Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2010/2011 > Transfery > PlusLiga

PlusLiga

PGE Skra Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Paweł Zatorski
(AZS Częstochowa)
Piotr Gacek
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
Karol Kłos
(AZS Politechnika Warszawska)
Maciej Dobrowolski
(Fart Kielce)
 
Paweł Woicki
(Delecta Bydgoszcz)
Miłosz Hebda
(AZS Częstochowa)
 
 Radosław Kolanek
(AZS Częstochowa)
 

KS Jastrzębski Węgiel SSA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Igor Prielozny (SVK)
(Aon hotVolleys Wiedeń – AUT)
trener Roberto Santilli (ITA)
(Iskra Odincowo – RUS)
Nikolaos Smaragdis (GRE)
(Panathinaikos Ateny – GRE)
II trener Miroslav Palgut (SVK)
(reprezentacja Słowacji)
Patryk Czarnowski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Matthew Denmark (USA)
(Unicaja Almeria – ESP)
Maciej Pawliński
(Jadar Radom)
Paweł Abramow (RUS)
(Iskra Odincowo – RUS)
 
Lukas Divis (SVK)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
Wojciech Sobala
(AZS Częstochowa)
 
Mitja Gasparini (SLO)
(Iraklis Saloniki – GRE)
Sebastian Pęcherz
(Chaumont Volley 52 – FRA)
 
Marcin Wika
(Resovia Rzeszów)
Sławomir Master
(szuka klubu)
 
Bartosz Gawryszewski
(Resovia Rzeszów)
Sławomir Szczygieł
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Adrian Buchowski
(SMS Spała)
Pedro Azenha (BRA)
(szuka klubu)
 
Łukasz Polański
(MKS MDK Warszawa/Joker Piła)
  
Mateusz Przybyła
(SMS Spała)
  

Asseco Resovia SSA Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Tomasz Józefacki
(AZS UWM Olsztyn)
Rafael Redwitz (BRA)
(Tours VB – FRA)
 
Rafał Buszek
(AZS Politechnika Warszawska)
Mikko Oivanen (FIN)
(Istanbul B.Sehir Belediyesi – TUR)
 
Michał Baranowicz (ITA)
(Samgas Crema – ITA)
Paweł Papke
(kończy karierę)
 
Georg Grozer (GER)
(VfB Friedrichshafen – GER)
Marcin Wika
(Jastrzębski Węgiel)
 
Matej Černić (ITA)
(RPA LuigiBacchi.it Perugia – ITA)
Krzysztof Gierczyński
(AZS Częstochowa)
 
Mateusz Nożewski
(UKS Trzynastka Zielona Góra/SMS Spała)
Łukasz Kruk
(Jadar Radom)
 
Ryan Millar (USA)
(B.Sehir Belediyesi Stambuł – TUR)
Bartosz Gawryszewski
(Jastrzębski Węgiel)
 
 Tomasz Kusior
(Wisłok Strzyżów)
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Sebastian Świderski
(Lube Banca Macerata – ITA)
Marcin Mierzejewski
(AZS UWM Olsztyn)
 
Patryk Czarnowski
(Jastrzębski Węgiel)
Robert Szczerbaniuk
(Fart Kielce)
 
Piotr Gacek
(Skra Bełchatów)
Tuomas Sammelvuo (FIN)
(Lokomotiv Nowosybirsk – RUS)
 
Paweł Zagumny
(Panathinaikos Ateny – GRE)
Terence Martin (CAN)
(szuka klubu)
 
Tine Urnaut (SLO)
(CoprAtlantide Piacenza – ITA)
Kamil Kacprzak
(szuka klubu)
 
Grzegorz Wójtowicz
(Joker Piła)
Michal Masny (SVK)
(Delecta Bydgoszcz)
 

Domex Tytan AZS Częstochowa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Marek Kardos (SVK)
(zawodnik klubu)
trener Grzegorz Wagner
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
 
Krzysztof Gierczyński
(Resovia Rzeszów)
Paweł Zatorski
(Skra Bełchatów)
 
Michal Hrazdira (CZE)
(Edillesse Cavriago – ITA)
Piotr Łuka
(Fart Kielce)
 
Miłosz Hebda
(Skra Bełchatów/SMS Spała)
Toni Kankaanpaa (FIN)
(Hypo Tirol Insbruck – AUT)
 
Michał Dębiec
(Delecta Bydgoszcz)
Krzysztof Wierzbowski
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Radosław Kolanek
(Skra Bełchatów)
Andrzej Wrona
(Delecta Bydgoszcz)
 
Jakub Oczko
(AZS UWM Olsztyn)
Paweł Mikołajczak
(Jadar Radom)
 
Wojciech Sobala
(Jastrzębski Węgiel)
  

Delecta Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Andrzej Wrona
(AZS Częstochowa)
Paweł Woicki
(Skra Bełchatów)
 
Krzysztof Andrzejewski
(AZS UWM Olsztyn)
Grzegorz Kokociński
(Harnes – FRA)
 
Michal Masny (SVK)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Tomasz Wieczorek
(szuka klubu)
 
Antti Siltala (FIN)
(SGK Turkey – TUR)
Mateusz Borucki
(szuka klubu)
 
 Michał Dębiec
(AZS Częstochowa)
 
 Piotr Gruszka
(Halkbank Ankara – TUR)
 

AZS UWM Olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Kert Toobal (EST)
(Saint-Quentin – FRA)
Jakub Oczko
(AZS Częstochowa)
 
Samuel Tuia (FRA)
(AS Cannes – FRA)
Krzysztof Andrzejewski
(Delecta Bydgoszcz)
 
Marcin Mierzejewski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Paulo Anchieta Veloso Pinto (BRA)
(Eurotec Volley Gela – ITA)
 
Piotr Hain
(SMS Spała)
Maciej Kusaj
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Wojciech Włodarczyk
(AZS Politechnika Warszawska)
Tomasz Józefacki
(Resovia Rzeszów)
 
Wojciech Ferens
(RSC Radom/SMS Spała)
Tomasz Stańczuk
(Pekpol Ostrołęka)
 
Marcel Gromadowski
(Paris Volley – FRA)
Artur Jacyszyn
(Pekpol Ostrołęka)
 
Vladimir Čedić (SRB)
(Radnički Kragujevac – SRB)
Marcelo Hargreaves Da Costa (BRA)
(Londrina/Sercomtel Vôlei – BRA)
 
 Tomasz Kowalczyk
(szuka klubu)
 

Pamapol Siatkarz Wieluń

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Dariusz Marszałektrener Damian Dacewicz
(szuka klubu)
 
II trener Shuichi Mizuno (JPN)Daniel Ferreira (BRA)
(szuka klubu)
 
Dmytro Babkow (UKR)
(Lokomotiv Charkow – UKR)
Maciej Kordysz
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Serhij Antanowicz (BLR)
(Nava Gioia del Colle – ITA)
Maciej Wołosz
(Jadar Radom)
 
Serhij Kapelus (UKR)
(AZS Politechnika Warszawska)
Marcin Nowak
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Robert Milczarek
(AZS Politechnika Warszawska)
  
Martin Blanco Costa (ARG)
(Sarmiento Voley Club – ARG)
  

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Maikel Salas Moreno
(Jadar Radom)
Wojciech Włodarczyk
(AZS UWM Olsztyn)
 
Wojciech Żaliński
(Jadar Radom)
Rafał Buszek
(Resovia Rzeszów)
 
Robert Prygiel
(Jadar Radom)
Robert Milczarek
(Siatkarz Wieluń)
 
Krzysztof Wierzbowski
(AZS Częstochowa)
Serhij Kapelus (UKR)
(Siatkarz Wieluń)
 
Zbigniew Bartman
(Prisma Taranto – ITA)
Karol Kłos
(Skra Bełchatów)
 
Michał Kubiak
(Sempre Volley Padwa – ITA)
Jakub Radomski
(Jadar Radom)
 
Ardo Kreek (EST)
(Jadar Radom)
Paweł Maciejewicz
(GTPS Gorzów Wielkopolski)
 
Oleksandr Statsenko (UKR)
(Lokomotiv Charków – UKR)
Jan Król
(Młoda Ekstraklasa)
 
Marcin Nowak
(Siatkarz Wieluń)
Radosław Rybak
(Lechia Tomaszów Maz.)
 
 Witold Pawlewicz
(MOS Wola Warszawa)
 

KS Fart Kielce

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Nicola Vettori – ITA
(AZS UAM Poznań)
Maciej Krzywiecki
(szuka klubu)
 
Michał Żuk
(Trefl Gdańsk)
Greg Suchoczew (AUS)
(szuka klubu)
 
Maciej Dobrowolski
(Skra Bełchatów)
  
Xavier Kapfer (FRA)
(GFCO Ajaccio – FRA)
  
Piotr Łuka
(AZS Częstochowa)
  
Adam Kamiński (CAN)
(OK Salonit Anhovo Kanal – SLO)
  
Robert Szczerbaniuk
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved