Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Joanna Kaczor-Bednarska: Przed MŚ wszystko jest sprawą otwartą

Joanna Kaczor-Bednarska: Przed MŚ wszystko jest sprawą otwartą

fot. Polsat Sport

– Paola Egonu jest gwarantem pewnego poziomu, ale Włoszki były drużyną w każdym tego słowa znaczeniu. Pokazały ogromną klasę, siłę, a także atletyzm, który wytrenowały przed tym turniejem – powiedziała po triumfie Italii w Lidze Narodów Joanna Kaczor-Bednarska, była reprezentantka Polski.

Reprezentacja Włoch wygrała tegoroczną edycję Ligi Narodów. W finale rozgrywanym w Ankarze Włoszki pokonały reprezentację Brazylii, a do sukcesu poprowadziła je przede wszystkim ich atakująca.Paola Egonu jest gwarantem pewnego poziomu, ale trzeba zaznaczyć, że Włoszki były drużyną w każdym tego słowa znaczeniu. W składzie na każdej pozycji mają tak samo dobre zawodniczki, jak i te, które w danym momencie są na boisku. Pokazały ogromną klasę, siłę, a także atletyzm, który wytrenowały przed tym turniejem – powiedziała Joanna Kaczor-Bednarska.

W zmaganiach finałowych największą niespodzianką była porażka Amerykanek już na etapie ćwierćfinałów, a one były jednym z głównych kandydatek do złota. – W walce o medale zabrakło Amerykanek. Wielką sensacją było to, że Serbki pokonały je już w ćwierćfinale. Oczywiście, Serbki pokazały się ze znakomitej strony. Wielkie brawa dla nich, bo zasłużenie wygrały brązowy medal. Najlepsze były Włoszki, a ciężką pracą Brazylijki wywalczyły drugie miejsce. Przed mistrzostwami świata wszystko jest sprawą otwartą – zaznaczyła była reprezentantka Polski.

W Ankarze zabrakło reprezentacji Polski, która szansę na awans do turnieju finałowego zaprzepaściła w Sofii, gdzie uległa między innymi reprezentacji Bułgarii i Dominikany. Biało-czerwone zatem mogą już koncentrować się na mistrzostwach świata. – Naszej kadrze brakuje treningu. Jestem przekonana, że cały sierpień będzie mocno i ciężko przepracowany przez naszą reprezentację. Oczywiście, bardzo żałujemy, że nie zagrała na przykład w spotkaniu ćwierćfinałowym z Turczynkami. Przed mistrzostwami świata fajnie byłoby mieć takie przetarcie, ale go nie było. Musimy więc skupić się na tym, co przed nami i ciężko pracować na treningach w hali – zakończyła Joanna Kaczor-Bednarska.

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę