Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > Transfery > I liga mężczyzn

I liga mężczyzn

Trefl Gdańsk Piłka Siatkowa SA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Maciej Gorzkiewicz
(Avia Świdnik)
Wojciech Serafin
(Delecta Bydgoszcz)
John Dekker (AUS)
(Victoria Wałbrzych)
Andrzej Skórski
(AZS Politechnika Warszawska)
Łukasz Kadziewicz
(szuka klubu)
 
Michał Żurek
(MOS Wola Warszawa)
Jakub Bednaruk
(szuka klubu)
 
Michał Żuk
(AZS Nysa)
Bruno Zanuto (BRA)
(Sada Cruzeiro – BRA)
 
Waldemar Kaczmarek
(Delecta Bydgoszcz)
Dariusz Szulik
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Bartosz Węgrzyn
(Avia Świdnik)
Jarosław Stancelewski
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Daniel Wilk
(Energetyk Jaworzno)
Bojan Janić (SRB)
(szuka klubu)
 
Rafał Sobański
(drużyna juniorów)
Krzysztof Kocik
(szuka klubu)
 
Maciej Naliwajko
(drużyna juniorów)
Marko Samardzić (SRB)
(szuka klubu)
 
Artur Ratajczak
(drużyna juniorów)
Wojciech Winnik
(AZS Olsztyn)
 
Paweł Gajowczyk
(drużyna juniorów)
Łukasz Kruk
(szuka klubu)
 
Michał Chaberek
(AZS Olsztyn)
  

TS BBTS Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Przemysław Michalczyk
(AZS Częstochowa)
trener Grzegorz Wagner
(AZS Częstochowa)
 
Kamil Gutkowski
(Politechnika Krakowska)
Grzegorz Pająk
(Jastrzębski Węgiel)
 
Marcin Owczarski
(Jadar Radom)
Jan Król
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Tomasz Walendzik
(AZS UAM Poznań)
Michał Jaszewski
(Lechia Tomaszów Maz.)
 
Grzegorz Surma
(SMS Spała)
Tomasz Tomczyk
(AZS Olsztyn)
 
Kamil Kwasowski
(Delic-Pol Częstochowa)
Paweł Mikołajczak
(AZS Częstochowa)
 
Sebastian Warda
(Joker Piła)
Kacper Bielicki
(Fart Kielce)
 
John Dekker (AUS)
(Victoria Wałbrzych)
Maciej Kusaj
(AZS Olsztyn)
 

ASPS Avia Świdnik

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Jaskulski
(Pronar Hajnówka)
Dominik Wójcicki
(szuka klubu)
 
Rafał Grabarczyk
(Bzura Ozorków)
Bartosz Węgrzyn
(Trefl Gdańsk)
 
Łukasz Makowski
(MOS Wola Warszawa)
Maciej Gorzkiewicz
(Trefl Gdańsk)
 
Oskar Dziewit
(Ósemka Siedlce)
Zbigniew Żurek
(szuka klubu)
 

MKS Orzeł Międzyrzecz AZS AWF

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Rafał Matusiak
(Pronar Hajnówka)
Wojciech Wesołowski
(szuka klubu)
Piotr Świerżałowski
(MDK Warszawa)
Jarosław Stancelewski
(Trefl Gdańsk)
Wojciech Janas
(szuka klubu)
 
Dominik Żmuda
(Siatkarz Wieluń)
Krystian Pachliński
(Morze Bałtyk Szczecin)
 
Adam Michalski
(Energetyk Jaworzno)
Maciej Kordysz
(Siatkarz Wieluń)
 
Jakub Kowalczyk
(AZS Nysa)
Adrian Hunek
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Dawid Drużga
(Volley Rybnik)
Rafał Jarząbski
(szuka klubu)
 
Patryk Gadus
(wychowanek)
Przemysław Lach
(Joker Piła)
 
Grześkowiak
(wychowanek)
Michał Lach
(Joker Piła)
 
Mariusz Szulikowski
(wychowanek)
Łukasz Klucznik
(szuka klubu)
 

Pronar Parkiet Hajnówka

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Janusz Ignaciuk
(Pekpol Ostrołęka)
Tomasz Knasiecki
(Ślepsk Augustów)
 
Alaasane Guindo
(Ósemka Siedlce)
Marcin Kozioł
(MCKiS Jaworzno)
 
Sławomir Pyta
(Legia Warszawa)
Konrad Woroniecki
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Leonard Tietianiec
(Fart Kielce)
Rafał Matusiak
(Orzeł Międzyrzecz)
 
 Piotr Niemiec
(szuka klubu)
 
 Michał Jaskulski
(Avia Świdnik)
 

Rajbud Development GTPS Gorzów Wlkp.

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Adrian Hunek
(Orzeł Międzyrzecz)
Damian Kaniowski
(Pekpol Ostrołęka)
 
Kamil Ratajczak
(AZS PWSZ Nysa)
Maciej Wołosz
( Wieluń)
 
Adrian Szlubowski
(AZS PWSZ Nysa)
Michał Kamiński
(Martigues – FRA)
 
Jakub Mach
(Resovia Rzeszów)
Mateusz Jasiński
(powrót do Jokera Piła)
 
Bartosz Mischke
(AZS UAM Poznań)
Radosław Maciejewicz
(szuka klubu)
 
Konrad Woroniecki
(Pronar Hajnówka)
Tomasz Borczyński
(kończy karierę)
 
Piotr Adamowicz
(drużyna juniorów)
Marcin Kudłacik
(szuka)
 

MCKiS Jaworzno

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jarosław Tepling
(AZS Politechnika Warszawska)
Tomasz Kamuda
(szuka klubu)
Dawid Pałasz
(Krispol Września)
Marcin Kozioł
(Pronar Parkiet Hajnówka)
Maciej Rzędzicki
(szuka klubu)
Jakub Radomski
(AZS Politechnika Warszawska)
Adam Kurian
(Gwardia Wrocław)
Szymon Kostecki
(Cuprum Lubin)
 
Mateusz Gorzewski
(Gwardia Wrocław)
Łukasz Warchoł
(szuka klubu)
 
 Adam Michalski
(Orzeł Międzyrzecz)
 
 Daniel Wilk
(Trefl Gdańsk)
 

Fart Kielce

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Kacper Bielicki
(BBTS Bielsko-Biała)
Leonard Tietianiec
(Pronar Parkiet Hajnówka)
Łukasz Kruk
(Trefl Gdańsk)
Greg Sukoczev (AUS) Rafał Jarząbski
(Orzeł Międzyrzecz)
John Dekker (AUS) Marcin Kudłacik
(GTPS Gorzów Wlkp.)

Ślepsk Augustów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Tomasz Knasiecki
(Pronar Hajnówka)
Kamil Starzewski
(Pekpol Ostrołęka)
 
Marek Wawrzyniak
(AZS II Olsztyn)
Jakub Bokuniewicz
(szuka klubu)
 
Bartosz Krzysiek
(Ósemka Siedlce)
Tomasz Wasilewski
(MOS Wola Warszawa)
 
Wojciech Dziurkowski
(Delic Pol Częstochowa)
  

Joker Piła

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mateusz Jasiński
(powrót z GTPS Gorzów Wlkp.)
Sebastian Warda
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Michał Lach
(Orzeł Międzyrzecz)
  
Przemysław Lach
(Orzeł Międzyrzecz)
  

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved