Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Pietraszko: Zaczęliśmy całkiem przyzwoicie

Paweł Pietraszko: Zaczęliśmy całkiem przyzwoicie

fot. Klaudia Piwowarczyk

Cuprum Lubin nie miało wiele do powiedzenia w meczu przeciwko Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Lubinianie gładko przegrali 0:3, a o przyczynach porażki powiedział środkowy lubinian Paweł Pietraszko. – Zaczęliśmy całkiem przyzwoicie to spotkanie do momentu kiedy ZAKSA zaczęła mocno zagrywać i mieliśmy problemy, żeby tę zagrywkę utrzymać. 

Środkowy przyznał, że nawet kiedy serwis przeciwników został w miarę opanowany, nie poprawiło to jakości gry lubinian. – Nawet kiedy utrzymywaliśmy zagrywkę rywali, to chłopakom trudno grało się na wysokiej piłce, bo ZAKSA ma wysokich zawodników, którzy szczelnie ustawiają blok, a na podwójnym czy potrójnym bloku gra się bardzo ciężko.W ostatnim secie Cuprum postawiło wszystko na jedną kartę, ale nie przyniosło to efektów. – Zaryzykowaliśmy zagrywką w trzecim secie, żeby nie wyglądał on tak, jak ten drugi, kiedy „spakowali” nas do 11, ale to ryzyko też się nie opłaciło, bo za dużo serwisów zepsuliśmy – zakończył Pietraszko.

źródło: Cuprum Lubin - Twitter, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę