Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plażowicze trenują w Cetniewie

Plażowicze trenują w Cetniewie

fot. FIVB

Od 1 czerwca kadra siatkarzy plażowych przebywają na zgrupowaniu kadry w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie – Władysławowie. Reprezentanci nie trenują jednak w komplecie. 

Pod wodzą trenera Grzegorza Klimka trenują – Michał Bryl, Piotr Kantor, Bartosz Łosiak i Mikołaj Miszczuk. – Pogodę mamy sprzyjającą i możemy codziennie bez problemów trenować na zewnątrz. Dzień zaczynamy zajęciami na piasku albo na siłowni. Mieliśmy też bieganie oraz spotkanie z psychologiem – mówi Grzegorz Klimek.Wczoraj był dzień wolny. – Pojechaliśmy na wycieczkę rowerową na trasie Władysławowo-Hel. Wyścigu nie urządzaliśmy, ale tempo było całkiem dobre. Przy okazji mogliśmy podziwiać uroki Półwyspu Helskiego – informuje Grzegorz Klimek.

Brakuje, partnera Michała Bryla, Grzegorza Fijałka, który pomyślnie przeszedł operację prawego barku i za cztery-pięć miesięcy powinien być gotów do normalnych zajęć. – Oczywiście z Grzegorzem utrzymujemy stały kontakt. Wszedł on w kolejną fazę rehabilitacji. Proces dochodzenia do pełnej sprawności przebiega normalnie – zdradza Grzegorz Klimek.

Obecne zgrupowanie zakończy się w piątek w porze obiadowej. Po jego zakończeniu zawodnicy otrzymają pięć dni wolnego i w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale spotkają się na kolejnym obozie.

Wszyscy odczuwają głód grania. Tegoroczne imprezy zostały odwołane, ale zawodnicy i trenerzy liczą, że „w te wakacje coś zagrają”. – Otrzymaliśmy zaproszenie na turniej do Torunia, który ma zostać rozegrany pod koniec lipca. Z trenerami z Holandii i Niemiec rozmawiamy o wspólnym rozegraniu w połowie lipca meczów w jednym z naszych krajów – kończy szkoleniowiec.

Autor: Eugeniusz Andrejuk

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę