec)
 
 Natalia Kurnikowska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
 Małgorzata Lizińczyk
(Legionovia Legionowo)
 
 Laura Tomsia
(Trefl Sopot)
 
 Daria Bąkowska
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
 Aleksandra Szymańska
(TPS Rumia)
 
 Aleksandra Pasznik
(Orzeł Elbląg)
 
 Małgorzata Łysiak
(Orzeł Elbląg)
 
 Joanna Kocemba
(Orzeł Elbląg)
 
 Marta Szafraniak
(Orzeł Elbląg)
 
 Żaneta Rzepnikowska
(Orzeł Elbląg)
 

PTPS Piła

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Rafał Prus
(Stal Mielec)
Klaudia Kaczorowska
(Muszynianka Muszyna)
 
Tamara Kaliszuk
(Trefl Sopot)
Ewa Matyjaszek
(Gwardia Wrocław)
 
Katarzyna Wysocka
(Centrostal Bydgoszcz)
Gabriela Wojtowicz
(Aluprof Bielsko-Biała)
 
Katarzyna Ciesielska
(Chemik Police)
Katarzyna Konieczna
(Trefl Sopot)
 
Lecia Brown (JAM)
(University of Louisville – USA)
Paulina Maj
(Trefl Sopot)
 
Justin Landi (USA)
(University of Louisville – USA)
Marta Szczygielska
(szuka klubu)
 
Marta Czerwińska
(Gwardia Wrocław)
Ewa Kasprów
(urlop macierzyński)
 
Irina Archangielska
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
Edyta Kucharska
(Gedania Żukowo)
 
Paula Okrutna
(zespół juniorek)
Maja Tokarska
(Gwardia Wrocław)
 

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Nadziałek
(AZS Politechnika Radomska)
Justyna Łunkiewicz
(AZS Skawa UE Kraków)
 
Natalia Staniucha
(MOSiR Mysłowice)
Natalia Wardzińska
(szuka klubu)
 
Anna Gawron
(MOSiR Mysłowice)
Ksenia Mazur
(AZS Politechnika Radomska)
 
Sandra Cabańska
(Budowlani Toruń)
Ewelina Świerszcz
(Tomasovia Tomaszów Lubelski)
 
Miroslava Kijakowa (SVK)
(Spisska Nova Ves – SVK)
Magdalena Wiatrowska
(Pogoń Proszowice)
 

PSPS Chemik Police

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Magdalena Klat
(Pałac II Bydgoszcz)
Monika Bryczkowska
(Gedania Żukowo)
 
Marta Kotarska
(Pałac II Bydgoszcz)
Katarzyna Ciesielska
(PTPS Piła)
 

PLKS Pszczyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Sandra Szczygioł
(Sokół Chorzów)
Katarzyna Bartlak
(Płomień Sosnowiec)
 
Aleksandra Szafraniec
(Gwardia Wrocław)
Dominika Marszałek
(szuka klubu)
 
Marta Lach
(AS De L’Union – FRA)
Urszula Jędrys-Szynkiel
(szuka klubu)
 
Marlena Mieszała
(Stal Mielec)
Anna Gwiżdż
(Zawisza Sulechów)
 

MOSiR/Sokół Silesia Volley

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Barbara Furtak
(Sokół Chorzów)
Natalia Staniucha
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Katarzyna Lisiecka
(Sokół Chorzów)
Anna Gawron
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Ksymena Wysocka
(Sokół Chorzów)
Barbara Bawoł
(Legionovia Legionowo)
 
Renata Bekier
(MOSiR Mysłowice)
Dorota Kondyjowska
(kończy karierę)
 
Karolina Bojdak
(MOSiR Mysłowice)
Barbara Kubieniec
(AZS Politechnika Śląska Gliwice)
 
Dorota Ciechnowska
(MOSiR Mysłowice)
Magdalena Wawrzyniak
(Calisia Kalisz)
 
Dominika Najmrocka
(MOSiR Mysłowice)
  
Magdalena Olszówka
(MOSiR Mysłowice)
  
Katarzyna Wawrzyniak
(MOSiR Mysłowice)
  
Mariola Wojtowicz
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
  
Iwona Kandora (Niedźwiecka)
(Stal Mielec)
  

KS Piecobiogaz Murowana Goślina

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Jacek Skrok
(Czarni Radom)
trener Marek Mierzwiński
(Zawisza Sulechów)
Aleksandra Kruk
(Trefl Sopot)
Małgorzata Lubera
(TPS Rumia)
Małgorzata Przerwa
(kończy karierę)
 
Małgorzata Jeromin
(Gedania Gdańsk)
Irina Archangielska
(PTPS Piła)
 
Magdalena Fedorów
(Sokół Chorzów)
Victoria Rufael
(szuka klubu)
 
Dominika Nowakowska
(Centrostal Bydgoszcz)
Anna Szutenberg
(szuka klubu)
 
Katarzyna Walawender
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Agnieszka Galant
(szuka klubu)
 
Aleksandra Trojan
(SMS Sosnowiec)
Paulina Gorwa
(Sokół Mogilno)
 
Judyta Szulc
(Budowlani Toruń)
  

Eliteski Skawa AZS UEK Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marzena Wilczyńska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Katarzyna Sarlej
(Dalin Myślenice)
 
Lucyna Reptak
(Karpaty Krosno)
Dorota Szymska
(Gentofte Volley (DEN))
 
Justyna Łunkiewicz
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Anna Kowalik
(Dalin Myślenice)
 

KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Anna Wrzeszcz
(Płomień Sosnowiec)
Daria Pala
(MOSiR II Mysłowice)
 
Aleksandra Hernik
(Płomień Sosnowiec)
Anna Cupisz
(szuka klubu)
 
Aleksandra Nowicka
(Zawisza Sulechów)
Angelika Mojżyszek
(szuka klubu)
 
Sandra Guzowska
(Zawisza Sulechów)
Elżbieta Bąk
(szuka klubu)
 
Marta Jonak
(Gaudia Trzebnica)
  
Barbara Kubieniec
(MOSiR Mysłowice)
  

Sparta Warszawa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Izabela Kasprzyk
(Centrostal Bydgoszcz)
  

TKS-T Budowlani Nesta Toruń – zespół zagra w II lidze

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Sandra Cabańska(AZS KSZO Ostrowiec Św.) 
 Maja Soja
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
 Judyta Szulc
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved