Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > Transfery > PlusLiga Kobiet

PlusLiga Kobiet

MKS Muszynianka Fakro Muszyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Agnieszka Bednarek
(Farmutil Piła)
Ivana Plchotova (CZE)
(Tomis Constanta – ROU)
 
Elżbieta Skowrońska
(Gedania Żukowo)
Joanna Kaczor
(River Volley Piacenza – ITA)
 
Izabela Żebrowska
(AZS Białystok)
Kamila Frątczak
(urlop)
 
Anna Woźniakowska
(Calisia Kalisz)
Milena Rosner
(urlop)
 
Marta Solipiwko
(VK Doprastaw Bratysława)
Monika Targosz
(szuka klubu)
 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dorota Świeniewicz
(Tena Santeramo – ITA)
Katarzyna Gajgał
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 

Farmutil Piła

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Wojciech Lalek
(AZS AWF Poznań)
trener Jerzy Matlak
(reprezentacja Polski)
 
Katarzyna Wellna
(Gedania Żukowo)
II trener Adam Grabowski
(szuka klubu)
 
Maja Tokarska
(Gedania Żukowo)
Agnieszka Bednarek
(Muszynianka Muszyna)
 
Natalia Krawulska
(Budowlani Toruń)
Joanna Frąckowiak
(Manotovana – ITA)
 
Ewa Matyjaszek
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Milena Sadurek-Mikołajczyk
(Metal Galati – ROU)
 
Monika Martałek
(SMS Sosnowiec)
Alena Hendzel (BLR)
(Leningradka St. Petersburg – RUS)
 
Daria Paszek
(AZS AWF Poznań)
Michaela Teixeira (BRA)
(Budowlani Łódź)
 

GCB Centrostal Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Patrycja Polak
(SMS Sosnowiec)
Tatiana Hardzejewa (BLR)
(szuka klubu)
 
Sylwia Pelc
(SMS Sosnowiec)
Monika Naczk
(Trefl Gdynia)
 
Agata Skiba
(zespół juniorek)
Justyna Łunkiewicz
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Alicja Leszczyńska
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
  

MKS Dąbrowa Górnicza

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Gajgał
(Aluprof Bielsko-Biała)
Katarzyna Wysocka
(AZS Białystok)
 
Katarzyna Walawender
(AZS Białystok)
Ewa Matyjaszek
(Farmutil Piła)
 
Marta Haładyn
(Gwardia Wrocław)
Małgorzata Cieśla
(AZS Białystok)
 
Agata Karczmarzewska-Pura
(AZS Białystok)
  

Impel Gwardia Wrocław

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dominika Sobolska
(Belgia)
Małgorzata Kupisz
(urlop macierzyński)
 
Joanna Wołosz
(SMS Sosnowiec)
Agnieszka Starzyk
(AZS Białystok)
 
Monika Konsek
(Sokół Chorzów)
Aleksandra Kruk
(Trefl Gdynia)
 
Olga Owczynnikowa
(AZS AWF Poznań)
Wioletta Szkudlarek
(szuka klubu)
 
 Ewa Wajda
(szuka klubu)
 
 Marta Haładyn
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 

Pronar Zeto Astwa AZS Białystok

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Wiesław Czajatrener Dariusz Luks
(szuka klubu)
 
Katarzyna Wysocka
(MKS Dąbrowa Górnicza)
II trener Rafal Prus
(Stal Mielec)
 
Małgorzata Cieśla
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Agata Karczmarzewska-Pura
(MKS Dąbrowa-Górnicza)
 
Magdalena Godos
(Calisia Kalisz)
Marlena Mieszała
(Stal Mielec)
 
Agnieszka Starzyk
(Gwardia Wrocław)
Izabela Żebrowska
(Muszynianka Muszyna)
 
Jelena Bernatowicz (BLR)Dominika Koczorowska
(Budowlani Łódź)
 
Paulina Gajewska
(AZS AWF Warszawa)
Anna Manikowska
(szuka klubu)
 
Maja Batina (CRO)
(OK Kastela DC – CRO)
Katarzyna Walawender
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Natalia Ziemcowa (UKR)
(Gedania Żukowo)
  

Gedania Żukowo

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marta Siwka
(Piast Szczecin)
Elżbieta Skowrońska
(Muszynianka Muszyna)
 
Małgorzata Plebanek
(Alemannia Aachen – GER)
Katarzyna Wellna
(Farmutil Piła)
 
Małgorzata Lizińczyk
(MOS Wola)
Natalia Nuszel
(Trefl Gdynia)
 
Marta Szafraniak
(Orkan Września)
Tamara Kaliszuk
(Trefl Gdynia)
 
Justyna Sachmacińska
(Piast Szczecin)
Maja Tokarska
(Farmutil Piła)
 
 Natalia Ziemcowa
(AZS Białystok)
 
 Jana Sawoczkina
(szuka klubu)
 
 Agata Durajczyk
(Stal Mielec)
 

KPSK Stal Mielec

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Rafał Prus
(AZS Białystok)
trener Wiesław Popik
(Budowlani Łódź)
 
II trener Tomasz KamudaKatarzyna Zaroślińska
(Budowlani Łódź)
 
Dorota Wilk
(powrót z Szóstki Biłgoraj)
Karolina Olczyk
(Jedynka Aleksandrów Ł.)
 
Sylwia Wojcieska
(Calisia Kalisz)
Ewelina Dązbłaż
(szuka klubu)
 
Agata Durajczyk
(Gedania Żukowo)
Małgorzata Skorupa
(szuka klubu)
 
Magdalena Piątek
(Wisła Kraków)
Anna Związek
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Anita Chojnacka
(Calisia Kalisz)
Paulina Dutkiewicz
(KS Murowana Goślina)
 
Marlena Mieszała
(AZS Białystok)
  

Budowlani Organika Łódź

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Wiesław Popik
(Stal Mielec)
Marta Wankiewicz
(UKS Jedynka Aleksandrów Ł.)
 
Katarzyna Zaroślińska
(Stal Mielec)
Agnieszka Wołoszyn
(UKS Jedynka Aleksandrów Ł.)
 
Dominika Koczorowska
(AZS Białystok)
Karolina Wiśniewska
(UKS Jedynka Aleksandrów Ł.)
 
Anna Nowakowska (Świętońska)
(Dresdner S.C. – GER)
Kinga Baran
(Legionovia Legionowo)
 
Karolina Kosek
(VC Wiesbaden – GER)
  
Katarzyna Bryda
(SMS Sosnowiec)
  
Michela Teixeira (BRA)
(Farmutil Piła)
  

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved