Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ruchy kadrowe w Lechii Tomaszów Mazowiecki

Ruchy kadrowe w Lechii Tomaszów Mazowiecki

fot. krispol1liga.pl

Pierwszoligowa Lechia Tomaszów Mazowiecki powoli odkrywa karty na przyszłoroczne zmagania. Póki co klub poinformował o rozstaniu z przyjmującym i środkowym. W Lechii nie zagrają już Kamil Gutkowski i Przemysław Toma.

Włodarze Lechii, która w minionym  sezonie zajęła szóste miejsce, przygotowują się do startu nowego sezonu. Wiadomo już, że w Tomaszowie Mazowieckim zabraknie Kamila Gutkowskiego i Przemysława Tomy.Kamil Gutkowski do Lechii Tomaszów Mazowiecki dołączył w 2017 r. Przyjmujący wcześniej bronił barw Aluronu Virtu Warty Zawiercie, a także Czarnych Radom. W zakończonym przedwcześnie sezonie 2019/20 Gutkowski zagrał w 22 spotkaniach, w których zdobył łącznie 160 punktów, z czego 135 atakiem, 18 blokiem i 7 zagrywką.

Przemysław Toma występował już w Lechii Tomaszów Mazowiecki w sezonie 2013-2014. Później środkowy zdecydował się przenieść do ekipy KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski i po trzech latach wrócił do Lechii. Teraz niespełna 27-letni środkowy postanowił związać się kontraktem z Mickiewiczem Kluczbork. Przemysław Toma w sezonie 2019/2020 wystąpił w 24 meczach i zapisał na swoim koncie 162 oczka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę