Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Grabka zadebiutuje w nowej roli

Magdalena Grabka zadebiutuje w nowej roli

fot. Developres SkyRes Rzeszów

Pochodząca z Wieliczki Magdalena Grabka w swojej karierze związana była z klubami z Małopolski i Podkarpacia. Ostatnie dwa sezony spędziła w barwach Developresu SkyRes Rzeszów. Dwukrotnie zdobyła z rzeszowskim klubem wicemistrzostwo Polski. Teraz jednak czeka ją przerwa w karierze i debiut w nowej roli. Magdalena Grabka oczekuje narodzin dziecka.

Powiększam rodzinę. Zamieniłam piłkę na inną – brzuszkową – śmiała się przyjmująca, która gościnnie zawitała na trybuny w rzeszowskiej hali Podpromie podczas sparingu Developresu z Radomką.Miłość do siatkówki nadal płynie w moich żyłach. Tęsknię, ale teraz czas na rodzinę. Żyję teraz tym i cieszę się, że jestem w takim stanie. Nowe wyzwania przede mną – powiedziała Magdalena Grabka, która ma nadzieję, że po przerwie macierzyńskiej wróci do formy i zawodowego grania. – Ostrożnie do tego podchodzę, ale chęci są. 

Przypomnijmy, że Magdalena Grabka rozpoczęła karierę w MKS-ie MOS Wieliczka. W kolejnych latach reprezentowała Wisłę Kraków, Ekstrim Gorlice, WTS Solną Wieliczka i Developres SkyRes Rzeszów. Poza dwoma wicemistrzostwami kraju ma na swoim koncie również brązowy medal w mistrzostwach I ligi.

źródło: inf. własna, Styro - kanał YT

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę