Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2006/2007 > Transfery > I liga kobiet

I liga kobiet

Piast Szczecin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marta Benderska
(Gedania Gdańsk)
Marzena Goździewska
(szuka klubu)
 
Anna Związek
(Start Łódź)
Joanna Kuchczyńska
(Chemik Police)
 
Paulina Rolińska
(ŁKS Łódź)
Monika Bryczkowska
(Chemik Police)
 
Magdalena Strąg
(wychowanka)
Ewa Kwiatkowska
(Chemik Police)
 
Anna Róg
(wychowanka)
Irina Archangielska
(AZS AWF Poznań)
 

MMKS Dąbrowa Górnicza

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Izabela Kunc
(Wisła Kraków)
Weronika Kaczmarek
(Sokół Chorzów)
 
Marzena Wilczyńska
(Pałac II Bydgoszcz)
Agnieszka Starzyk
(Sokół Chorzów)
 
Małgorzata Lis
(OSM Senica – SVK)
Katarzyna Krawczyk
(szuka klubu)
 
Andrea Pavelkova – SVK
(OSM Senica – SVK)
Magdalena Kowalska
(Legionovia)
 
Ewelina Sieczka wychowanka  

Start UKS 179 Łódź

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Bogdan Jaszczuk
(UKS 179 Łódź)
trener Jacek Pasiński
(Budowlani Łódź)
Marta Kamińska
(Pałac II Bydgoszcz)
trener Zbigniew Skupień
(UKS SMS Łódż)
Joanna Bednarek
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Jolanta Głowacka
(powrót po studiach)
Julia Gryciuk – UKR
(szuka klubu)
 
Weronika Świątczak
(Long Island NY Uniwersity – USA)
Julia Szeluchina – UKR
(AZS AWF Poznań)
 
Julita Goszczyńska
(zespół juniorek)
Swietłana Riabko – UKR
(kończy karierę)
 
Joanna Walczak
(zespół juniorek)
Anna Związek
(Piast Szczecin)
 
Joanna Makowska
(zespół juniorek)
  
Karolina Michalkiewicz
(UKS 179 Łódź)
  
Karolina Sowała
(UKS 179 Łódź)
  
Joanna Pomykacz
(Gedania Gdańsk)
  

KPS Skra Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Jarczewska
(Dalin Myślenice)
Małgorzata Skorupa
(Stal Mielec)
Yana Sawoczkina – UKR
(Gedania Gdańsk)
Zuzana Matusova – CZE
(VC Muldental Grimma – GER)
Marta Łukaszewska
(Stal Mielec)
 
Katarzyna Romanow
(VC Muldental Grimma – GER)
Magdalena Blomberg
(urlop macierzyński)
 
Małgorzata Jeromin
(Legionovia/Gedania Gdańsk)
Kinga Baran
(Pronar Zeto Białystok)
 
Barbara Kubieniec
(PLKS Pszczyna)
  
Judyta Szulc
(AZS AWF Poznań)
  

SCS Sokół Chorzów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Weronika Kaczmarek
(MMKS Dąbrowa Górnicza)
Patrycja Młodzieniewska
(urlop macierzyński)
 
Agnieszka Starzyk
(MMKS Dąbrowa Górnicza)
Anna Kaczmar
(PLKS Pszczyna)
 
Magdalena Fedorów
(SPS Politechnika Częstochowa)
Beata Fortuna
(szuka klubu)
 
 Karina Grząba
(PLKS Pszczyna)
 
 Ewa Ciesielska
(MMKS Dąbrowa Górnicza)
 

SPS Politechnika Częstochowa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Izabella Kasprzyk
(powrót z Niemiec)
Marzena Solska
(szuka klubu)
Magdalena Cielecka
(Armatura Kraków)
 Magdalena Fedorów
(Sokół Chorzów)
Sandra Cabańska
(Pałac II Bydgoszcz)
 Dominika Marszałek
(Legionovia)
 
 Magdalena Kowalska
(Legionovia)
 

LTS Legionovia Legionowo

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dominika Marszałek
(SPS Politechnika Częstochowa)
Edyta Rzenno
(Nafta Piła)
Sandra Cabańska
(Pałac II Bydgoszcz)
Magdalena Kowalska
(SPS Politechnika Częstochowa)
Marzena Skręt
(szuka klubu)
Magdalena Kamińska
(SPS Politechnika Częstochowa)
Marta Chuchro
(Dalin Myślenice)
Małgorzata Jeromin
(Skra Bełchatów)
 
Magdalena Kowalska
(MMKS Dąbrowa Górnicza)
Marta Szczygielska
(Gedania Gdańsk)
 
Dominika Żółtańska
(Stal Mielec)
Karolina Pawłowska
(AZS Politechnika Radom)
 
Alicja Leszczyńska
(MKS Pro Bielsko-Biała)
  

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Walawender
(UMKS Łańcut)
Renata Gil
(zakończyła karierę)
 
Joanna Bednarek
(Start Łódź)
Anna Skorupska
(urlop macierzyński)
 
Natalia Kostianiuk
(liga grecka)
Dominika Smykiel
(MOSiR Mysłowice)
 
 Paulina Podleś
(UKS Jedynka Aleksandrów Ł.)
 

UMKS Łańcut

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Roman Murdza
(AZS AWF Poznań)
trener Bogdan Dudek 
Małgorzata Plebanek
(Stal Mielec)
Katarzyna Walawander
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Agnieszka Seta
(Wisła Kraków)
  
Klaudia Czubek
(AZS AWF Warszawa)
  

TS Wisła Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Magdalena Śliwa
(Minetti Vicenza – ITA)
Justyna Hebda
(wyjazd do Belgii)
 
Katarzyna Mróz
(Centrostal Bydgoszcz)
Agnieszka Seta
(UMKS Łańcut)
 
Magdalena Żochowska
(SMS Sosnowiec)
Izabela Kunc
(MMKS Dąbrowa Górnicza)
 
Paulina Olszewska
(Olimpia Jawor)
  
Sylwia Wojcieska
(Dalin Myślenice)
  

Chemik Police

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Joanna Kuchczyńska
(Piast Szczecin)
 Aleksandra Pazderska
(Piast Szczecin)
Monika Bryczkowska
(Piast Szczecin)
 Patrycja Krenc
(Piast Szczecin)
Ewa Kwiatkowska
(Piast Szczecin)
 Joanna Pomykacz
(Gedania Gdańsk)

TPS Rumia

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michalina Jagodzińska
(Pałac II Bydgoszcz)
Agnieszka Kucypera 
Katarzyna Ćwikła
(Pałac II Bydgoszcz)
Justyna Lademan 
 Agnieszka Dwornicka 
 Marta Jonak 
 Anna Nagadowska
(wyjazd do Francji)
 
 Dorota Wrzochol 
 Sabina Gierejkiewicz 
 Sylwia Meller 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved