Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Konrad Piechocki: Mecz w Lubinie pokazał, jak trudna będzie liga

Konrad Piechocki: Mecz w Lubinie pokazał, jak trudna będzie liga

PGE Skra Bełchatów ma za sobą inaugurację sezonu. Wynik może cieszyć Konrada Piechockiego, natomiast sam styl i gra są jeszcze daleko od ideału. Prezes bełchatowskiego klubu starał się jednak znaleźć pozytywy, które można wynieść ze spotkania z Cuprum Lubin. Norbert Huber został wybrany MVP tego meczu, co według Piechockiego potwierdza moc zespołu na środku siatki.

Siła rażenia na środku jest bardzo duża i faktycznie można śmiało powiedzieć, że mamy jeden z najmocniejszych środków w lidze, może nawet w Europie. Liczy się jednak kolektyw i mecz w Lubinie pokazał, jak bardzo trudna będzie ta liga. Każdy będzie szukał swojej szansy i spisywana na pożarcie drużyna Lubina pokazała dobrą siatkówkę – powiedział Piechocki.– Widać, że jeszcze dużo potrzebujemy do pełni formy, ale z drugiej strony pozytyw jest taki, że wytrzymaliśmy końcówki setów, byliśmy drużyną i mimo nieukładającego się dobrze dla nas meczu potrafiliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść – dodał prezes Skry.

Konrad Piechocki w najbliższy wtorek będzie się ubiegał o stanowisko prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej i jak sam mówi – jego celem jest przywrócenie rangi województwa. – Jesteśmy najmocniejszym regionem organizacyjnie i sportowo, bo mamy wiele imprez i bardzo dużą liczbę medali na szczeblu młodzieżowym, jak i w rozgrywkach seniorskich. Wszyscy wiedzą, że medale zdobywają panie z ŁKS Commercecon i Grot Budowlani oraz panowie PGE Skry Bełchatów. Moim przesłaniem jest zatem przywrócenie należytej rangi naszego województwa – zakończył Piechocki.

Całą rozmowę z Konradem Piechockim można przeczytać na łamach Dziennika Łódzkiego

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved