Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Oskar Sztachera: Bardzo się cieszę, że mam możliwość trenować w takiej silnej grupie

Oskar Sztachera: Bardzo się cieszę, że mam możliwość trenować w takiej silnej grupie

fot. Gwardia Wrocław

W ostatnich treningach przygotowawczych Chemeko-Systemu Gwardii Wrocław wziął udział przyjmujący juniorskiej drużyny Oskar Sztachera. Siatkarz wspomógł zespół w związku z chwilową nieobecnością Tytusa Nowika. – Bardzo się cieszę, że mam możliwość trenować w takiej silnej grupie. Zdecydowanie jest to dla mnie wielka motywacja do dalszej pracy – powiedział Sztachera.

Kibice wrocławian zauważyli brak Tytusa Nowika w trakcie treningów drużyny. Klub postanowił ich jednak uspokoić i w swoich mediach społecznościowych poinformował, że nieobecność zawodnika jest spowodowana obowiązkami kadrowymi, wobec których siatkarz dołączy do Gwardii Wrocław nieco później.Z tego powodu w ostatnim czasie, w treningach, wspomógł wrocławian przyjmujący juniorskiej drużyny Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy – Oskar Sztachera. – Bardzo się cieszę, że mam możliwość trenować w takiej silnej grupie. Zdecydowanie jest to dla mnie wielka motywacja do dalszej pracy. Treningi ze starszymi zawodnikami są dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem, na treningach panuje super atmosfera i bardzo dobrze mi się pracuje. Często otrzymuję od nich wskazówki odnośnie gry z czego bardzo dużo czerpię – powiedział młody przyjmujący.

źródło: Gwardia Wrocław - facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę