Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Ruchy kadrowe w Lechii Tomaszów Mazowiecki

fot. krispol1liga.pl

Pierwszoligowa Lechia Tomaszów Mazowiecki powoli odkrywa karty na przyszłoroczne zmagania. Póki co klub poinformował o rozstaniu z przyjmującym i środkowym. W Lechii nie zagrają już Kamil Gutkowski i Przemysław Toma.

Włodarze Lechii, która w minionym  sezonie zajęła szóste miejsce, przygotowują się do startu nowego sezonu. Wiadomo już, że w Tomaszowie Mazowieckim zabraknie Kamila Gutkowskiego i Przemysława Tomy.Kamil Gutkowski do Lechii Tomaszów Mazowiecki dołączył w 2017 r. Przyjmujący wcześniej bronił barw Aluronu Virtu Warty Zawiercie, a także Czarnych Radom. W zakończonym przedwcześnie sezonie 2019/20 Gutkowski zagrał w 22 spotkaniach, w których zdobył łącznie 160 punktów, z czego 135 atakiem, 18 blokiem i 7 zagrywką.

Przemysław Toma występował już w Lechii Tomaszów Mazowiecki w sezonie 2013-2014. Później środkowy zdecydował się przenieść do ekipy KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski i po trzech latach wrócił do Lechii. Teraz niespełna 27-letni środkowy postanowił związać się kontraktem z Mickiewiczem Kluczbork. Przemysław Toma w sezonie 2019/2020 wystąpił w 24 meczach i zapisał na swoim koncie 162 oczka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved