Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Miguel Tavares: Wiemy, że każde spotkanie to będzie walka

Miguel Tavares: Wiemy, że każde spotkanie to będzie walka

fot. Klaudia Piwowarczyk

Aluron CMC Warta Zawiercie w poprzedniej rundzie PlusLigi pewnie pokonało Ślepsk Suwałki, teraz zagra na wyjeździe z Cuprum Lubin i zawiercianie będą faworytami tego spotkania. – Cuprum pokonało Jastrzębski Węgiel, z którym my przegraliśmy 0:3. Nie możemy więc powiedzieć, że jedziemy po pełną pulę. Chcemy wygrać mecz i zobaczymy czy nam się to uda za trzy czy za dwa oczka. Tego nigdy nie wiadomo, bo rywale potrafią dobrze grać w siatkówkę – mówił przed pojedynkiem w Lubinie rozgrywający zespołu z Zawiercia, Miguel Tavares.

Przed zawiercianami kolejny plusligowy pojedynek. Dla jednego z nich będzie to powrót na stare śmieci, bowiem swoją karierę w PlusLidze Miguel Tavares rozpoczynał właśnie w Cuprum Lubin. – Cieszę się, że zagram na boisku, które znam lepiej niż większość tych plusligowych – przyznał rozgrywający Aluronu CMC Warty Zawiercie, ale dodał: –Przeszłość to przeszłość. Chcemy jechać do Lubina i pokazać, że jesteśmy lepszym zespołem i zdobyć punkty, tak jak w każdym innym meczu. Nadal mam w Lubinie przyjaciół, jest tam kilku siatkarzy, z którymi grałem w Cuprum, ale kiedy zaczyna się mecz, to nie ma najmniejszego znaczenia – zapewnił Portugalczyk.Zawiercianie mogą się pochwalić całkiem niezłą serią zwycięstw w PlusLidze, ale jak przyznał Tavares, starają się o tym nie myśleć. – Nie myślę o tym. Od początku sezonu staramy się grać mecz za meczem. Wiemy, że każde spotkanie to będzie walka z rywalem, więc staramy się skupiać tylko na każdym kolejnym pojedynku. Zobaczymy, co to nam da na starcie fazy play-off – podsumował rozgrywający ekipy z Zawiercia.

Choć obie drużyny znajdują się na dwóch biegunach tabeli PlusLigi, to Cuprum Lubin pokazało już, że potrafi sprawić niespodziankę. – Cuprum pokonało Jastrzębski Węgiel, z którym my przegraliśmy 0:3. Nie możemy więc powiedzieć, że jedziemy po pełną pulę. Chcemy wygrać mecz i zobaczymy czy nam się to uda za trzy czy za dwa oczka. Tego nigdy nie wiadomo, bo rywale potrafią dobrze grać w siatkówkę. To doświadczony zespół, którzy mają za sobą sporo lat na polskich parkietach – przyznał Miguel Tavares.  Początek spotkania w Lubinie w sobotę o 17:30.

źródło: Aluron CMC Warta Zawiercie, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę