Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jan Nowakowski: Jest fajny vibe, który dobrze wróży na kolejny sezon

Jan Nowakowski: Jest fajny vibe, który dobrze wróży na kolejny sezon

fot. Klaudia Piwowarczyk

LUK Lublin rozpoczął przygotowania do sezonu. Zawodnicy nie ukrywają, że już czekali na ten moment i teraz z werwą ruszyli do pracy. – Czekałem z niecierpliwością kiedy ruszą przygotowania do sezonu. Cieszę się, że mogliśmy się już spotkać, zagrać turniej siatkówki plażowej. Jestem szczęśliwy, że się poznaliśmy, że zaczynami i czekam na treningi – powiedział nowy rozgrywający lubelskiej drużyny Marcin Komenda.

W podobnym tonie wypowiadał się Jan Nowakowski. Szczerze mówiąc naprawdę nie mogłem się doczekać startu przygotowań. W tym roku dużo rzeczy się pozmieniało, mam żonę (siatkarz w lipcu wziął ślub z Martyną Grajber – przyp. red.), później fajne wakacje na Bali i pozwoliło mi to super odetchnąć, a teraz rzeczywiście nie mogę się doczekać, a właściwie zaczęliśmy, więc się doczekałem. Wczoraj spotkaliśmy się na kolacji i czuć ten fajny vibe, który potwierdzamy teraz na treningu i bardzo dobrze to wróży na kolejny sezon. Nieco planów na początek okresu przygotowawczego zdradził z kolei Nicolas Szerszeń. Połowa drużyny będzie trenować na plażówkę, a druga połowa w hali. Dobrze, że gramy razem i się zgrywamy. Myślę, że będą to dobre przygotowania i dobry sezon.

źródło: inf. własna, LUK Lublin TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę