Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2006/2007 > Transfery > Polska Liga Siatkówki

Polska Liga Siatkówki

KPS Skra Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Daniel Jorge Castellani- ARG
(Origenes Bolivar – ARG)
trener Ireneusz Mazur
(PZU AZS Olsztyn)
 
Evgeni Ivanov – BUL
(Fakieł Nowy Urengoj – RUS)
Jarosław Sobczyński
(Joker Piła)
 
Janne Heikkinen – FIN
(Taranto – ITA)
Damian Dacewicz
(szuka klubu)
 
Piotr Gruszka
(PZU AZS Olsztyn)
Andrzej Stelmach
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
 
Dan Lewis – CAN
(Montpellier Université Club VB – FRA)
Robert Szczerbaniuk
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
 
Bartłomiej Neroj
(Skra II Bełchatów)
Michał Winiarski
(Itas Trento Volley – ITA)
 
 Witalij Kitkiew – UKR
(szuka klubu)
 

KS Jastrzębski Węgiel

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dawid Murek
(Cimone Modena – ITA)
Lassepeteri Laurila – FIN
(szuka klubu)
Reinder Nummerdor – NED
(bez klubu)
Nikolaj Ivanov – BUL
(Nieftjanik Ufa – RUS)
Iwajło Stefanow – BUL
(kończy karierę)
Osmany Juantorena Portuondo – CUB
(Nieftjanik Ufa – RUS)
Igor Yudin – AUS
(Telemig Celular Minas – BRA)
Marcin Wika
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
 
 Arkadiusz Terlecki
(Jadar Radom)
 
 Adam Kurian
(AZS Nysa)
 
 Plamen Konstantinow – BUL
(Gazprom Surgut – RUS)
 

PZU AZS Olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Ireneusz Mazur
(Skra Bełchatów)
trener Waldemar Wspaniały 
Richard Lambourne – USA
(Noliko Maaseik – BEL)
Mark Siebeck – GER
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Marcin Lubiejewski
(Chemik Bydgoszcz)
Piotr Gruszka
(Skra Bełchatów)
 
Michał Kubiak
(Joker Piła)
Marcin Nowak
(Mostostal Kędzierzyn-Koźle)
 
Sinan Cem Tanik – TUR
(Halkbank Ankara – TUR)
Maciej Alancewicz
(Pronar Hajnówka)
 

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Harry Brokking – NEDtrener Stanisław Gościniak
(Delic-Pol Częstochowa)
 
trener Radosław Panas
(Polska Energia Sosnowiec)
trener Edward Skorek 
Riley Salmon – USA
(Arkas Izmir – TUR)
David McKienzie – USA
(szuka klubu)
 
Andrzej Stelmach
(Skra Bełchatów)
Marcin Kocik
(Jadar Radom)
 
Robert Szczerbaniuk
(Skra Bełchatów)
Wojciech Jurkiewicz
(AZS Politechnika Warszawa)
 
Marcin Wika
(Jastrzębski Węgiel)
  
Michał Żuk
(Polska Energia Sosnowiec)
  
Piotr Nowakowski
(Metro Warszawa)
  

J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Pavel Chudik – SVK
(Gwardia Wrocław)
Maciej Oczko
(szuka klubu)
Pascal Cardinal – CAN
(VC Omniworld – NED)
Mark Siebeck – GER
(PZU AZS Olsztyn)
Krzysztof Grzesiowski
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Radosław Maciejewicz
(Joker Piła)
Peter Turiansky – SVK
(AZS Nysa)
 
Tomasz Wieczorek
(Chemik Bydgoszcz)
Bartosz Szcześniewski
(Beauvais Oise U.C. – FRA)
 
Wojciech Jurkiewicz
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
Adrian Dyżakowski
(szuka klubu)
 
 Marcin Drabkowski
(będzie II trenerem w klubie)
 
 Paweł Pietkiewicz
(szuka klubu)
 
 Konrad Małecki
(Mostostal)
 

KS Gwardia Wrocław

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Bartosz Janeczek
(Delic-Pol Częstochowa)
Pavel Chudik – SVK
(AZS Politechnika Warszawska)
Michaił Wurije – BLR
(Tourcoing Lille – FRA)
Radosław Szymczak
(Górnik Radlin)
Marcin Mierzejewski
(Mostostal)
Piotr Marciniak
(AZS Opole)
Martin Sopko – SVK
(Mostostal)
Wojciech Szczurowski
(Energa Trefl Gdańsk)
 
Aleksander Januszkiewicz
(Mostostal)
Jakub Markiewicz
(szuka klubu)
 
 Piotr Poskrobko
(Energa Trefl Gdańsk)
 

Resovia SSA Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Tomasz Kusior
(TSV Sanok)
Mirosław Wilk
(Karpaty Krosno)
 
Geir Eithun – NOR
(IBB Stambuł – TUR)
Zbigniew Zieliński
(szuka klubu)
 
Karel Kwaśnicka – CZE
(Grand Canaria Tenerifa – ESP)
Stanisław Pieczonka
(Joker Piła)
 

Mostostal Kędzierzyn–Koźle

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jakub Jarosz
(Delic-Pol Norwid Częstochowa)
Arkadiusz Olejniczak
(AZS Nysa)
 
Arkadiusz Świechowski
(MMKS Kędzierzyn-Koźle)
Tomas Kmet – SVK
(Aon hotVolleys Wiedeń – AUT)
 
Marcin Mierzejewski
(Gwardia Wrocław)
Stanislav Vartovnik – SVK
(Chemik Bydgoszcz)
 
Marcin Nowak
(PZU AZS Olsztyn)
Rafała Musielak
(kończy karierę)
 
Eugen Bakumovski – GER
(Ancône – ITA)
Martin Sopko – SVK
(Gwardia Wrocław)
 
Konrad Małecki
(AZS Politechnika Warszawa)
Aleksander Januszkiewicz
(Gwardia Wrocław)
 

KS Jadar Radom

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Dariusz Luks
(Joker Piła)
trener Witold Roman 
Jarosław Maciończyk
(Energetyk Jaworzno)
Łukasz Kruk
(Energa Trefl Gdańsk)
 
Marcin Owczarski
(Joker Piła)
Konrad Prusakowski
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Tomas Malcik – CZE
(Aon hotVolley Wiedeń – AUT)
Krzysztof Staniec
(WTS Warka)
 
Premysl Obdrzalek – CZE
(Aon hotVolley Wiedeń – AUT)
Konrad Frysztak
(Pronar OSiR Hajnówka)
 
Marcin Kocik
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
Przemysław Surmacz
(WTS Warka)
 
Arkadiusz Terlecki
(Jastrzębski Węgiel)
  
Dallas Soonias – CAN
(Uniwersytet Edmonton – CAN)
  

BKS Delecta-Chemik Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Wojciech Kaźmierczak
(Avia Świdnik)
Wojciech Blomberg
(UKS SMS Łódź)
 
Kamil Kacprzak
(Bzura Ozorków)
Grzegorz Nowak
(AZS Nysa)
 
Marcin Olichwer
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Krzysztof Wójcik
(szuka klubu)
 
Artur Hoffmann
(Canteleu Maronne – FRA)
Tomasz Wieczorek
(AZS Politechnika Warszawa)
 
Stanislav Vartovnik – SVK
(Mostostal)
Marcin Lubiejewski
(PZU AZS Olsztyn)
 
Adam Nowik
(Joker Piła)
Sebastian Wójcik
(Pronar OSiR Hajnówka)
 
Rafał Kwasowski
(AZS Nysa)
Piotr Niemiec
(Pronar OSiR Hajnówka)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved