Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2006/2007 > Transfery > Liga Siatkówki Kobiet

Liga Siatkówki Kobiet

MKS Muszynianka-Fakro Muszyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Anna Rybaczewska
(Melun La Rochette – FRA)
Monika Smak – SVK
(BKS Stal Bielsko-Biała)
 
Izabela Bełcik
(Nafta Piła)
Magdalena Klóska
(AZS AWF Warszawa)
 
Tina Lipicer – SLO
(Nafta Piła)
Joanna Mirek
(Tulica Tuła – RUS)
 
Ingrid Siscovich – CRO
(Original Marines Arzano – ITA)
Milena Rosner
(Tenerife Marichal – ESP)
 
Evelina Cvetanova – BUL
(Universitat Valencia – ESP)
  

PTPS Nafta Piła

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Skorupa
(BKS Stal Bielsko-Biała)
Eleonora Dziękiewicz
(Grześki Kalisz)
 
Marta Kuehn
(Grześki Kalisz)
Izabela Bełcik
(Muszynianka-Fakro)
 
Irina Starzyńska
(Eburdon Tongeren – BEL)
Mariola Zenik
(Zarenczje Odińcowo – RUS)
 
Edyta Rzenno
(Legionovia)
Tina Lipicer – SLO
(Muszynianka-Fakro)
 
Michela Teixeira – BRA
(VFM Volleyball Franches-Montagnes – SUI)
  

SSK Winiary Kalisz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Milada Spalova – CZE
(Eczacibasi Stambuł – TUR)
Julia Kuczko – KAZ
(szuka klubu)
 
Agata Sawicka
(AZS AWF Poznań)
Marta Pluta
(AZS Pronar Zeto Białystok)
 
Magdalena Godos
(Centrostal Bydgoszcz)
Katarzyna Styskal
(AZS AWF Poznań)
 
Eleonora Dziękiewicz
(Nafta Piła)
Edyta Kucharska
(BKS Stal Bielsko-Biała)
 
Teresa Matuszkova – CZE
(U.St.Francais St-Cloud Paris – FRA)
Maria Liktoras
(AZS Bałakowskaja Bałakowo – RUS)
 
Michalina Liss
(Pałac II Bydgoszcz)
Stashimira Filipowa
(szuka klubu)
 
Adriana Mitrović – SCG
(Stiinta Bacau – ROM)
Marta Kuehn
(Nafta Piła)
 

Centrostal Focus Park Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Iljana Goczewa – BUL
(Kazanoczka Kazań – RUS)
Magdalena Godos
(Grześki Kalisz)
 
Monika Naczk
(Pałac II Bydgoszcz)
Katarzyna Mróz
(Wisła Kraków)
 
Justyna Łunkiewicz
(Pałac II Bydgoszcz)
Jolanta Studzienna
(BKS Stal Bielsko-Biała)
 
Katarzyna Wysocka
(Pałac II Bydgoszcz)
  
Monika Weder
(Pałac II Bydgoszcz)
  
Dorota Ściurka
(Dalin-Equus Myślenice)
  

BKS Aluprof Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Monika Smak – SVK
(Muszynianka-Fakro)
Agata Mróz
(Grupo 2002 Murcia – ESP)
 
Jolanta Studzienna
(Centrostal Bydgoszcz)
Katarzyna Skorupa
(Nafta Piła)
 
Edyta Kucharska
(Grześki Kalisz)
Katarzyna Gajgał
(urlop macierzyński)
 
Rosica Jankowa Janewa – BUL
(UCAM Murcia – ESP)
Małgorzata Cieśla
(AZS AWF Poznań)
 
Fatma Duygu Sipahioğlu – TUR
(Besiktas Stambuł – TUR)
  

Dialog Gwardia Wrocław

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marta Haładyn
(wychowanka/SMS PZPS Sosnowiec)
Małgorzata Kupisz 
Daniela Rojkova – SVK
(Slavia Bratysława – SVK)
Marzena Rybicka
(szuka klubu)
 

KPSK Stal Mielec

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Małgorzata Skorupa
(Skra Bełchatów)
Małgorzata Plebanek
(UMKS Łańcut)
Zoriana Pilipiuk – UKR
Marta Łukaszewska
(Skra Bełchatów)
Gabriela Tomasekova – SVK
(Slovan Bratysława – SVK)
 
Karolina Olczyk
(Dalin-Equus Myślenice)
Lucia Torokova – SVK
(Slovan Bratysława – SVK)
 
Ewelina Dązbłaż
(Dalin-Equus Myślenice)
Dominika Żółtańska
(Legionovia)
 
Monika Śliwińska
(zespół juniorek)
Anna Kicior
(kończy karierę)
 

IDM Swarzędzkie Meble AZS AWF Poznań

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Wojciech Lalek
(Pałac II Bydgoszcz)
Sylwia Pycia
(AZS Białystok)
 
Katarzyna Styskal
(Grześki Kalisz)
trener Roman Murdza
(UMKS Łańcut)
 
Justyna Ordak
(Gedania Gdańsk)
Ewa Ślusarz
(Gedania Gdańsk)
 
Karolina Wiśniewska
(Gedania Gdańsk)
Elżbieta Nykiel
(AZS Białystok)
 
Irina Archangielska
(Piast Szczecin)
Dominka Koczorowska
(AZS Białystok)
 
Joanna Frąckowiak
(Pałac II Bydgoszcz)
Agata Sawicka
(Grześki Kalisz)
 
Julia Szeluchina – UKR
(Start Łódź)
Judyta Szulc
(Skra Bełchatów)
 
Małgorzata Cieśla
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
  

Energa Gedania Gdańsk

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Ewa Ślusarz
(AZS AWF Poznań)
Yana Savochkina – UKR
(powrót na Ukrainę)
 
Marta Szczygielska
(Legionovia)
Justyna Ordak
(AZS AWF Poznań)
 
Joanna Wołosz
(Truso Elbląg)
Karolina Wisniewska
(AZS AWF Poznań)
 
Tamara Kaliszuk
(Truso Elbląg)
Marta Benderska
(Piast Szczecin)
 
Joanna Kocemba
(Truso Elbląg)
Ewa Kamińska
(AZS Politechnika Radomska)
 
Małgorzata Niemczyk-Wolska
(Tulica Tuła – RUS)
Mirosława Gryban 
 Agnieszka Drzewiczuk
(wyjazd do Francji)
 
 Joanna Pomykacz
(Start Łódź)
 

Pronar-Zeto Astwa AZS Białystok

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Emilia Sekutowska
(SMS PZPS Sosnowiec)
  
Dominika Koczorowska
(AZS AWF Poznań)
  
Elżbieta Nykiel
(AZS AWF Poznań)
  
Magdalena Saad
(Dalin-Equus Myślenice)
  
Sylwia Pycia
(AZS AWF Poznań)
  
Karolina Kosek
(BKS Stal Bielsko-Biała)
  
Kinga Baran
(Skra Bełchatów)
  
Marta Pluta
(Grześki Kalisz)
  

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved