Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Wilfredo Leon w odpowiedzi na brak powołania… udostępnił film z treningu

Wilfredo Leon w odpowiedzi na brak powołania… udostępnił film z treningu

fot. FIVB

– Jeśli nie trenujesz i nie grasz w siatkówkę przez trzy miesiące, powrót do zespołu, który jest rozpędzony do 100 km/h, jest ekstremalnie trudny – mówił Nikola Grbić na temat braku powołania Wilfredo Leona na nadchodzące mistrzostwa świata. Dzisiaj siatkarza opublikował w mediach społecznościowych filmik z treningu, pokazując, że jest przynajmniej w całkiem niezłej dyspozycji.

Selekcjoner naszej reprezentacji ostatecznie zdecydował się na nie umieszczenie na liście powołanych siatkarzy Wilfredo Leona, który w ostatnich tygodniach walczył z czasem, by zdążyć z formą na turniej.Na początku czerwca przeszedł operację kolana, a w zeszłym tygodniu pojawił się na zgrupowaniu w Spale. Decyzja Grbicia była jednak dla niego ostatecznie przykra.

– Szczerze żałuję, że nie może być w składzie. Ostatecznie nie chciałem podejmować absolutnie żadnego ryzyka, które mogłoby się skończyć jego urazem. Wytłumaczyłem mu decyzję, bo to dla mnie bardzo ważne, by wszystko było jasne. Zrozumiał i zgodził się z tymi argumentami. Oczywiście widziałem u niego rozczarowanie – tłumaczył po meczu z Ukrainą selekcjoner.

Przyjmujący opublikował na swoim instagramie film z treningu, podpisując go słowami „zdrowy” i „silny”, niejako jakby odpowiadając na słowa selekcjonera.

 

Ostatecznie w kadrze na mundial znalazło się czterech przyjmujących – Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka, Tomasz Fornal i Bartosz Kwolek.

źródło: Instagram, interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę