Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > Transfery > PlusLiga

PlusLiga

PGE Skra Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Maciej Bartodziejski
(Pamapol Wieluń)
trener Daniel Castellani (ARG)
(reprezentacja Polski)
 
Jakub Novotny (CZE)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Jane Heikkinen (FIN)
(szuka klubu)
 
Michał Winiarski
(Trentino Volley – ITA)
Paweł Maciejewicz
(AZS Politechnika Warszawska)
 
 Jakub Jarosz
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Dawid Murek
(AZS Częstochowa)
 

Asseco Resovia Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Aleh Akhrem (BLR)
(Iraklis – GRE)
Aleksandar Mitrović (SRB)
(Tomis Constanta – ROM)
 
Rafael Redwitz (BRA)
(Volley Forli – ITA)
Michał Kaczmarek
(Jadar Radom)
 
Wojciech Grzyb
(AZS Olsztyn)
Ihosvany Hernandez (CUB)
(Tomis Constanta – ROM)
 
Mateusz Mika
(Hejnał Kęty)
Paweł Woicki
(Delecta Bydgoszcz)
 
Aldo Kreek (EST)
(Selver Tallin – EST)
Piotr Łuka
(AZS Częstochowa)
 

Jastrzębski Węgiel SSA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Damian Dobosz
(wychowanek)
Robert Prygiel
(Jadar Radom)
 
Wojciech Sobala
( Pamapol Wieluń)
Wojciech Jurkiewicz
(Delecta Bydgoszcz)
 
Grzegorz Pająk
(TS BBTS Bielsko-Biała)
Nico Freriks (NED)
(Zadkine Rotterdam.Nesselande – NED)
 
Paweł Abramow (RUS)
(Iskra Odińcowo – RUS)
Rafael de Souza Lins (BRA)
(PAOK Saloniki – GRE)
 
Sławomir Szczygieł
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Guillaume Samica (FRA)
(Panathinaikos Ateny – GRE)
 
Ali Alp Cayir (TUR)
(Galatasaray Stambuł – TUR)
Marcin Grygiel
(szuka klubu)
 
Pedro Azenha (BRA)
(Finikas Syros – GRE)
  

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Iurij Gladyr (UKR)
(AZS Politechnika Warszawska)
Sławomir Szczygieł
(Jastrzębski Węgiel)
 
Jakub Jarosz
(Skra Bełchatów)
Jakub Novotny (CZE)
(Skra Bełchatów)
 
Tuomas Sammelvuo (FIN)
(Volley Tonno Callipo – ITA)
Dan Lewis (CAN)
(szuka klubu)
 

Domex Tytan AZS Częstochowa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Grzegorz Wagner
(BBTS Bielsko-Biała)
trener Radosław Panas
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Paweł Mikołajczak
(BBTS Bielsko-Biała)
Zbigniew Bartman
(ZSK Gazprom Surgut – RUS)
 
Marek Kardos (SVK)
(Rennes Club Volley – FRA)
Andrzej Stelmach
(Siatkarz Wieluń)
 
Piotr Łuka
(Resovia Rzeszów)
Przemysław Michalczyk
(trener BBTS Bielsko Biała)
 
Dawid Murek
(Skra Bełchatów)
Dawid Gunia
(AZS Olsztyn)
 
 Smilen Mlyakow (BUL)
(Foolad Urmia – IRN)
 

AZS Olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Tomasz Tomczyk
(BBTS Bielsko-Biała)
Grzegorz Szymański
(Delecta Bydgoszcz)
 
Dawid Gunia
(AZS Częstochowa)
Wojciech Grzyb
(Resovia Rzeszów)
 
Wojciech Winnik
(Trefl Gdańsk)
Olli Kunnari (FIN)
(Olympiacos Pireus – GRE)
 
Maciej Kusaj
(BBTS Bielsko-)
Paweł Zagumny
(Panathinaikos Ateny – GRE)
 
Marcelo Hargreaves (BRA)
(CParis Volley – FRA)
Łukasz Szablewski
(szuka klubu)
 
 Marek Wawrzyniak
(Ślepsk Augustów)
 
 Michał Chaberek
(Trefl Gdańsk)
 
 Grzegorz Pietkiewicz
(Pekpol Ostrołęka)
 

Delecta Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Marian KardasKrzysztof Janczak
(Burza Wrocław)
 
Grzegorz Szymański
(AZS Olsztyn)
Marcin Nowak
(Siatkarz Wieluń)
 
Wojciech Serafin
(Trefl Gdańsk)
Artur Augustyn
(evivo Duren – GER)
 
Wojciech Jurkiewicz
(Jastrzębski Węgiel)
Waldemar Kaczmarek
(Trefl Gdańsk)
 
Tomasz Wieczorek  
Piotr Gruszka
(Arkas Izmir – TUR)
  
Paweł Woicki
(Resovia Rzeszów)
  

AZS Politechnika Warszawska

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Radosław Panas
(AZS Częstochowa)
Iurij Gladyr (UKR)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
Dariusz Szulik
(Trefl Gdańsk)
Wiktor Położewicz (UKR)
(MGTU Moskwa (RUS))
 
Jan Król
(BBTS Bielsko-Biała)
Karel Kvasnička (CZE)
(szuka klubu)
 
Wojciech Włodarczyk
(MKS Andrychów/SMS Spała)
Andrzej Skórski
(Trefl Gdańsk)
 
Witold Pawlewicz
(MOS Wola Warszawa)
Jarosław Tepling
(Energetyk Jaworzno)
 
Paweł Maciejewicz
(Skra Bełchatów)
  

Jadar Radom

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Robert Prygiel
(Jastrzębski Węgiel)
Konrad Małecki
(szuka klubu)
 
Grzegorz Szumielewicz
(Czarni Radom)
Marcin Owczarski
(BBTS Bielsko Biała)
 
Michał Kaczmarek
(Resovia Rzeszów)
Damian Domonik
(AZS Nysa)
 

Pamapol Wieluń

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Maciej Kordysz
(Orzeł Międzyrzecz)
Dominik Żmuda
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Maciej Wołosz
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Wojciech Paniączyk
(szuka klubu)
 
Marcin Nowak
(Delecta Bydgoszcz)
Michał Paniączyk
(szuka klubu)
 
Andrzej Stelmach
(AZS Częstochowa)
Wojciech Sobala
(Jastrzębski Węgiel)
 
Daniel Ferreira (BRA)Maciej Bartodziejski
(II trener Skry Bełchatów)
 
 Szymon Kosmęda
(kończy karierę)
 
 Tomasz Zychla
(Czarni Rząśnia)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved