Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Z Pałacu Bydgoszcz do ligi tureckiej

Z Pałacu Bydgoszcz do ligi tureckiej

fot. Michał Szymański

Natalia Lijewska, która przez ostatnie dwa sezony reprezentowała Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, zdecydowała się na pierwsze zagraniczne wyzwanie w karierze. 20-letnia przyjmująca w sezonie 2021/2022 będzie bronić barw tureckiego Mert Kaan Sigorta Spor Kulübü.

Zaczęliśmy budować zespół od młodych zawodniczek i nadal wzmacniamy nasz skład w tym kierunku. Porozumieliśmy się z Natalią Lijewską, która grała w polskiej ekstraklasie. Jest dużym talentem. Jestem pewien, że doda siły naszemu zespołowi – mówi Aydın Kaya, dyrektor generalny Mert Kaan Sigorta.Nowy zespół Natalii Lijewskiej występuje na zapleczu ekstraklasy.  Mert Kaan Sigorta Spor Kulübü poza zawodniczkami z Turcji w tym sezonie ma być oparty również na trzech Bośniaczkach i Polce.

Lijewska rozpoczynała karierę od gry w młodzieżowym Atomie Trefl Sopot. Później była uczennicą SMS PZPS Szczyrk, skąd trafiła do Pałacu Bydgoszcz. Dwa ostatnie sezony spędziła w zespole seniorskim. Łącznie w ekstraklasie wystąpiła w 18 meczach, zdobywając 50 punktów.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @mertkaansigorta

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę