Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Niemiec: Możemy cieszyć się z dobrej siatkówki

Patryk Niemiec: Możemy cieszyć się z dobrej siatkówki

fot. Klaudia Piwowarczyk

Aluron CMC Warta Zawiercie przegrał 1:3 z Projektem Warszawa w meczu 10. kolejki PlusLigi. Mimo iż wyjechał ze stolicy bez punktów, to zaprezentował bardzo dobrą siatkówkę, a trzy z czterech rozstrzygały się w zaciętej walce na przewagi. 

W takich meczu, gdzie gramy trzy sety na przewagi, to jest łut szczęścia. Patrząc na grę zespołu z Warszawy, to bardzo dobrze grali w ataku. Ciężko nam był ich zablokować. Bardzo dobrze sobie radzą z nabijaniem na blok i wyprowadzaniem kontr – ocenił spotkanie Patryk Niemiec, środkowy Aluronu CMC Warty Zawiercie.To był mecz długi i emocjonujący. Myślę, że bardzo dobra siatkówka. Możemy zejść na chwilę z boiska i odpocząć, czuć to zmęczenie, sety są naprawdę długie i wymagające. Dało się to odczuć, ale były duże emocje, co przyćmiło to zmęczenie i graliśmy na maksa – dodał zawodnik drużyny z Zawiercia.

Środkowemu po meczu towarzyszyły mieszane uczucia. Jego zespół zaprezentował się dobrze, a mimo to wyjechał z Warszawy bez punktów. – Możemy powiedzieć, że zagraliśmy bardzo dobrą siatkówkę. Minimalne błędy musimy poprawić. Jednak jesteśmy niezadowoleni, chcieliśmy ugrać chociaż te dwa punkty, chociaż punkt, doprowadzić do tie-breaka. Nie udało się, ale możemy cieszyć się z dobrej siatkówki – podsumował Patryk Niemiec.

W kolejnym meczu Aluron CMC Warta Zawiercie zmierzy się we własnej hali z PGE Skrą Bełchatów. Spotkanie zaplanowano na poniedziałek, 13 grudnia. Początek o godzinie 17:30.

źródło: Aluron CMC Warta Zawiercie, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-12-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę