Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > Transfery > I liga kobiet

I liga kobiet

SSK Calisia Kalisz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Anita Chojnacka
(Stal Mielec)
 
 Dominika Sieradzan
(A.S.P.T.T. Mulhouse – FRA)
 
 Sylwia Wojcieska
(Stal Mielec)
 
 Magdalena Godos
(AZS Białystok)
 
 Anna Woźniakowska
(Muszynianka Muszyna)
 
 Magdalena Wawrzyniak
(MOSiR Mysłowice)
 
 Katarzyna Wawrzyniak
(MOSiR Mysłowice)
 

SCS Sokół Chorzów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Agnieszka Sojka
(Legionovia Legionowo)
Monika Konsek
(Gwardia Wrocław)
 
Katarzyna Lisiecka
(SMS Sosnowiec)
Patrycja Settnik
(kończy karierę)
 
Marta Wellna
(Chemik Police)
Patrycja Młodzieniewska
(kończy karierę)
 
Karolina Zapaśnik
(Nafta II Piła)
Natalia Koryzna
(szuka klubu)
 
Angelika Wardęga
(wychowanka)
Katarzyna Furtak
(szuka klubu)
 

EC Wybrzeże TPS Rumia

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Małgorzata Lubera
(Szwecja)
Katarzyna Zygmuntowicz
(kończy karierę)
 
Magdalena Łebkowska
(PLKS Pszczyna)
Magdalena Lenz
(szuka klubu)
 
 Sandra Biernatek
(AZS Skawa Kraków)
 
 Jowita Jaroszewicz
(AZS Skawa Kraków)
 
 Joanna Kocemba
(szuka klubu)
 

PSPS Chemik Police

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Graczyk
(Częstochowianka Częstochowa)
Agata Furmanek
(urlop zdrowotny)
 
Marlena Zielonka
(Piast Szczecin)
Marta Wellna
(Sokół Chorzów)
 

Remagum MOSiR Mysłowice

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Magdalena Wawrzyniak
(Calisia Kalisz)
trener Sebastian Michalak 
Katarzyna Wawrzyniak
(Calisia Kalisz)
Monika Pielecka
(urlop macierzyński)
 

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Anna Związek
(Stal Mielec)
Alicja Leszczyńska
(Centrostal Bydgoszcz)
Karolina Surma
(Wisła Kraków)
Justyna Łunkiewicz
(Centrostal Bydgoszcz)
 Sylwia Chmiel
(SMS Sosnowiec)

Budowlani Toruń

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Natalia Krawulska
(Farmutil Piła)
 
 Judyta Szulc
(kończy karierę)
 

Trefl Gdynia

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Natalia Nuszel
(Gedania Żukowo)
  
Tamara Kaliszuk
(Gedania Żukowo)
  
Aleksandra Kruk
(Gwardia Wrocław)
  
Edyta Rzenno
(Piast Szczecin)
  
Marta Szymańska
(Piast Szczecin)
  
Izabela Śliwa
(Wisła Kraków)
  
Monika Naczk
(Centrostal Bydgoszcz)
  

PLKS Pszczyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Aleksandra Filip
(Wisła Kraków)
Magdalena Łebkowska
(TPS Rumia)
Edyta Węcławek
(AZS Politechnika Śląska Gliwce)
Urszula Jędrys–Szynkiel
(Politechnika Częstochowska)
 Katarzyna Bartlak
(AZS Politechnika Śląska Gliwce)
  Anna Gawron
(MOSiR Mysłowice)
  Aleksandra Król
(KSZO Ostrowiec Św.)
  Dominika Marszałek
(Legionovia Legionowo)
  Sandra Ciszczoń
(AZS Skawa Kraków)

UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Agnieszka Wołoszyn
(Budowlani Łódź)
Kamila Łuczak
(UKS Ozorków)
 
Karolina Wiśniewska
(Budowlani Łódź)
Paulina Podleś
(szuka klubu)
 
Marta Wankiewicz
(Budowlani Łódź)
Danuta Zagojska
(szuka klubu)
 
Karolina Olczyk
(Stal Mielec)
Aleksandra Kuźmin
(UKS Ozorków)
 
Aleksandra Przepiórka
(MOS Wola Warszawa)
  
Katarzyna Możdżeń
(ŁKS Łódź)
  

KS Piast Szczecin – zespół zagra w II lidze

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Marek Mierzwiński
(szuka klubu)
 
 Anna Szydełko
(szuka klubu)
 
 Edyta Rzenno
(Trefl Gdynia)
 
 Małgorzata Sikora
(Legionovia Legionowo)
 
 Marta Szymańska
(Trefl Gdynia)
 
 Justyna Sachmacińska
(AZS Białystok)
 
 Marta Siwka
(Gedania Gdańsk)
 
 Marlena Zielonka
(Chemik Police)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved