Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kajetan Kubicki: Nie graliśmy konsekwentnie

Kajetan Kubicki: Nie graliśmy konsekwentnie

fot. Klaudia Piwowarczyk

Cuprum Lubin nie dało rady Projektowi Warszawa i w meczu 20. kolejki PlusLigi uległo wyżej notowanym rywalom 0:3. – Rywale nas dogonili i przechylili tego seta na swoją korzyść. W drugiej partii odjechali nam już na początku i było widać ich przewagę. Również w trzeciej odsłonie mieliśmy swoje szanse, których nie wykorzystaliśmy i nie graliśmy tak konsekwentnie, jak w poprzednim spotkaniu z Asseco Resovią – ocenił rozgrywający zespołu z Lubina, Kajetan Kubicki.

Cuprum Lubin w poprzedniej rundzie PlusLigi dość niespodziewanie pokonało Asseco Resovię 3:2, ale nie udało się powtórzyć tego wyniku w starciu z Projektem Warszawa. Gospodarze mieli jednak swoje szanse, jednak nie potrafili ich wykorzystać. – Mieliśmy swoje szanse, dobrze zaczęliśmy ten mecz i przez dłuższy kawałek pierwszego seta prowadziliśmy. Potem rywale nas dogonili i przechylili tego seta na swoją korzyść. W drugiej partii odjechali nam już na początku i było widać ich przewagę. Również w trzeciej odsłonie mieliśmy swoje szanse, których nie wykorzystaliśmy i nie graliśmy tak konsekwentnie, jak w poprzednim spotkaniu z Asseco Resovią – ocenił pojedynek we własnej hali rozgrywający Cuprum, Kajetan Kubicki.Sporo problemów jego drużynie sprawiał Linus Weber, niemiecki bombardier stołecznego zespołu, który za występ w Lubinie otrzymał statuetkę MVP.  – Atakujący Projektu Warszawa zagrywał bardzo mocno i dawało to naszym rywalom spory komfort gry. To przy jego zagrywce warszawianie potrafili zrobić po cztery punkty w jednym ustawieniu i po takim fragmencie na pewno gra się luźniej – podsumował młody rozrywający zespołu prowadzonego przez Pawła Ruska.

Przed drużyną z Dolnego Śląska teraz trzy, bardzo ważne spotkania, które mogą sporo namieszać w dolnej części tabeli PlusLigi. Cuprum Lubin zmierzy się kolejno z Barkomem Każny Lwów, Ślepskiem Suwałki i GKS-em Katowice. – Na pewno nie zwieszamy głów, przed nami ważne dla nas mecze, w których możemy zgarnąć sporo punktów i to będzie dla nas najważniejsze – zapowiedział Kajetan Kubicki. Po 20 kolejkach PlusLigi jego drużyna zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli.

źródło: Cuprum Lubin TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę