Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Orzyłowska: Bardzo się cieszymy, że wróciłyśmy już na treningi

Marta Orzyłowska: Bardzo się cieszymy, że wróciłyśmy już na treningi

fot. Michał Szymański

Do rozpoczęcia TAURON Ligi został jeszcze nieco ponad miesiąc. Drużyny zaczęły już jednak przygotowania. Do treningów powrócił także zespół z Opola. – Bardzo się cieszymy, że wróciłyśmy już na treningi. Jest to mega satysfakcja znowu dotknąć piłki i czuć fun z tej gry – opowiedziała o nich Marta Orzyłowska.

– Bardzo się cieszymy, że wróciłyśmy już na treningi. Jest to mega satysfakcja znowu dotknąć piłki i czuć fun z tej gry, z uczestnictwa w treningach z nowymi zawodniczkami, ale też z tymi, które znają dobrze nasz schemat pracy w UNI Opole – powiedziała środkowa UNI Opole o wznowieniu przez drużynę treningów.Ekipa z Opola już podczas pierwszej kolejki fazy zasadniczej rozgrywek nie będzie miała łatwego zadania. Jej pierwszym rywalem będzie bowiem ŁKS Commercecon Łódź. – Ciężko trenujemy w hali i na siłowni. Przygotowujemy się do sparingów, które nas czekają w najbliższym czasie – dodała na temat przygotowań do sezonu Marta Orzyłowska.

Siatkarka opowiedziała także o atmosferze panującej w drużynie. – W zespole dogadujemy się bardzo dobrze, panuje miła atmosfera. Sztab trenerski robi wszystko, żebyśmy czuły się dobrze. Same ze sobą żyjemy w dobrych stosunkach i docieramy się tak, jak każdy zespół – zakończyła.

źródło: facebook -Uni Opole, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę