Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PL: 8. kolejka pod znakiem starcia niepokonanych

PL: 8. kolejka pod znakiem starcia niepokonanych

Strona: 6

Aluron CMC Warta Zawiercie – BBTS Bielsko-Biała
niedziela, 6.11, godz. 20:30
transmisja: Polsat Sport

Ekipa z Zawiercia jedynie w premierowej odsłonie miała problemy z GKS-em Katowice, wygrywając tę partię po grze na przewagi. Zdecydowanym liderem Aluronu CMC był Uros Kovacević, który w trzech setach wywalczył aż 23 oczka. – Cieszymy się, że zamknęliśmy ten mecz w trzech setach. Dzięki temu mamy więcej czasu na odpoczynek, choć liga pędzi – mówił na antenie Polsatu Sport Bartosz Kwolek. Jego drużyna nie powinna mieć problemów także w 8. kolejce PlusLigi, bowiem podejmą ostatni zespół w ligowym zestawieniu – BBTS Bielsko-Biała.

Bielszczanie po serii porażek 0:3, w poprzedniej rundzie również przegrali, ale byli w stanie urwać seta ekipie z Lublina. Niewiele to zmieniło w ich sytuacji i nadal bielszczanie są na ostatnim miejscu w tabeli. Sporym ich problemem jest atak, w którym co prawda bryluje Jake Hanes, ale nie ma na razie wsparcia od swoich kolegów. Wszystko wskazuje na to, że nad BBTS-em unosi się widmo kolejnej porażki.